[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Akilli saat olayi...
Yazar RSS Konu: Akilli saat olayi {2905}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Jan 2017, 23:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir de bu alet sürekli BT ile telefona bağlı degil mi? Peki arabanın Bluetooth'u vbye nasıl bağlanacağız? Veya evdeki BT hoparlöre bağlanırken aynı zamanda saate bağlı kalabiliyor muyuz?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Jan 2017, 23:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sipeyskeyk
Ok, ilk gün izlenimi; Şarjı 100'dü dün akşam, akşam yattım artı bütün gün kolumdaydı (ama az kullandım), eve geldiğimde saat 19:00'da 65% idi. Yani bence baya iyi, bokunu çıkarmadan 2 gün gider. Şimdi şarjda, takıp yatacağım, yarın işten dönünceki şarjını da yazarım. Bu arada bt bağlantısı hiç kopmadı.

samsung'u bilmiyorum. kullanmadim.

ama bunlarin pilleri zaten kucuk. hemen ekranin arkasinda
bence, eger omrunu uzatmak istiyorsaniz bence sarja takip yatmayin.
ha sarjdan alip kola takip yatacak olabilirsin. bak o olur. tongue sticking out smiley

ekran-pil yakin yakina olmasi her turlu isinma durumunda problem yaratmaya meyilli.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2017, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefonu birden fazla bt cihazla eşleştirebiliyorsun. Saatin o konuda tek gıcık yanı app.ının sürekli açık kalmasının gerekmesi.

Bluetooth benim de hiç kopmadı bugün, sanırım dün telefonun şarjı az olduğu için bt kopuyordu Esh'in dediği gibi.

Dün akşam 10 gibi şarjdan almıştım bugün de 11'de şarja taktım. Takmadan önce %59 civarındaydı. Bolca bildirim aldım, dün bir de hands free'sini denemek için babamı aradıydım, zaten en çok o ara şarjı gitti. En basic özellikleri kullanılır ve power saving mode açık tutulursa 4 gün'e dayanır sanırım ama günlük standart kullanımla 2.5 gün max.

Bir kez saat takıldı bu arada, onu da ekliyim. 10 dk boyunca aynı saati gösterdi, farklı bir app.a gir çık yapınca o da düzeldi.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2017, 00:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
He bir de saatin içinden çıktığı kutuyu aynı zamanda şarj standı olarak kullanmak mümkün ve güzel duruyor. Apple'ın milyor liraya sattığı şeyi Samsung'un bu kadar basit ve şık bir şekilde halletmiş olması çok iyi.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2017, 00:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Bir kez saat takıldı bu arada, onu da ekliyim. 10 dk boyunca aynı saati gösterdi, farklı bir app.a gir çık yapınca o da düzeldi.

you had one job olmuş abi bu sdfgsd

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Jan 2017, 00:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İşin komiği sınav yapıyordum. 25. dk'de saate baktım, 15dk'niz var dedim. Aradan vakit geçti saate tekrar baktım, bi gariplik var dedim, sonra telefona baktım meğer sınavın son 5 dk'sine girmişiz. Benim kolumdaki saate kalsak sabaha kadar makro iktisat sınavı yapıcaz.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 10 Jan 2017, 09:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu akıllı saat olayına başlarda soğuk bakıyordum, şarjları kötüydü, oyuncak gibi duruyolardı. Frontier modelini aldım, kolumda saat var hissini veriyor. Ancak, silikon kayışını tez zamanda değiştirmek lazım. Şarjı koldan çıkarmadan temiz 3 gün gider. Yaklaşık 15 gündür ios ile sızıntı beta programıyla kullanıyordum. Resmi programı yükleyince o sürekli BT kopma sorununu yaşadım. Programı tekrar kurup saati de resetleyince şu an o problem ortadan kalktı. Androidden benim gördüğüm eksikleri, ios'ta gelen mesajlara saatten cevap yazılamıyor ve galaxy apps marketindeki paralı uygulamalar yok. Hayırlı forumlar.
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum