[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Kulaklık seçimi (gene yeniden bir daha)...
Yazar RSS Konu: Kulaklık seçimi (gene yeniden bir daha) {2705}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 20 May 2016, 21:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Piston 3 üm kayboldu bi kaç ay önce , evde bulduğum dandik samsung ace kulaklığı leşliğini sonlandırmaya karar verdim.

Audio Technica cks55x
Sony xb30ex
belki vsonic vsd3
brainwavz m5

ya da bu fiyat aralığında ~100 sizin tavsiyeniz
m8 den dinliyorum.
Otobüste falan taktığım için izolasyon ve sağlamlık önemli.
House harici bi çok şey dinliyorum genelde prog.Ses ayrımı önemli temiz versin.

Deneyecek yer yok.Review lara baktım ama bilemedim.
Üye
medal 1k
ID § 21 May 2016, 08:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gene Piston almak istersen:

[www.hepsiburada.com]

GG, Sahibinden, N11 veya benzeri sitelerden daha ucuz da bulunabilir.

Edit:

Türkiye den almak istersen. Yurtdışı ucuz tabi.

Hayatını yaşa

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/05/2016 08:53 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 May 2016, 08:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
ID § 22 May 2016, 19:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teşekkürler linkler için ama piston düşünmüyorum

Brainwavz r1 s1 falan da bakıyorum artık ama hepsine benzer şeyler yazılmış gibi.Artık alıyım gitsin bi tanesini diyorum.
Üye
ID § 22 May 2016, 19:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
O Brainwavz'a bi ara bakmıştım ben, yorumlardan aklımda kalan fiyatına göre ses kalitesinin iyi; malzeme kalitesinin kötü olduğu yönündeydi.

hihi
Üye
ID § 22 May 2016, 19:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hepsi aynı belli fiyat aralıklarında al gitsin birini

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 22 May 2016, 21:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
O Brainwavz'a bi ara bakmıştım ben, yorumlardan aklımda kalan fiyatına göre ses kalitesinin iyi; malzeme kalitesinin kötü olduğu yönündeydi.

r1 mi s1 mi ?

Aynı gibi de hep bi şüphe şu nasıldır acaba diye , keşke deneyebilsek bi şöyle şeyleri.
Üye
ID § 22 May 2016, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mortheria
Alinti
deadwoll

r1 mi s1 mi ?

Aynı gibi de hep bi şüphe şu nasıldır acaba diye , keşke deneyebilsek bi şöyle şeyleri.

bende brainwavz'ın hatırlamadığım bi modeli var burdan bi arkadaştan almıştım hatta. dediğiniz doğru ses kalitesi baya iyi ama hep bi zarar gorebilir duruşu var kablolarının ve kulaklığın kendisinin.

ben memnunum ama 1 2 senedir kullanıyorum heralde. yanında bide hardcase vermişlerdi baya güzel kullanışlıydı.

#YENİDENFENERBAHÇE
Yaz Aşkı
ID § 22 May 2016, 21:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende m4 var gayet memnunum case i fln da cok kullanisli kablosu da dandirik fln diyolar ama sapasaglam duruyor mp4nation a bakabilirsin arada indirim fln da oluyor baya uyguna geliyor kargo zati beleş

-Deno- : sana bal döker yalarım
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
pekaziz : Dilleyerek alıyorum ben yumurtayı.
Üye
ID § 23 May 2016, 08:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
M5 icin konusmustum ben bu arada.

hihi
Üye
medal 1k
ID § 23 May 2016, 09:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mokoko
Alinti
mortheria
Alinti
deadwoll

r1 mi s1 mi ?

bende brainwavz'ın hatırlamadığım bi modeli var burdan bi arkadaştan almıştım hatta. dediğiniz doğru ses kalitesi baya iyi ama hep bi zarar gorebilir duruşu var kablolarının ve kulaklığın kendisinin.

ben memnunum ama 1 2 senedir kullanıyorum heralde. yanında bide hardcase vermişlerdi baya güzel kullanışlıydı.

benden aldın grinning smiley Ataşehir'den. m5 modeli

geçen gün gördüm evde duruyor 1 tane kapalı kutu. isteyene verim uygunundan. mic li olanı

2 defa güncellendi. Son güncelleme 23/05/2016 09:20 tarihinde stormeagle tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 23 May 2016, 09:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahaha doğru doğru grinning smiley

ulan daha ozmn mikrofonlusunu istiyodum senden ben kullanıcam diyip onu vermemiştin. şimdide kutusu açılmamış diyosun valla ayıp ... grinning smileyD

#YENİDENFENERBAHÇE
Üye
medal 1k
ID § 23 May 2016, 18:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok valla onu ben kullanıyordum =) aşırı memnundum. baya da dayanıklıydı taa ki cebimde unutup çamaşır makinesine atana kadar. bozulunca çok üzüldüm yenisini sipariş ettim. 15 günlük bekleme sürecinde üzüntümüze dayanamayan arkadaşımız ATH-IM50 aldı. onu kullanıyorum şu an.

niye bu kadar detay yazdım bilemedim ama =)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/05/2016 18:04 tarihinde stormeagle tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 26 May 2016, 00:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kulaklığı ayarladım da para havale işi kaldı , bunu ücreti falan varmış Şube/Bankamatik/İnternet hangisi daha avantajlı bunların
Üye
ID § 15 Jun 2016, 21:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Philips SHP9500 aldım baya ciddi mutluyum. isterseniz mikrofon da takabiliyorsunuz falan. harikulade birşey. en en önemlisi inanılmaz hafif. bütün bu pc gaming kulaklıkları veya biraz daha ciddi audiophile kulaklıkları falan hepsi çok ağır abi boyun kanseri yapar adamı. bu muhteşem. pad'lerin boyutu da inanılmaz büyük ve geniş. rahatlık için yapılmış adeta..

ikincisini sipariş edicem fiyatı biraz düştüğü bi an, bulunsun bozulunca dert etmemiş olurum diye.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum