[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Samsung Galaxy S7...
Yazar RSS Konu: Samsung Galaxy S7 {25074}
Syf: ««/ 53 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Oct 2016, 19:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
havayollarının aldığı bi karar değil sanırım o.

*Hasta la victoria Siempre*
Üye
ID § 21 Oct 2016, 19:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
s7imi kırıp atıyorum note7de olan şeylerden dolayı hemen, teşekkürler paylaşım için.

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
ID § 21 Oct 2016, 20:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Samsung Tarafindan yapilan Petronas ve Burj Khalifa patlama tehlikesine karsi bosaltiliyor"
CNN
Üye
medal 1k
ID § 27 Oct 2016, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xaty
havayollarının aldığı bi karar değil sanırım o.

dis. millet sanki havayolu firmaları aksiyon almış gibi hareket ediyor ama bağlı oldukları zımbırtılar nedeniyle oluyor bu. biz sadece thy yi bildiğimiz için tek bizimkiler yapıyormuş gibi anlaşılıyor. ki öyle bile olsa, en hassas sektördür herhalde havacılık. adam uçağı rötar yaptığı için dava açıyor, düşünsene telefonun yandığını. gömerler muhtemelen firmayı. adam risk almıyor iyi de yapıyor.
Üye
ID § 08 Nov 2016, 14:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
s7 için bir kalem arıyorum.
önce direk samsung note kalemlerinden alayım dedim ancak note kalemi sadece note'da çalışıyormuş.
note kalemi gibi ince uçlu kibar bi kalem var mı bildiğiniz, nette baktığımda hep tombul uçlu eşantiyon kalemler var
Üye
ID § 08 Nov 2016, 14:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Note'da farklı bi teknoloji var, o yüzden o kadar ince uçlu kalem kullanilabiliyor bildiğim kadarıyla. Toplu uclulara mahkumsun sanırım ama daha iyi dizay edilmisleri var onlarin, ufak toplu veya biraz piramit gibilerinden bulursun

*Hasta la victoria Siempre*
Üye
ID § 20 Dec 2016, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iphone 7 ekrani kucuk gelince edge s7 ile degistirdim. daha ayar mayar yapiyor install ediyor updateleri ancak ekran ve arka taraf isindi.. normal mi bu?

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 20 Dec 2016, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
güncellemelerde biraz ısınıyor dert etme çok.

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
ID § 20 Dec 2016, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alet cok guzel ama su edge kenarlari kadar gereksiz bir sey gormedim. elim degiyor ekran titriyor, bazen tusa basiyorum, foruma bakarken oradan yamularak geliyor yazilar, alismak lazim bu yamulan goruntuye, aleti tutmak cok zoruma gitti bu sekilde. fazla kaygan smiling smiley parmaklarim agridi nedense tutmak orasina burasina degmemek isterken.

edit : isinma problemi dedigin gibiymis bitti gitti gibi an icin.

Scalanova#2827

Kifflom!

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/12/2016 18:57 tarihinde Kanuni tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Dec 2016, 19:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bana göre edge kullanış olarak pek güzel değil ama görüntü olarak çok güzel.
Üye
ID § 20 Dec 2016, 19:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
goruntu guzel de iste ekran yamuluyor oralarda alismak lazim birde tabii elim degiyor cok.

birde; ekran cok mu hassas nedir? bunu azaltmanin yolu var mi?

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 21 Dec 2016, 21:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 kere ust uste aticik.com yazip p tusuna basamayinca yeter dedim pes ettim kaldirdim kutusuna.

sevemedim edge olayini. ios system wide gestures da vaz gecilecek gibi degil arti safari muhtesem. 10 tane browser denedim en azindan paticigi bu kadar rahat ve guzel gosteren bulamadim.

4gb ram var alette 3gb kullaniliyor sistem arti reserved olarak.. windows dan beter yer kapliyor masallah ustundekiler. whatsapp facebook falan yuklu ekstradan iste klasikler.

alet cok sik guzel falan ama kullanim olarak cok zoruma gitti nedense. applerin kalite ve kullanim rahatligi malesef hala gerisinde iosun.

Scalanova#2827

Kifflom!
Üye
ID § 21 Dec 2016, 21:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xaty
Note'da farklı bi teknoloji var, o yüzden o kadar ince uçlu kalem kullanilabiliyor bildiğim kadarıyla. Toplu uclulara mahkumsun sanırım ama daha iyi dizay edilmisleri var onlarin, ufak toplu veya biraz piramit gibilerinden bulursun

şurda farklı teknolojinin tam anlatımı var

[www.samsunggeeks.com]

ama kısa özet geçmek gerekirse alttaki resimde 3 numaralı board, kalemi algılayıp tüm kontrolü yöneten.

normal telefonlarda o birim olmadığı için s-pen'ler çalışmıyo. yani note'da çalıştığı gibi çalışmıyo.
Üye
medal 1k
ID § 31 Dec 2016, 02:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Several Galaxy S7 owners
seem to be suffering from spontaneously shattering camera lenses

[www.forbes.com]

Kapatsınlar artık ..
Üye
medal 1k
ID § 21 Jan 2017, 22:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Android 7 yi kurdum ingiltere romu baya guzel olmus. Guc ozellikleri falan baya iyi. Ekran cozunurlugunu de standart full hd yapmis. Istersen degistirebiliosun.

www.behrankankul.com
Syf: ««/ 53 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum