[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Audio Book...
Yazar RSS Konu: Audio Book {1695}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Feb 2018, 13:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
audiobook ahmetlemek için güzel bir yer var mı

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/02/2018 13:45 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 19:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
GERGE
İkisini birden okudum, evet. Açık ara Dresden diyorum. Sanderson okuyacaksanız Stormlight öneririm.

En beğendiğim sesli kitap Kingkiller bu arada.

bi başlıkta stormlight mistborn ile ilişkili yazmışsınız. o kadar kritik bi bağı yok mu?

Life is too short to remove usb safely.
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 12 Feb 2018, 21:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok. Yani Heart of Darkness ve Savas ve Baris da iliskili. Ikisi de ayni dunyada geciyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/02/2018 21:01 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 05 Mar 2018, 23:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu arada stormlight'a başladım. daha 1 saat oldu ama şimdiden baya hoşuma gitti.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Mar 2018, 22:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hacılar yanlız stormlight ın bitmesine daha cooook var. yıllarca kitap bekliycez...

mistborn dan daha iyi ama mistborn bitti şu an. warbreaker, elantris gibi yine cosmere de geçen tek kitaplar da okunabilir sandersondan. hatta warbreaker (çok şart olmasa da) stormlighttan önce okuyunca çok güzel oluyor.

bu yazdıklarımın hepsinin audiobook ları çok iyi bu arada.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/03/2018 22:34 tarihinde fenris tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 06 Mar 2018, 22:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Warbreaker'i belesken alip Calibre'ye atmistim ama hala okumadim. Okuyayim oyle diyorsan.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 07 Mar 2018, 10:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Stormlight ta iki gonderme var. Okumadan anlayamiyosun warbreaker i.cok da elzem degil ama bi sonraki kitap gelmeden okusan guzel olur. Orda daha bi icice gecebilirler.
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 26 Mar 2018, 08:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk kitap baya güzeldi. sanderson'un tarzı hoşuma gitti. 2-3 bitince diğer kitaplarından devam ederim.

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Mar 2018, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
µh
audiobook ahmetlemek için güzel bir yer var mı
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2018, 21:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam bişi sorcam elimdeki bir epub dosyasını bana sesli olarak okuyabilecek bir uygulama bilen varmı pc için?

rsL#21506
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2018, 21:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kindle cihaz okuyor. Pc versiyonunda da olabilir o yüzden.epub to mobi convert et online dene. Epub açmıyordu sanırım

Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum