[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Ebook Reader #2...
Yazar RSS Konu: Ebook Reader #2 {19802}
Syf: ««/ 30 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 12 Jan 2014, 17:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
#1 şişmişti, buradan devam.

Vur ula itoğlu, o sopa bizim elimize geçmez mi?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jan 2014, 17:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Amazon.co.uk üzerinden kindle getirtmeye kalksam gümrüğe takılır mı? Veyahut TR'de sıfır kindle satan yerler var mı?
Yörünge Disi
ID § 15 Jan 2014, 18:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yılbaşında kız arkadaşıma aldım kindle K+B'den 49euroydu

A tout le monde / A tout mes amis / Je vous aime / Je dois partir!
TW
ID § 14 Mar 2014, 11:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yeni konu tutmamis.

Kobo icin font setim: [muratcansimsek.com]

213 ppi olan modeller icin, otekilerde nasil berformans verir bilmiyorum.

Magic: The Gathering Online = GERGE
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2014, 19:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kindle paperwhite 2 yi türkiyede garantili Satan yer var, n11 de geçen gün 379 du.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Mar 2014, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Diğer konuyu okuyamadım ama bana bir ebook reader tavsiye ediverin smiling smiley

Google driveda duran kitapları rahatça alete atıp okumak ıstıyorum. İlla parayla satın alınmış falan kitapları okumak zorunda kalmıyım.

Eski üniversitemin bir aksiyonu sayesınde her kıtabı rahatca legal olarak cekebiliyorum bu cektıklerımı okumak ıstıyorum.

Dipl.-Ing.
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2014, 17:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gergenin tavsiyesi kobo glo ve amazon paperwhite 2 var, koboya yükleme daha kolaymis, bende geçen hafta aldım 96 dolar ebay
Üye
ID § 25 Mar 2014, 00:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben kindle pw kullandım ve çok memnun kaldım. Çok güzel ek özellikleri var içerik bulmak kolay, sözlük vs.
Şimdi elimdekini satip 2. nesil pw almak istiyorum. Maksat güncel tutmak yoksa en ufak bir eksikliğini hissetmedim aslında. Yalnızca pdf performansı kötü ki o da epub reader olarak optimize edilmiş bir cihazda normal geliyor bana.
TW
ID § 25 Mar 2014, 08:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[blog.the-ebook-reader.com]

MTG Turnuvası 1.si
ID § 25 Mar 2014, 09:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Paperwhite'in sozlugunu cok ariyorum... Glo'da ki sozluk dandik. Glo'ya da oxford sozluk yuklemeyi basardim ama virgul gorse o kelimeyi okumuyor cunku edit sozluk - orjinal'i gibi degil.

Eng to eng sozluge ihtiyaciniz varsa paperwhite yoksa glo alin

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/03/2014 09:05 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 25 Mar 2014, 10:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 tanecik kindle touchım var, dertsiz başım var.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
medal 1k
ID § 31 Mar 2014, 19:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[forum.divxplanet.com]

Nayi saolsun kırmadı bizi ve kobo glo için kalibre programının ayarlarini yapmayı anlattı. işinize yarar
TW
ID § 31 Mar 2014, 19:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eksik var orada, Kepub'a cevirme eklentisi var bir de bunun, onu da yuklemek gerek.

Üye
medal 1k
ID § 31 Mar 2014, 20:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Onuda sen ekle gerge,PTT ne yavaşmis ya tam 6 günde Japonyadan geldi ama 5 gündür PTT teslim edemedi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Apr 2014, 22:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam kindle paperwhite 2 almayı düşünüyorum ama ebook reader kullanmış arkadaşlara bi kaç sorum var aslında ?

Öncelikli olarak pdf dosyalarını okumam gerekli ama yeri geldiğinde excel word gibi dosyaları açabiliyo muyuz ? yada kendi converterları falan var mı cihaz için bunların ?

Bir de mesela kendi dahili browserları var mı acaba makale falan filan indirebilmemiz için databaselerden ?

Biraz araştırma sonucu seçimim kindle oldu ama nook yada kobo için de kafam karışmadı değil. Çok bariz farklar var mı aralarında ?

Teşekkürler.

Pati canını senin..
Syf: ««/ 30 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum