[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Mobil Cihazlar
|-- |-- |+ Android Custom ROM'ları...
Yazar RSS Konu: Android Custom ROM'ları {21995}
Syf: ««/ 31 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Aug 2015, 22:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Seperate
Artık back up restore edince de şebeke çekmiyor, sıçtık telin içine
şu an kullandığım romun yeni sürümünde de aynı şikayetten var, o yüzden yükseltmedim ben de mesela. sadecce kurduğun romla değil kurduğun recovery ile de alakalı oluyo hatta daha alakalı onla. odinle twrc nin en son sürümünü flashlayıp tekrar rom atıp bi dene istersen.

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Aug 2015, 00:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Onu da bir deneyeyim de hiç denememiştim recovery'i değiştirmeyi ama odin ile trp son sürümlerini indirmiştim zaten
Üye
medal 1k
ID § 06 Jan 2016, 11:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsung s5'e cyanogenmod 13 kurdum yeniden doğdu alet resmen...birsürü yer kazandım ve pil performansı mükemmel oldu ,android 6.0'in geleceği yoktu sıkılmıştım beklemekten..çok güzel bir rom olmuş şiddetle tavsiye ederim, sadece fingerprint sensor gitti onu da ekleyecekmiş cm'ciler bekliyoruz.

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"
Üye
medal 1k
ID § 14 Apr 2016, 10:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ROM yükleyen arkadaşlar banka, finansal vb uygulamaları kullanıyor mu? Note 3 var alet işimi görüyor ama 6.0 gelmeyecek kendim yapayım diyorum. Custom ROM işi hep ürkütmüştür beni. Sizin yaklaşımınız nasıl?
Üye
ID § 14 Apr 2016, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DRaGoN_SLaYeR
Alinti
Seperate
Artık back up restore edince de şebeke çekmiyor, sıçtık telin içine
şu an kullandığım romun yeni sürümünde de aynı şikayetten var, o yüzden yükseltmedim ben de mesela. sadecce kurduğun romla değil kurduğun recovery ile de alakalı oluyo hatta daha alakalı onla. odinle twrc nin en son sürümünü flashlayıp tekrar rom atıp bi dene istersen.

*#06# den imei goruyo mu telefon? Imei gitmiş olmasin?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Apr 2016, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Pordakal

*#06# den imei goruyo mu telefon? Imei gitmiş olmasin?

Yok dostum, yanlış recovery kullanınca şebeke gidiyordu direk, versiyonuna dikkat etmek lazım.

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k
ID § 15 Apr 2016, 11:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
aramil
ROM yükleyen arkadaşlar banka, finansal vb uygulamaları kullanıyor mu? Note 3 var alet işimi görüyor ama 6.0 gelmeyecek kendim yapayım diyorum. Custom ROM işi hep ürkütmüştür beni. Sizin yaklaşımınız nasıl?

cyanogenmode kurulu s5'de banka uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum ancak ilk girişte "custom rom kurmuşsunuz başınıza geleceklerden sorumlu değiliz" diye bir ibareyi onaylatıyor app sonra açılıyor.Kullanıma engel değil.Cyanogenmod öneririm şiddetle, sürekli güncelleniyor ve saf androidin son sürümünü kullanıyorlar hep,çok fazla bozmadan son güvenlik sertifikalarını uyguluyorlar ve inanılmaz yardımsever bir topluluk.

Benim custom romlar hakkında yaklaşımım şu yönde, cyanogenmod gibi android otoriteleri tarafından kabul görmüş neredeyse official hale gelen ve kendi sitesinden indirdiğiniz romları kullanın, kalkıpta ne olduğu belli olmayan bir siteden bilmem kimin modladığı ve içine ne koyduğu belli olmayan bir romu kurarsanız güvenlik açıkları ile karşılaşmanız ve başınıza iş almanız işten bile değil..

Volkann Lionheart
Powertech
"The HUN Empire"

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/04/2016 12:00 tarihinde Vulcan_Lionheart tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 18 Jul 2016, 01:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Daha önceden var mıydı bilmiyorum, ancak Cyanogenmod 13'e OTG ile USB kulaklık bağlayabiliyorsunuz.

Benim Logitech G35 gümbür gümbür maşallah.

Vur ula itoğlu, o sopa bizim elimize geçmez mi?
Üye
ID § 20 Sep 2016, 17:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Telefonum kaybolduğu için geçici olarak bi S4 buldum, yalnız şunu bi romlayayım diyorum ama çok uzak kalmışım bu işlerden. XDA e baktım bi ton bişiler var hepsi eski tarihli falan. Var mı şöyle güzel güncel bi guide?

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
ID § 24 Sep 2016, 14:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samsung s3 için bir rom önerin yahu
sabah telefon patladı

tükürdüm.
Üye
ID § 25 Sep 2016, 00:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
XDA'a bak, ben de cyanogenin güncel versyonunu s4 için ordan buldum

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Syf: ««/ 31 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum