[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati UO
|-- |-- |+ Pyramid mi Nebula mi?...
Yazar RSS Konu: Pyramid mi Nebula mi? {997}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jul 2017, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bineksiz uo sux ya

Vitaefinis
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2017, 00:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
http://www.uoforever.com/ bu fena durmuyo

Vitaefinis
Üye
ID § 14 Jul 2017, 01:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
BioHazarD
Selamlar,

Bu aralar canim yine UO cekmekte, tabi Turkiye'deyken Sphere ile buyuduk grinning smiley

Gordugum kadariyla suan piyasada Nebula ve Pyramid var, eger oynayanlar varsa bir gorus verebilir mi? Hangisinde durum daha iyi suan?
+VPN ivir zivir olmadan yurt disindan baglanilabiliyo mu? Sanirim Nebula'ya baglanilmiyodu bi aralar.

Tesekkurler simdiden

Pyramidde belli bi noktadan sonra tıkanıosun. . Zamanla anlıcaksın .Craft robe belli bi nokta mesela tıkanabilceğin. Ya en az 10-15 arkadaşla başlıcan ya 5 kişi altında oynuyorsan 3-4 pc yi bırakıcaksınız makroya ya sağlam bi guildde olucan eskiden beri serverda var olan . Yada sadece belli etkinlikleri yapmaya razı olucan. Öyle bir hal almışki server belli bir noktadan sonra 3-4 kişi bile yapamıycağın kasamıycağın parada itemler olucak. Bu yüzden donate point getirmişler zaten gerçek parayla donate point alıp donate point ile playerlar arası item alışverişi yapabiliyorsun.Az para dönmüyor o serverda.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Jul 2017, 20:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam yok ki serverda dogru duzgun. Actionlar hep ayni, evin etrafina energy field doseyip i ban thee ile balkondan iceriye atmacalar falan sacma sapan.

Forumda tamerlarin yakindigi topicte feedback verdim, adam gitti random spawnlardaki NPC sayisini artirdi sacma bi sekilde. Sistemler, oyun icinde yaptiklari seyler falan cok aptalca.

Vitaefinis
Üye
ID § 15 Jul 2017, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu saatten sonra runuo öğrenebilir miyim
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jul 2017, 14:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ogrenilir bence, yeni bi oyun gozuyle bakman lazim eger daha once hic oynamadiysan.

Vitaefinis
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2017, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Taşın üstünden, çitin arkasından ok sıkıyosun runuo kadar güzel bişey yok
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2017, 17:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
RunUO için hangi server?
Üye
ID § 15 Jul 2017, 17:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
daha önce hiç runuo oynamadım. sphere ile öğrendim öyle devam ettim. sanırım yeni oyun gözüyle bakabilirim ama run uo için sağlam bir server önerisine ihtiyacım var.
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2017, 21:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
UO ancorp. Aslında atsız ultima ultimadır. Zira stealth skillini hiç kullanmamış adam AT AGA ATIN ÜSTÜNDE PİVİPİ YAPION KAPIŞION KATANAYLA VURUON gibi basit bir feature a tav oluyor.

Bu adam çok iyi mesela stealth konusunda. Oyunculuğu da çok seri.

Oyunu uss jux innox ile oynayan çomarlar gibi değil. Alakası yok sphere uosu ile

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/07/2017 21:38 tarihinde hattok tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jul 2017, 22:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kisisel tercih diyelim.
zaten benim bu yastan sonra pvpyle pek isim yok grinning smiley tamer takilmayi seviyorum.

world of sosariaya baktim ama igrenc bi lag var, ormanda yururken bile yaratiklara olebiliyosun o derece.

duzgun bi runuo server varsa toplasalim.

Vitaefinis
Üye
medal 1k
ID § 15 Jul 2017, 22:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
+1
Üye
ID § 15 Jul 2017, 23:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben ultima forever da takılıyom şuan
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum