[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati UO
|-- |-- |+ World Of Sosaria...
Yazar RSS Konu: World Of Sosaria {527}
  [ A ]
Üye
ID § 04 Jun 2016, 06:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün açıldı sunucu aos tabanlı bende dalgasına kasıyorum eski wos da bi süre oynamıştım az çok bilgim var ama tabiki spheredan runuoya geçen tayfadan biri olarak ezigim sadece df craft agırlıklı takılıyorum başlayacak varsa pmden ulaşsın.

www.worldofsosaria.com zaten oyun forumunda nickim paticik ordanda ulaşabilirsiniz.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 03 Feb 2017, 08:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzelmiş bu sevdim en son aos çıktığında oynamıştım çok zevkli geldi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Feb 2017, 09:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ultimayla alakası yok bu serverdaki şeyin. gavurlar abomination der ya o hesap. hâlâ bi de yok sponsorluk yok charmlar cart curt, yılda 1 sunucu açıp milleti yoluyorlar anca, server iyi olsun gene ok ama ultimadan bi haber adamlar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 03/02/2017 09:13 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum