[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Pati UO
|-- |-- |+ Dio UO (IPY-vari)...
Yazar RSS Konu: Dio UO (IPY-vari) {14703}
Syf: ««/ 28 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 21 Oct 2015, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi de runuo mu olacak klasik mi onu söyle
Üye
ID § 01 Feb 2016, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapalı mı sunucu ?
Üye
medal 1k
ID § 01 Feb 2016, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
cungu
kapalı mı sunucu ?

patlamıştır smileys with beer
Üye
medal 1k
ID § 01 Feb 2016, 22:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
cungu
kapalı mı sunucu ?

acikcasi sunucuyu ben bile kontrol etmiyorum, neredeyse 2 sene olacak son 1.5 senesi ortalama 0 online olunca zaten sirket hostunda barindirdigim icin istedigi kadar acik kalsin benim icin problem yok dedim.

her neyse makinede sikinti varmis acip acmamam cok bir fark yapmayacak aslinda, makine gelince acarim tekrar. bes ayda bir birileri heveslenip baslayabilir tabi ama ne yazik ki aradigini bulamayacak bundan eminim, cunku online tasarlanan bir oyun tek basina oynanilmaz. hani elimden gelse memnun etmeye calisirim ama palyacoluktan oteye gitmeyecegi ve kendimizi kandirmaktan baska bir sey yapmis olmayacagimiz icin gerek yok.

merak ettigim sey ise laf yemeden sunucu kapatma duration'i. yine de iki seneye yakin sifir oyuncuyla elimden geleni yaptim diye dusunuyorum, en azindan her sene basi hype ayagina bir reset atip yine yeni yeniden deyip para soguslemek icin kirk takla atmadim.

su siralar ilginc bir projeyle ugrasiyorum, mesai sonrasi vakit buldukca ilgileniyorum. umarim kisa surede istedigime ulasirim.

сын тупой собаки
Üye
medal 1k
ID § 10 Feb 2016, 02:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
site açılmıyo bi sıkıntı mı var acaba?
Syf: ««/ 28 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum