[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
|-- |-- |+ Paticik JA serverındaki oyuncular...
Yazar RSS Konu: Paticik JA serverındaki oyuncular {2193}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 10 Dec 2007, 17:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
merhaba arkadaşlar
ilk olarak şunu söylemek istiyorum iyi bir oyuncu değilim ve 2-3 aydır arada bir oyna giriyorum.Fakat her girişimde bazı oyuncuların yaptiği saldırılardan artık oyun oynayamama durumuna geldim.Force kullanarak çok rahat öldürmekteler.İkaz ettiğim halde ffa istemiyorum dememe rağmen frag için midir bilmiyorum saldırıyorlar.ayrıca bu yetmiyormuş gibi noob lamer gibi laflar yiyorum.
bu arkadaşlar forumdan mi bilmiyorum.iyi oynayabilirsiniz fakat savunmasız birini öldürmekten ne zevk alıyosunuz.bildiğim kadarıyla serverda lame yasak.lütfen admin arkadaş ilgilensin bu konuyla.
saygılar
Üye
ID § 11 Dec 2007, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyunda silence ve sleep vote'ları açık. böyle bir durum oldugunda kullan ve haksız yere küfür, hakaret işitirsen ss alıp bir admine yolla.

Eğer oyunda sana lame yapılıyorsa ve yapan popüler bir oyuncuysa votelar işe yaramayabilir.. ama asla sana lame yapana saldırmayarak zamanla haklılığını kanıtlarsın. Serverda böyle bir durumla karşılaştığında senle uğraşanları ingore etmek de bir çözüm. Bunu yapmak için önce /serverstatus yazıp oyuncunun numarasına bakcaksın sonra da /ignore (player id)...

İyi oyunlar...
Üye
medal 1k
ID § 11 Dec 2007, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sağol da adminin önünde yapiyorlar bunu.xxx(admin) abi şukaadar kill kaldi 300e bea vs gibi.arkadaşı yani.
resmen frag kasmaya calisiyorlar.bi tarafları büyücek ya !
Yörünge Disi

ID § 14 Dec 2007, 02:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bunu yapanı bana özel mesajla iletirsen gereği yapılır. Tuhafıma gitti söylediğin şey. Admin olarak gördüğün kişinin nicki neydi serverda?
Üye
ID § 11 Jan 2008, 02:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vay terbiyesizler !
Üye
ID § 11 Jan 2008, 02:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yakalım onları!
Yörünge Disi
ID § 13 Jan 2008, 12:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kill Em All !

Yukarda yazılanlar tamamen Matrix'in ürünüdür.
Yörünge Disi
ID § 14 Jan 2008, 09:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oha olcak iş değil
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum