[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
|-- |-- |+ Sunucuya baglanmak icin ?...
Yazar RSS Konu: Sunucuya baglanmak icin ? {1973}
  [ A ]
Üye
ID § 08 Dec 2007, 12:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uzun zamandir paticik forumlarina girmiyodum girer girmez bu baslik gozume carpti. Sananenin kapanmasiyla jedi akademyi oynamayi birakmistim. Sans daha bi hafta once oda arkadasimla bu oyundan bahsediyoduk grinning smiley.
Nese uzatmadan oyunu indirmeye 10 dk once basladim. 2 cdlik oyun disinda elimde olmasi gereken dosyalar nedir lutfen tek soyleyip hatta linklerini birakirsaniz cok sevinirim dl bittiginde tamamen hazir olup hemen baslamak istiyorum cunku grinning smiley.
( ornek dosyalar : Crackti patchti skin map ne varsa elinizde gerekli lutfen nasil yuklemem gerektigi hakinda aciklamasiyla yazarsaniz sevinirim karisik bisi digilse aciklaminiza gerek yok cozerim herelde 5 10 dkda grinning smiley)
Üye
ID § 08 Dec 2007, 19:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1.01 patchi yüklemen yeterli jk3files çalışmıyor al bu linkden dene bi [www.3dgamers.com]

onun dışında başka bir şey yüklemene gerek yok 212.175.238.73:21000 buda patinin ip adresi birde 88.250.216.84:21000 ip li bir türk sunucusu var

sunucu üzerlerinde map değişimi olursa sendede yoksa www.force-temple.com dan bulabilirsin
Yörünge Disi
ID § 10 Jan 2008, 21:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LOL

Yukarda yazılanlar tamamen Matrix'in ürünüdür.
Üye
ID § 11 Jan 2008, 02:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
VGOAROGR GELİEOR
Üye
ID § 11 Jan 2008, 02:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaykaycımısın kardeş
Yörünge Disi
ID § 14 Jan 2008, 09:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vayy rus
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum