[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
|-- |-- |+ Çığırından çıkan Olaylar sonrası genel açıklama ve Bazı değişimler.....
Yazar RSS Konu: Çığırından çıkan Olaylar sonrası genel açıklama ve Bazı değişimler.. {2010}
  [ A ]
Yörünge Disi

ID § 03 Sep 2007, 23:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kaç gündür artık tahamul etmeye ve yapıcı çözümler aramaya çalışıyorum.

Bazı player grupları Clan'larının player sayısının yüksek olması nedeni ile, Diğer player kesimlerine karşı hakarete varan sözcükler kullanılmaya başlamışlardı.

Dün gece yaptığım 2.5 Saatlik konuşmada,

Özet olarak Serverda verilecek cezaların tarafımca verilmesini aranızda munakaşa yaşamamanızı rica ettim.

Bunun ötesinde Hiç bir playerın Paticik camiasından üstün olmadığını ve Kendilerini serverı bırakma tehdidiyle herhangi bir yaptırım uygulayamayacakları konusunda uyardım.

Server içindeki Playerlar 2 fikir konusunda çelişiyor ve Bu konuda 2 çelişki hakkında benden bir karar vermem isteniyor.. Ve bir karar verdiğinde bir kesimi mutlu ediyorsunuz diğer kesimden laf yiyorsunuz Fakat bu kararlar tarafımdan verilmek zorunda. Ve her halukarda suclu yönetim ilan ediliyor

7 Yıldır Online Gamin Community yonetimi içinde bulunmaktayım ve Ilk kez bukadar yapıcı olmaya çalışıyorum. Fakat verilen tavizler artık playerların başıma çıkmasına neden oldu.

Ve akabinde Seni buraya zorla getirmediler. Ben yaparım senin işini lafları yiyorum.

Açık açık konuşacağım. Artık bir şekilde yönetim otoritesi korunmak zorunda. Playerlar ne zaman Server ve Kuruluşun üstünde görmeye başlarsa kendini o zaman çatlaklıklar başlar.

Hepinizden artık daha anlayışlı olmanızı bekliyorum burda sizler için gecemi gündüzüme katıyorum biraz Saygı lütfen
Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2009, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyi zorlamışlar seni belli.

zekeriyabeyazitozturk.blogspot.com
Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2009, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ergen çocuk sinirlenmiş

"beni bildiğin kurallarla yargılama ekmek,
ben senin bildiğin kuralların geçerliliğine inanmıyorum." -CODER
Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2009, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
18 ini doldurmadan yapamam üzgünüm.

zekeriyabeyazitozturk.blogspot.com
Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2009, 14:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ttnet aile paketi önermek istiyorum ebeveynlerine küçüğüm

Yörünge Disi
ID § 12 Oct 2009, 14:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
pff başarısız ya hadi by

[ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum