[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
|-- |-- |+ Anlamıyorum...
Yazar RSS Konu: Anlamıyorum {4599}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Apr 2007, 09:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
quake olabilir:b
Üye
medal 1k
ID § 12 Apr 2007, 09:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Chemical şimdi şöyle oluyor :

bu quake , half life yada soldier of fortune değil.Oynadığımız oyun Star Wars.
Sen bir Jedi'sın ve karşındakide bir Jedi.İyi ve kötü olman farketmez bir gururu var bu Jedi ların.Aynen Türk gelenekleri gibi " 1w1 dövüşene karışılmaz "da olduğu gibi.

-Saber çekene silah çekilmez,bu ezikliktir düşüncesizliktir.
-Saberını kapatana saldırılmaz ( Hani Türk filmlerinde Tarkan rakibinin silahı düşünce kendininkinide atarya o mantık)
-Konuşan birine saldırılmaz.(Ama çok zevkli heavy yiyo nihaha)
-Duel yapan 2 kişinin arasına girilmez.

böyle kurallar var abicim ya sev ya terket smiling smiley Asil insanlar bu Jedi lar onurları için savaşıyorlar.Zaten bozulan mertliğin restore edilmesi için saber çıktı kardeş..
Üye
medal 1k
ID § 20 Apr 2007, 11:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya açıkçası bende silahların olmasına karşıyım, kimse force lara karşı ağzını açmıyor farkındaysanız çünkü force lara savunman var ama ben salak bir sniper ateşinden korunmak için sonuna kadar sense e mi puan yatırcam. Ayrıcana bu JK çok fazla sniper ın la adam mıhlamak istiyorsan git CS aç bence.
TW
ID § 22 Apr 2007, 03:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sniper pek kullanmıyorum zaten internet üzerindeki oyunlarda pek sniper kullanamıyorsunuz jedida.
saberle gelene silah çekerim, silahtan korunma yolları da var çok güzel.
diğerlerine uyuyorum ama 1. kurala pek uymuyorum.
Üye
ID § 22 Apr 2007, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nette gayet açıyorlar silah =),
academy de öyle bişey var ama, biri sana lighting bastımı, sende kılıç yoksa baya hasar alıyorsun.
Jk2 oynuyorum bazen netten, onlar çirkefse ben 10 kat çirkef oluyorum, koy yere bir turret noluyo gör bak =).

Fuze falan kullanmıyorsa pull atıp elektrgı basmak kılıc cekmeye zorlamak en iyisi, ama ama ama en kıl oldugum olay
adam speedle geliyor benim latency yetmiyor gormeme
altıma detonator atıp patlatıyor
grrr
Üye
medal 1k
ID § 23 Apr 2007, 11:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eheh soldat'ta da var böyle. M79 kullanana noob filan diolar. Yok baret kullanmicakmışız v.s, v.s

İnadına kullanma dediği silahla kesiceksin adamı.
Genel Yönetici

ID § 26 Apr 2007, 05:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
chemicalın zamanında baratt'ın balık olduğuna dağir bi topiği vardı mesela irip bi kbakın bence
TW
ID § 26 Apr 2007, 13:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
e haklıydım zaten bi dahaki updatede barreti kıstılar bayağı
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 29 Apr 2007, 01:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben chemicala katılıyorum. siz sevmiyorsunuz diye başkası sevmeyecek diye birşey yok sonuçta o sialhlar oyunca mevcut.
Üye
ID § 29 Apr 2007, 21:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyunda kick 20 dmg veriyor, nerdeyse her oturmus serverda 1 e indirilir o dmg. Yoksa street fighter oluyor oyun.

Yellow backstab inanılmaz vuruyor, oda nerflenir.

Lucas arts oyunu mukemmel yapmadıgı cın, nsanlar "oyunun tadı" nı kacıran seylerı stemıyorlar. Zaten bu oyunda sılah kullanmak hakkaten sacma.
Adam gebertmek cın oynamıyorsun ki, kılıç için oynuyorsun.
Adam oldurmek istiyorsan, Cs si var daha da iisi quake i var aga
Üye
ID § 30 Apr 2007, 18:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Chemicala ben de katılıyorum, ne de olsa savaşta her yol mübahtır smiling smiley Oyunlarda olan bir şeyi yasaklamak sokak maçlarında küçük çocukların "LA HASAN ABANMA YOK LA" demesiyle aynı şey kanımca smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 30 Apr 2007, 19:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Ceday ruhu yoq bunlarda ganqa "
Üye
ID § 30 Apr 2007, 22:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Zaten bu oyunda sılah kullanmak hakkaten sacma.
Adam gebertmek cın oynamıyorsun ki, kılıç için oynuyorsun.

Evet kılıcı da konserve açmak ve sırt kaşımak için taşıyoruz di mitongue sticking out smiley
Basbayağı adam gebertmek için oynanır bu oyun yaa sims oynamıyoruz burdatongue sticking out smiley

Silah kullanmayı da, kullananı da pek sevmem ancak eğer server tarafından silah yasak kuralı koyulmamışsa bence bik bik ötmek saçma.
Yani oyunda varsa kullanabilirsin, sonuç olarak sen onu öldürmezsen o seni öldürücek ve kısa menzili girerek işi riske atmaktansa rakibi uzak mesafeden süzgece çevirmek daha akla yatkın bir yöntem onu kabul edebilirim, o açıdan mantıklı tabii=)

Neyse özetlersek: Server tarafından yasaklanmamışsa silah kullanmamak için bir sebep yok bence, çatır çatır kullanılabilir=) Tabii tasvip etmiyoruz o ayrı konu ama "Örtmeniiğğmm boba bana ateş ediyo böhüeaaaa kick plz" tavrı bence saçma yani grinning smiley

O kadar büyük sorun yaratıyosa da sonunda server tarafından yasaklanır tabi smiling smiley
Yörünge Disi
ID § 04 Feb 2008, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Copycat
Chemicala ben de katılıyorum, ne de olsa savaşta her yol mübahtır smiling smiley Oyunlarda olan bir şeyi yasaklamak sokak maçlarında küçük çocukların "LA HASAN ABANMA YOK LA" demesiyle aynı şey kanımca smiling smiley

Chemical ve Copycat +1

Oyunu yapanlar böyle kural koymadıysa biz niye kendi kafamızdan kurallar uyduralım ki di mi?

Bence de herkes kendi taktiklerini konuşturabilmeli. Herkes aynı şeyi yapacaksa, mesela tek silah koysunlar Quake'ye , di mi?
Üye
medal 1k
ID § 06 Feb 2008, 18:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Dev
kantırdaki awp bölümünde kuleye çıkmayı yasaklayan , cod da sniperı kapayan , soldatta minigunı kaldıran bunlar hep aynı zihniyetler. kökleri kurusun
ahaha katılıyorum süper
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum