[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
|-- |-- |+ Paticik Jedi Academy Sunucusu Acilmistir...
Yazar RSS Konu: Paticik Jedi Academy Sunucusu Acilmistir {9485}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Yörünge Disi

ID § 21 Apr 2008, 20:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ktofsuz olacak
Üye
medal 1k
ID § 28 Apr 2008, 00:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
açılsında nasıl olursa olsun.
Yörünge Disi
ID § 07 Jun 2008, 23:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
server aylardır yok , açılsa da girecek olan yok , mesaj yazan da yok arşivdeki yerini almalı artık

Yukarda yazılanlar tamamen Matrix'in ürünüdür.
Yörünge Disi

ID § 10 Jun 2008, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sw'de gidin uluslararası başarı elde edin, oyunu ve oyuncuları yüceltin, bla bla tavrın, açılması için umut beslediğimiz serverın forumunda buna köstek olana kadar mı?

Görmemiş olayım...
Yörünge Disi
ID § 10 Jun 2008, 20:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Köstek olmakla ne alakası var server cfg'nizi bile ben yazdım zamanında. Server aylardır ortalıkta yok , bir açıklamada yok haliylen sonu soldat veya cod serverlarına benzeyecek gibi gözüküyor e biz bunu demeyelim de kim desin ?

Duymamış olayım winking smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/06/2008 21:00 tarihinde Reb1rth tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi

ID § 10 Jun 2008, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senle tartışacak değilim. habire laf attığınız; gk, poke gibi bugımsı şeylerin cfg ile engellenmeye çalışıldığı, pure'a yakın adam akıllı bir serverın lame vari olmasını isteyen bir takım oyunculara "alın bir kere de siz yazın o zaman" diyerek böyle bir lütufta bulunduysak bunu burda "ben yazdım!!" gibi bir artislikle belirtmen ayıp bu bir...

ikincisi, foruma hiç cevap gelmemesine dayanarak "çöpe gitsin bu" cümlesi cevap verilmeyecek bir şey değil. Sanki server açılsın rüyasıyla yaşıyorsun...

Bir derdin varsa Vak forumunu karıştır. Burası tarafsız bölge...

Ayrıca sen ne zaman cfg yazdın da exec edildi hiç hatırlamıyorum..

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/06/2008 23:29 tarihinde Trasty tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 11 Jun 2008, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Trasty
senle tartışacak değilim. habire laf attığınız; gk, poke gibi bugımsı şeylerin cfg ile engellenmeye çalışıldığı, pure'a yakın adam akıllı bir serverın lame vari olmasını isteyen bir takım oyunculara "alın bir kere de siz yazın o zaman" diyerek böyle bir lütufta bulunduysak bunu burda "ben yazdım!!" gibi bir artislikle belirtmen ayıp bu bir...

ikincisi, foruma hiç cevap gelmemesine dayanarak "çöpe gitsin bu" cümlesi cevap verilmeyecek bir şey değil. Sanki server açılsın rüyasıyla yaşıyorsun...

Bir derdin varsa Vak forumunu karıştır. Burası tarafsız bölge...

Ayrıca sen ne zaman cfg yazdın da exec edildi hiç hatırlamıyorum..

ZUHAHAHAHA !!

Tartışma zaten bu yazdıkların o kadar komikki hiçbir şekilde cevap veremezsin grinning smiley Demekki bir staff oyuncusu hergün poke'a laf atabiliyor bunu öğrendiğim iyi oldu grinning smiley Absorbla duel de yaparsın sen XD

n00bluk kariyerinde başarılar diliyorum XD Demekki sana boşuna Traşti dememişler zamanında .. tongue sticking out smiley

Neyse kolay gelsin

Üye
ID § 11 Jun 2008, 14:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kendi forumunuzda tartisma saydiginiz seyler ve ovunulcek seyler burasi veya herhangi bir yer icin gecerli degil Rebirth. Cem Sönmez hem oyun ici, hem de oyun disi (gaming commnuity vs.) senden daha tecrübeli ve üstün bir arkadasimizdir. Egolarinizi baska yerde tatmin ediniz.

Ryan
Yörünge Disi
ID § 11 Jun 2008, 15:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Yourself
Kendi forumunuzda tartisma saydiginiz seyler ve ovunulcek seyler burasi veya herhangi bir yer icin gecerli degil Rebirth. Cem Sönmez hem oyun ici, hem de oyun disi (gaming commnuity vs.) senden daha tecrübeli ve üstün bir arkadasimizdir. Egolarinizi baska yerde tatmin ediniz.

Ryan

Forumda öneri bulunan bir üyeye ''artistlik yapma lan !!'' yazan bir mod benden daha tecrübeli ise hepiniz haklısınız.

Mesajlarıda silin fake dolmasın siteniz.

Üye
ID § 12 Jun 2008, 01:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rebirth
Forumda öneri bulunan bir üyeye ''artistlik yapma lan !!'' yazan bir mod benden daha tecrübeli ise hepiniz haklısınız.

Sen olayi anlamissin zaten.
Üye
ID § 12 Jun 2008, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bır kac sorum olacak.

1:sızın sevrda oynamak ıcın orjınal gerekıyormu?
2: bız Canakkale bulunan Sw hayranlarıyız ve malesef burda bu eskı oyun bulunmuyor.nerden dl edecegımızı solermısıznız?,
3:bende cok öncelerı bulunan versıyonunda crack sorunu vardı.bırde durmadan 2 oyun arasında baglantı kopuyordu.bunu nasıl cozebıldınız.herkese ıyı oyunlar.
Üye
ID § 19 Jun 2008, 06:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok güzel bir başlık evet, ama sevgili yetkililer Bu server aylardır kapalı, yenisi açılacak mı yoksa paticik tarih mi oldu insanları bilgilendirmemeniz doğru mu?
Üye
medal 1k
ID § 11 Jul 2008, 19:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
server açık mı
Üye
medal 1k
ID § 17 Jul 2008, 18:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kapatın bari bu forum kısmını yazan yok ne bu ya
Yörünge Disi
ID § 30 Jul 2008, 22:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oynamak istiyoruz bi kaç arkadaş server kapalı mı
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum