[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Call of Duty 2
|-- |-- |+ Call of Duty 2 Sunucusu Aciktir...
Yazar RSS Konu: Call of Duty 2 Sunucusu Aciktir {5285}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Sys Admin
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2007, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
IP: 212.175.238.76

Yasadiginiz tum sorunlari bu baslik altinda belirtirseniz, (veya yapilmasi istenen ozellikler, su olsun bu olmasin gibi) yardimci olmaya calisacagim..

Iyi eglenceler,
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Apr 2007, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öncelikle te$ekkür etmekle beraber birkaç $ey rica edeceğim.belirli günler belirli modlarda olabilir server.atıyorum pztsi tdm,salı dm vs diyerekten.tabi bunlar buraya sabitlenip duyurulmalı.böylece hafta sonu falan kalabalıkça toplanıp çokta zevkli dakikalar geçirilebilir.istatistik ne kadar olur bilemeyeceğim,uğra$ıyordun ama =)
Sys Admin
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2007, 00:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Modluklar yeni sisteme gecince dagitilacak.. Su an test sureci.. Istatistik sismteide anaysafa ile iliskilendirilecek, su an calismiyorum onun ustunde..
Üye
ID § 02 Apr 2007, 00:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buna da $ükür ne diyelim,kolay gelsin.
TW
ID § 02 Apr 2007, 02:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gözükmüyor bende şu an, gitmiş sanırım.
TW
ID § 02 Apr 2007, 21:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sürekli değişmesi bana kalırsa kötü olur,bizim gibi bir topluluk için en iyi TDM gider.Cepheye zıkzak yaparak koşan veya tek başına sağdan soldan rush yapan askercanları saymazsak gerçekçi ve zevkli bir oyun oynayabiliriz.

SD modu en gerçekçisi ve zevklisi bana kalırsa ama bizim için iyi değil görüşündeyim.DM modu CoD'un atmosferine zaten saçma gelen bir modken burada açık tutmak taraftarı değilim.CTF modu bir nebze olabilir ama onun yerine TDM daha iyi gider vs. diğerleri zaten normalde de oynanmayan modlar.

PB'yi kurdun mu nedanko bilmiyorum kursan iyi olur.Dışarıdan oyuncu alacakmısın yine bilmiyorum ama PB şart.Gerçi PB'yi de delip hile kullananlar var ama neyse.

Ayrıca belirli maplerde oynansa çok iyi olur.Mesela CoD2 deki Rus mapleri çok sıkıcı ve gereksiz.Yani ilk oyundaki mapler olsa sadece Rus-Alman mapleri açık kalsın diyeceğim ama...

Bunun yerine çoğu klan takımının serverlarında yaptığı gibi tüm oyuncular tarafından en çok sevilen maplerin sırayla geldiği bir döngü hazırlayabiliriz.Şuan en çok sevilen mapler -Carentan-Dawnville-Burgundy-Matmata-Toujane (unuttuğum var mı silp ? )- .Benim yine kendi görüşüme göre 2. oyunun en iyi mapı Caen'dir ama pek sevilen bir map değil.(ben niye seviyorum,çünkü tam bir sd mapı.Bir çok değişik yoldan hücüm edebiliyor ve bir çok değişik noktadan savunma yapılabiliyor.).

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.Oyunu 2. kez bırakalı 3 ay olacak neredeyse.ÖSS'den sonra eğer canım isterde başlarsam zevkli vakitler geçiririz umarım.

İyi oyunlar dileğimizle mesajı bitirelim grinning smiley İyi oyunlar
TW
ID § 03 Apr 2007, 12:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet o beşli dışında kullanılan map yok, ruslar imba olmasa cod1'deki gibi, oynanabilir daha cok map olacak ama 5 map yeterli bence. cs'de nuke, inferno, dust2 ve train oynanıyor sadece. bizim mapler fazla bile =pp
Yörünge Disi
ID § 03 Apr 2007, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
port nedir ?
Üye
medal 1k
ID § 03 Apr 2007, 18:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
28960
Yörünge Disi
ID § 04 Apr 2007, 14:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
awaiting connectionda kalıyor. 19 saniye falan bekledim tık yok
TW
ID § 04 Apr 2007, 15:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yörünge Disi
ID § 04 Apr 2007, 18:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kkthx
Üye
medal 1k
ID § 03 Jun 2007, 08:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sunucu açık mı?
Üye
ID § 06 Jun 2007, 18:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayır,windows olan pc ye kurulacak ve acılacaktıda o da zaman aldı baya.
TW
ID § 07 Jun 2007, 15:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeni sistem gelecek dertler bitecek =)
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum