[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Garbage
|-- |-- |+ BÖRÜ...
Yazar RSS Konu: BÖRÜ {2717}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi nedir bu boru? Sagda solda goruyorum, cekimleri guzel action dizisi ama ne anlatiyo? Kimi yeriyo, kimi kesiyo? Aga dizileri gibi bisey mi? Kurtlar Vadisi kafasi mi? Aydinlatin plz.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/03/2018 13:20 tarihinde Tim tarafindan yapilmistir.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Mar 2018, 13:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tut şunun ucunu döşeyelim abi

y
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yavuz dur. Bu boru o senin sevdigin boru degil. Baska.
Üye
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

6 bölümden oluşan ve özel kanalların ilk 60 dakikalık dizisi olma özelliği taşıyan Börü, tıpkı DAĞ filmlerinde olduğu gibi, gerçek hikayelerden esinlenen, gerçek ekipmanlar ile gerçek mekanlarda çekilen BÖRÜ, özellikle çatışma sahnelerinde kullanılacak görsel efektleriyle dikkat çekecek.

Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin maceralarını ekrana getirecek

Alinti
Konu
2014 baharında Türkiye. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor.
Onlar son kale.

Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen BÖRÜ, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve büyük finalini beyaz perdede yapacak. 2017 sonbaharında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak bölümlerin ardından, BÖRܒnün sinema filmi de 2018 sonbaharında vizyonda olacak.

video: [www.youtube.com]

Dayınla evlenip napacan?!
Üye
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sırrım mı? ahaha... Azıcık google, başka bir şey değil...

Genel Yönetici
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eregorn 30 yasinda. arkadaslari ona aynstayn diyor...

abi supersin de, sordugum o degil. pro-govt mu? PKK'li diye kurt mu avina mi cikiyo mesela dizi? Yoksa hep dis mihrak mi? nedir?

pro-govt olmasa star'da yayinlanmazdi gerci de, bi umut soruyorum iste boyle az bucuk bagimsiz bisey mi diye.
Survivor
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2018, 13:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2014 bahar diyo ama reina saldırısı ile başladılar diziye, reina saldırısı 1 ocak 2017. bide dağ filminin yapımcılarından çıkan dizi kadronun yarısı orda da oynuyo ama dizide bi saçma hal var. bi akıcılık izlettirecek bi hal vermedi bana. dağ filminin 2. si özellikle baya bildiğin Amerikan savaş filmlerine 5 basacak kalitedeydi. hala durur pc de ara ara yemek yerken bişeyler izlemek için açar izlerim ama dizi ilk bölümden bi meh çektirtti bana. çukur güzel çukur. asdfj

hayat aslında sıkıcı değil, paran yok şevket.
Üye
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Atatürk ile ilgili bir sürü mesaj var, iyi anlamda. Karar veremiyorum ne kadar yanlı ne kadar yansız. Dağ filmini yapan abiler yapmış. Onlar ne kadar yanlıysa bunlarda o kadar yanlıdır diye düşünüyorum. Yoruma açık tabiki

Tim, bohunu yiğim banlama beni...

Survivor
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2018, 13:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tayyip izin verdi Atatürk övmeye bişey olmaz diziye. Atatürk övmek artık garip geliyor lan memlekette hale bak

hayat aslında sıkıcı değil, paran yok şevket.
Üye
ID § 02 Mar 2018, 13:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
eregorn

sdfsdfsdfs acımas bamlar ha
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2018, 13:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben beğendim ilk bölümü.. Dizi süresi en azından 60 dakika. hadi 40 dakika yapamıyorsunuz 60 dakika standardını oturtabilsek çok iyi olacak Türk dizilerinde..

bir de merak ediyorum yurt dışında bu dizileri alanlar bizim bir bölümde izlediğimiz süreyi kaç bölüme bölüyorlar? netflix'te görmüştüm sanırım Diriliş Ertuğrul'u 1'er saatlik bölümlere ayırmışlar 1. sezon 75-80 bölümdü. wtf.. asdf

o kadar salaksın ki!..
Üye
ID § 02 Mar 2018, 13:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asker lazım
her türk asker doğar

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
Alinti
eregorn

sdfsdfsdfs acımas bamlar ha

Acımasız bir abiye benziyor zaten

Üye
ID § 02 Mar 2018, 13:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
full milliyetcilik dogal olarak ama gereksiz bi ali turksen ovmesi vardi -kardak fatihi komutan da burada-, eger biraz daha pro-akp bir cizgiye gelmezse tatsizlik cikar.

oyle ortalik yerde insanin aklina iyi parti dusurmek de ne ?

ps. eregorn cesur bir yigitmissin, konunun caps acilip forum kurallarina aykiri olmasina da deginseydin full aggro alirdin sdf

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/03/2018 13:57 tarihinde Lancelion tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 13:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Lütfen kimseyi gaza getirmeyin. Seviyorum ben burayı. TIM reis!!!!

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2018, 14:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben admin olucam bana böyle gider yapacaklar hey yavrum hey

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 14:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
🤔
Üye
medal 1k
ID § 02 Mar 2018, 14:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Claiborne
ben admin olucam bana böyle gider yapacaklar hey yavrum hey

Deme öyle şeyler...

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Mar 2018, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aksiyon sahnelerini beğendim ben, geri kalan yerler biraz durağan, bir de bazı oyuncular abartı oynamış. 6 bölüm olması, 1 saat olması baya iyi. Sezonluk çıksa 3 4 sezon devam etse güzel olur. Atatürk'e baya bir içerik dizide, "Fethuallah'ın itleri" gibi söylemler de mevcut aralarda, küfür var bol bol ama tabii ulusal kanal da buzlama + dıtlama da var. Öyle olunca da diziden kopuyor insan tamamen, çekip seyretmek lazım adam gibi grinning smiley.
Üye
ID § 02 Mar 2018, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Göktürk harfleriyle müslümancılık oynamaya çalışan "vatanseverlik" klişelerinden baygınlık geldi. Bu dizi öyle değil diyorlar ama şu dönemde aksi bir dizinin yapılabileceğine inancım yok.
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum