[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Garbage
|-- |-- |+ Bursa Uludağ Teleferik...
Yazar RSS Konu: Bursa Uludağ Teleferik {1222}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 11 Feb 2018, 17:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
pattisliborek
Zenginsen Balat, Özlüce falan. Ya da Mudanya şehir gürültüsünden nispeten uzak hem de yeni otoban ile 25 dakikada trafiğe takılmadan şehir merkezindesin.

Balat gibi kazık da görmedim ben hiç ya tarlaların olduğu yerde ki evler saçma sapan fiyatlara satılıyor.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Feb 2018, 20:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cuma aksami uludag icin yola cikmistik, manisa'da kirmizi isikta beklerken 4 araclik zincirleme kazanin kurbani olduk. zaten hava durumundan dolayi icimde bi sikinti vardi, arabanin aldigi hasar disinda gidemedigimiz iyi olmus.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Masticore
nilüfer belediyesinde tanıdık var,başınız sıkışırsa haber edin

kim lan o asdasd

🙈 🙉 🙊
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Feb 2018, 17:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Masticore
nilüfer belediyesinde tanıdık var,başınız sıkışırsa haber edin

işi çözmek için sakalını ister haberiniz olsun.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/02/2018 17:56 tarihinde bombilo tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 Feb 2018, 18:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DRaGoN_SLaYeR
Erciyes'e gelin thumbs up

+1 baya iyi, gidin Divan pistinde kayın.
Üye
ID § 21 Feb 2018, 18:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
NolaxThensbane
Şehirden uzaklaşınca mis gibi Bursa aslında. Yaklaşık 10senedir merkeze gitmedim nispeten kurtarılmış bölge olan nilüferde oturuyorum burasıda rezil oldu sağolsunlar. Ancak her fırsatta evden 10dk uzakta ormanlara barajlara göllere kaçış gerçekten inanılmaz büyük avantaj. En olmadı günlüğü 30-40 liraya külube kiralıyorum mangal ve soba veriyorlar içkimi falan alıp takılıyorum yada dağda bayırda geziyorum. İstanbulda olsun bunun için 3saat yol alıp Bursa'ya gelmen gerekiyor tekrardan =)
günlüğü 40 liraya kulube neresi?

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
ID § 21 Feb 2018, 19:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Flassh
Alinti
NolaxThensbane
Şehirden uzaklaşınca mis gibi Bursa aslında. Yaklaşık 10senedir merkeze gitmedim nispeten kurtarılmış bölge olan nilüferde oturuyorum burasıda rezil oldu sağolsunlar. Ancak her fırsatta evden 10dk uzakta ormanlara barajlara göllere kaçış gerçekten inanılmaz büyük avantaj. En olmadı günlüğü 30-40 liraya külube kiralıyorum mangal ve soba veriyorlar içkimi falan alıp takılıyorum yada dağda bayırda geziyorum. İstanbulda olsun bunun için 3saat yol alıp Bursa'ya gelmen gerekiyor tekrardan =)
günlüğü 40 liraya kulube neresi?

[www.google.com.tr]
Üye
ID § 21 Feb 2018, 20:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ty

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum