[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Garbage
|-- |-- |+ Aklıma bir şarkı takıldı vol. 9k...
Yazar RSS Konu: Aklıma bir şarkı takıldı vol. 9k {725}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2017, 21:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugün power fm dinliyordum sanırım yanlış hatırlamıyorsam Ed Sheeran - shape of you'nun bir versiyonu çalıyordu aradım aradım bulamadım, hayır normalde dinler geçerim bu baya hoşuma gitti yok öyle bir şarkı, normal giriyor ama ortalardaki girl u know i want ur love dediği kısımda böyle daha hareketli daha goy goy farklı bir müzik giriyor, mashup flmdır diye aradım yine bulamadım, bulana, buldurana dürüm :<
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2017, 21:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hatta o bahsettiğim kısım aynı şu havada başlıyordu ama daha hareketli böyle

0:10

[youtu.be]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2017, 22:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.powerfm.com.tr]

1. sırada dediğin isimde şarkı var o mu bilmem

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2017, 22:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok o orijinali işte :<
Üye
medal 1k
ID § 10 Mar 2017, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hacı 1 numaralarda geziyorsa senin sevdiğin versiyonu günde 4-5 defa çalıyorlardır minimum. aç radyoyu fonda takılsın. başlayınca gogo shazam/soundhound

insane yet?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2017, 22:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
video: [www.youtube.com]

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 10 Mar 2017, 22:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sanmıyorum ama bu mu 1:10'a falan al

he who knows best knows how little he knows.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 10 Mar 2017, 23:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
La ben de sorayım geçen aklıma geldi bulamadım, bir Rock parçası vardı klibinde herkes kağıda bir itiraf yazıyordu galiba dilimin ucunda çıkmıyor bir türlü

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Mar 2017, 18:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok abi değil, ben artık başka bir şarkı olduğunu düşünmeye başladım dinliyorum power fm öyle bakalım
Üye
ID § 11 Mar 2017, 20:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Lectre
Bugün power fm dinliyordum sanırım yanlış hatırlamıyorsam Ed Sheeran - shape of you'nun bir versiyonu çalıyordu aradım aradım bulamadım, hayır normalde dinler geçerim bu baya hoşuma gitti yok öyle bir şarkı, normal giriyor ama ortalardaki girl u know i want ur love dediği kısımda böyle daha hareketli daha goy goy farklı bir müzik giriyor, mashup flmdır diye aradım yine bulamadım, bulana, buldurana dürüm :<

Bu mu acaba? 1:25'ten itibaren dinle bi.

Üye
ID § 11 Mar 2017, 21:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Liebe
La ben de sorayım geçen aklıma geldi bulamadım, bir Rock parçası vardı klibinde herkes kağıda bir itiraf yazıyordu galiba dilimin ucunda çıkmıyor bir türlü

its a joke not a dick, dont take it so hard.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Mar 2017, 22:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende geçenlerde ankarada dost kitabevinde dolaşırken bi şarkı duydum. çok tanıdık daha önce duyduğum biriydi ama çıkartamadım.

telefonla kaydediyim sonra bakarım dedim çok az açmışlar hoparlörün sesini ve rafların en üstüne koymuşlar hoparlörü.

uzanıp telefonu hoparlörün yanına bıraktım bir dakika felan. oda çok dibinde diye doğru dürüst kaydedememiş. 4 le 11. saniyelerde duyulabiliyor şarkı. bakalım bilebilen çıkacak mı;

[tindeck.com]

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Mar 2017, 22:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sözler şöyle

haaaaağ ha- ha ha ha haaaaaağ
eeiilloow breeeeeeyk yuuuuuu

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 00:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok demi bilen

nişabürek
Üye
ID § 14 Mar 2017, 07:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
darude sandstorm
Üye
ID § 14 Mar 2017, 08:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Mal
bende geçenlerde ankarada dost kitabevinde dolaşırken bi şarkı duydum. çok tanıdık daha önce duyduğum biriydi ama çıkartamadım.

telefonla kaydediyim sonra bakarım dedim çok az açmışlar hoparlörün sesini ve rafların en üstüne koymuşlar hoparlörü.

uzanıp telefonu hoparlörün yanına bıraktım bir dakika felan. oda çok dibinde diye doğru dürüst kaydedememiş. 4 le 11. saniyelerde duyulabiliyor şarkı. bakalım bilebilen çıkacak mı;

[tindeck.com]

link çalışmıyor bende yau
Üye
ID § 14 Mar 2017, 08:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Liebe

yok mu şunu bilen ya sad smiley hızlı bir rock parçasıydı, ellerinde kağıtlarla itiraflarını gösteriyorlardı, i like girls yazmış bir kız vardı vs. böyle bir klibi var.

allahu ekler
Yaz Aşkı
ID § 14 Mar 2017, 08:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Marty
darude sandstorm

ajsfdajhgdlöjads

Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Esh : Buralarda müslüm denen bir skodacı varmış diye gir iceri
escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Üye
ID § 14 Mar 2017, 08:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Liebe

[youtu.be]

???
Üye
ID § 14 Mar 2017, 09:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
nyandog
Alinti
Liebe

[youtu.be]

???

yessss işte buydu oh be nasıl rahatladım ahahah sağolasın grinning smiley the finger smiley

allahu ekler
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum