[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Garbage
|-- |-- |+ Sahte psikolog trollemece...
Yazar RSS Konu: Sahte psikolog trollemece {2072}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 01:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ünlü bir sahte psikolog var. Bunun gerçek bir psikolog olmadığını ifşa eden bir facebook sayfası var. Tesadüfen bugun karşılaştım. Bir baktım adam kendisini ifşa eden haberin altına fake profiller ile yorum yapıyor. Ama profillerin fake olduğu çok bariz belli, ne bir fotoğraf ne bir beğeni var. Bende adamın kendisi olduğu kanatına varıp trollemeye başladım. Sonra adam açığa çıktığını anlayıp tüm mesajları sildi. Ahahaha. Çok eğlendim. Neyseki ekran görüntüsü almıştım.

İfşa sayfası: [www.facebook.com]
Adamın kendi sayfası: [www.facebook.com]

Her patiden ricam adamın sayfasına girip bir tane troll mesajı atmak. Ama ciddi olsun. Zafer bey gerçekten sahte psikolog musunuz, çok üzüldük vs gibi.
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 01:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
madem işsizsin film izle, oyun oyna bir şey yap. nelerle uğraşıyorsun abi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/01/2017 01:11 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 01:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Meslek onurunu koruyorum canım.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 31 Jan 2017, 01:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sikayette bulunacagin, suc duyurusu yapabilecegin bir mercii yok mu?
O sekilde ilerlesen daha saglikli korursun bence meslek onurunu.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 31 Jan 2017, 01:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biri sahte psikolog. diğeri de onu trollemeye çalışan, onu da beceremeyen psikolog. ülke şenlik anasıın satiyim.

guti naber lan

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/01/2017 01:40 tarihinde moriarty tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 02:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
senko@ abi türkiye yaşıyoruz smiling smiley evet yok hiçbir merci. çünkü psikoloji meslek yasası yok. psikolog meslek odası yok.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/01/2017 02:04 tarihinde masa tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 31 Jan 2017, 03:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bütün psikologlar sahte değil mi zaten

smiling smiley

www.neogamer.net
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 03:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de psikoloğum o zaman.
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 05:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biraz daha calisip psikiyatr olsalar hic sorun yok. avutuyorlar boyle kendilerini meslek falan diye sdf

1.618
Üye
medal 1k
ID § 31 Jan 2017, 05:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi de abi sahtesiyle gercegini ayirmak bu kadar zorsa eger, donup bi bakmak lazim hata meslekte mi diye

1.618
Üye
ID § 31 Jan 2017, 07:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi troll anlamını öğren bence sen =( Sen kendince zafer bey falan demişsin o sallamamış devam etmiş yazmaya kaale bile almamış adı trolleme olmuş sdffdf

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi
Üye
ID § 31 Jan 2017, 08:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Psikologluğa kolay iş diyordum da
Meslek olarak yapınca çok zor
Günde x hastanın derdini dinleyip onlardan etkilenmemek
Kendini sürekli doktor konumunda tutup bunu hastaya yansıtmamak

Her insan az çok hasarlı
Bu hasarla birini tedavi ederken onu yanlış yönlendirme ihtimali
Hastanın farkında olmadan kendisini yanlış anlatması vs

Bu arada @masa
Ben de psikolog luk yeteneği var mı
Asosyal takılırken çok gözlem yaptım forumlarda çok bilinçaltı mesaj okuyoruz
Doğal bir birikim oluştuğunu düşşniyorum insan tahlil etmek için
Tabi teknik eksiğim var

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/01/2017 08:40 tarihinde fresia tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 31 Jan 2017, 08:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet forumdan yaptığın gözlemler seni psikolog olma yetkinliğine ulaştırmıştır.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 31 Jan 2017, 09:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
arada geliyor hasbelkader psikoloji bitirmis ustune torpil sokup da hastanenin birinde tamam gelsin cocuk dursun kenarda denmis birileri..

gecende bir tanesi geldi..karsimdaki insanlara iyi davranirim guler yuzlu olur kibar konusurum..ablaya da oyle davrandim nasilsiniz iyi misiniz gecmis olsun vs vs..bu arada gulumsuyorum, seninki alisik degil sanirim kisa devre yapti -biliyor musunuz ben klinik psikoloji yapiyorum -ha dedim iyi ne guzel..-sizde kisilik bozuklugu var..sizofrenmisiniz ben bilirim hemen ..- ha dedim dogrudur bozulmustur zaten ne ayni kaliyor ki hepsi yipraniyor filan hala alttan aliyorum , seninki costu kahkahalar filan atmaya basladi sana su testi yapalim bu testi yapalim ne ilaci kullaniyorsun - dedim yemek yiyorum adana durum..yanaklar pembe pembe yakaladim seni havalarinda..ama nasil manik nasil manik..biraksam atlayacak ustume..

baktim sakata gidiyor o tip insanlar da olay cikarmayi pek sever....kadin dedim rahat dur ust kat psikiatri servisi zorla gondertme kendini .. kendine getirttim..

neyse giderken de arkasindan iyi gunler dilerim efendim demeyi ihmal etmedim tabi..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
TW
ID § 31 Jan 2017, 09:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de zamanında çok CS, Call of Duty falan oynadım mesela, savaş çıksa elime tüfeği alsam muhtemelen coşarım.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 31 Jan 2017, 09:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dana22
...hasbelkader...

galiba şu kelimeyi ilk kez yazılı görüyorum.
afrika menşeili göçmen futbolcu adı gibiymiş.
Üye
ID § 31 Jan 2017, 09:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 31 Jan 2017, 15:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
evet forumdan yaptığın gözlemler seni psikolog olma yetkinliğine ulaştırmıştır.

abi binlerce kişinin bilinç serbest mesajlarını okuyorsun

insan normal hayatta forumdaki kadar rahat konuşmuyor ki

benim hiç arkadaşım olmadığı için kim ne yazıyor ne yaşamış hepsini aklımda tutuyordum mesela ö.m. den örnek vereceyim ya tutarsa
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Jan 2017, 16:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trollemece diyince benim bi arkadaşımın dedesi bir gün doktora gitmiş dizi ağrıyor diye doktor muayene etmiş, tetkitler yapılmış falan son sizin dizinizde bi problem yok demiş. asrdından adam da aferin ben sizin iyi bir doktor olduğunuzu sınıyordum, ağrı öteki bacağımda demiş lel

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
medal 1k
ID § 04 Feb 2017, 02:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam dava açtı hem facebook sayfası kapandı hemde blog sayfasına erişim engeli geldi. Facebook sayfası yeniden açıldı. Ayrıca ruhsağlığı dernekleri konuda haberdar edildi. Alanda isim yapmış hocalar sayfaya destek vermeye başladı. Bimere şikayet edildi. Ayrıca bir hoca trt genel müdürlüğüne dilekçe yazmış, bu adama program yaptırmayın diye.

Birde adam o kadar çakma ki cvsini bile başka bir psikologtan c/p yapmış sdf
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum