[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Garbage
|-- |-- |+ Efsanevi Paragraflar Arşivi v3...
Yazar RSS Konu: Efsanevi Paragraflar Arşivi v3 {16481}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Oct 2018, 16:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
mokoko
kendi kendine kaşınan thegreatwall nickli arkadaşın 500 dolarını alabileceğimi sanmıyorum ama sırf rezil olması için böyle bir başlık açmayı istedim sadsadfasf

bana gelen özel mesaj bu

arkadaşın benim mesajımdan yaklaşık 2 sayfa önce attığı mesajda aşağıdaki gibi

şuradanda ulaşabilirsiniz mesaja: [forum.paticik.com]

Alinti
TheGreatWall
Alinti
sabonis
Alinti
applev0dka
özeti izledim şimdi, penaltıda ofsayt diye el kaldıran iki gsli var sdsafsafas

futbolculuk lisanslarını masaya bırakıp çıksınlar direkt

merak ettim kimler diye bakayım dedim. kimse el mel kaldırmıyor. tiner fazla mı kaçtı tongue sticking out smiley
Ahahahaha tinere guldum thumbs up

nereye yollıyım şimdi ben IBAN'ı?

Alinti
mokoko
itiraf.com

"başka bir tane" yazdığını görmedim en başta. görseydim başlığı açmaz mesaja cevap verirdim ztn. sonuçta bir insan kaç defa tinerci esprisine gülebilir. iddaa'nın direk olarak tek bir kanıt üzerine olduğunu sandım. greatwall nasıl kendini ifade edememişse oradaki postta, ben de okuduğumu anlamamışım.

kabul ediyorum yaptığım hatayı. fifa çok pahalı geldiyse indirim beklemen lazımdan başka bir tavsiyem yok. kendi adıma başlığı açmaktaki amacım 500 dolarına çökmek değil seni rezil etmekti. kendim rezil oldum. tüm eleştirileri kabul ediyorum.

olaysız dağılıyorum :/

Kaybolmasın. Sonraki nesillere taşıyalım.

[forum.paticik.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 23/10/2018 16:51 tarihinde Aceace tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Oct 2018, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Facepalm

[̲̅k̲̅][̲̅e̲̅][̲̅k̲̅]
Üye
ID § 23 Oct 2018, 16:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çok da efsanevi gelmedi ya :/
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Oct 2018, 17:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Futbol bolumunun efsanesi bu kadar oluyor.
Üye
ID § 30 Oct 2018, 16:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
escape
Selam

Konuyu bulamadım buraya açayım dedim.
İlk defa kullanacağım ama HD ve Ultra HD olarak, ben HD=720P, ULTRA HD=1080p diye biliyorum. Ama arkadaşım bana Ultra hd 4k/2k olduğunu iddia etti. Nedir bu işin doğrusu?

[forum.paticik.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/10/2018 16:52 tarihinde applev0dka tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 30 Oct 2018, 16:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
efsane sıkıntısı var bu aralar heralde

y
Üye
ID § 30 Oct 2018, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu mevsimde balkanlardan gelen soğuk hava dalgası ve pastırma sıcaklarının kafa karıştırıcı etkisi sebebiyle efsanelerde hamlık var biraz.
Üye
medal 1k
ID § 30 Oct 2018, 20:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
smiling smiley smiling smiley

yo mama is so fat kadir topbaş asked her to jump into bosphorus to drain it before building marmaray
Üye
ID § 31 Oct 2018, 09:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
applev0dka
Alinti
escape
Selam

Konuyu bulamadım buraya açayım dedim.
İlk defa kullanacağım ama HD ve Ultra HD olarak, ben HD=720P, ULTRA HD=1080p diye biliyorum. Ama arkadaşım bana Ultra hd 4k/2k olduğunu iddia etti. Nedir bu işin doğrusu?

[forum.paticik.com]

Bilmemek ayıp değil, karıştırmak ayıp değil. Sizin gibi 4k televizyonlu evlerde büyümedi :d
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Oct 2018, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sen hiç büyüme çılgın çocuk
TW
ID § 13 Dec 2018, 09:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Efsane paragraf olmadığı için ve bugün/yarın iş yerinde boş takılacağım için kendi veletlik günlerimden bir iki bişi koyayım buraya bari,

Varan 1) Bu benim Pati'deki ilk account'du sanırım, sene 2003.

[forum.paticik.com]

Alinti
Jaden
Arkadaslar bu problemime cozum bulursanız cok sevınecegım.Ben star wars galaxies i cuma gunu aldım.Oyunu yukledım ve station name ve passwordu sordu.Ben once sony e kayıt yaptım.Station name im i de soliim size BESIKTAS yaptım.Passwordum mu de yazdıktan sonra bana bazı bılgıler sordu(Pentıum,ekran kartı) Aklıma gelenlerin hepsini yazdım.Sonra oynu actım account u falan zaten cd nin uzerınde yazıyordu onlarıda hallettim.Sonra bi download geldi onuda gectim ve yukardaki play e bastım.Launching game falan yazdı.Sonra crash lar la ilgili bi yazı geldı yes dedim.Ama sonra bi sistem gereksinimler ile ilgili yazı cıktı.Sisteminiz oyun icin yeterli ama daha iyileri da var gibisinden bi yazıydı.Gectim.Sonra bi error verdi. FAİLED İN SWG CLİENT EXE dedi.Bende C surucumden Star Wars Galaxies i buldum.Tıkladım bu sefer de o bisi Dll gibi bisi bulamadi.Client exe yi masaustune falan tasidim ama olmadı.Lutfen yardım edın arkadaslar bısıler bulursanız cok sevınıcegım.(Bugun mesaj atarsanız daha cok sevınırım)

Dişi yakarış gibi amk. Bari şifreyi de söyleseymişim.

Varan 2) SWG günlerinden devam,

[forum.paticik.com]

Başlık ismine gel: Ears bi bak! (Yer isgal ettigim icin uzgunum bu son beyler )

Daha ÖM'yi keşfetmemişim belli. Qui de altta ayar çekmiş ÖM atsana diye. Lan okul bitse de eve gidip 31 çekip SWG oynasam diyen çocuğum o zaman, gözüm ÖM butonu mu görüyor sfdsg

Varan 3) Gene SWG günleri,

[forum.paticik.com]

Alinti
Jaden
Bence swg kesinlikle alınmalı ve oynanmalı.Muthis bir mmorpg oyunu.Bu turu bilmeyen biri bile 1-2 gunde ogreniyor.Oyunda gercek hayattaki cogu sey var.Evin var,meslegin var,hayvanın var,araban var (satılık landspeeder,sadece 30k :p) Neyse iste hersey var kesin al bu oyunu ve katıl bize yada rıp e(eclipsde tabiki)[signature][hline]Deno O'Connor

Master Commando(az kaldi)
Master Creature Handler(commandodan sonra)
Master Teras Kasi Artist(creature handlerdan sonra)
Master Musician (skillim kalirsa bide bu smiling smiley

Heyecanlı heyecanlı yazmışım gene, imzam da nasıl yalan belli değil. Oyunda o mesleklerin dördünü droplamadan aynı anda masterlamanın tenik olarak mümkünatı yok.

Varan 4)

[forum.paticik.com]

Alinti
Deno
Selamlar

6 günlük swg ayrılığımdan sonra tekrar aranızdayım (Jaden ha,hani kımıl kımıl ve janjanlı olansmiling smiley Simdi patch indiriyorum.Hadi gorusuruz...

Forumun önde gelen isimlerinden biriymişim gibi yeni hesap açtım diye SWG bölümünde bunu duyurmuşum. Topic'e gelen cevap sayısı sıfır.

Varan 5) Bence en iyisi bu

[forum.paticik.com]

Topic ismi: BÜYÜK ÖZÜR

(Nick'im gene değişmiş bu arada)

Alinti
Obi-Wan
Arkadaşlar ben Deno.Uzun zamandır forumlara giremiyordum.Bunun sebebi okulda bağlanırken,bir çocuğun gelip imzamı değiştirmesi.Kim olduğunu bilmiyorum ama imzama çok terbiyesizce şeyler yazıp,bazı mesajlar göndermiş.Bunun için herkesden çok ama çok özür diliyorum.

Bunun üzerine topic'de muhtemelen benden 5-10 yaş büyük biri bana ayar çekiyor,

Alinti
MaxPlanck
Anlaşılan okuldaki o terbiyesiz çocuk, senin SWG accountuna da ulaşmış, geçen akşam senin charinla kendinden 2 kat büyüklere " oğlum" diye hitab ediyordu ..[signature][hline]Assassin of Palpatine
Sentinel of <TURK> Clan
Loyal Protector of Hi'lal City
Official Nightsister Slayer
Kutadgu of Eclipse

Kendimi mükemmel savunuyorum,

Alinti
Obi-Wan
O bendim zaten.Ama sana söylemiştim o miss tell oldu diye.Hatta ranitach diye birine atıyodum.O benden küçük olduğu için ona oğlum diye hitap ettim.Bu kadar büyümesin bu.[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando,Master Marksman,Master Medic,Master Scout,Master Pistoleer,Rifleman

Buradaki Ranitach dediğim çocuk da forumdaki MADBOY (Can) Bu topic'den birkaç gün sonra da oyunda Can bana 'ya ananı si..m, uğraştırma beni' gibi bişi söylüyor diye küsüşüyoruz falan.

Efsane midir bilemem de bir maziyi andım işte.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/12/2018 09:15 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 13 Dec 2018, 09:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzelmiş ben eğlendim de oğlum dedin diye azar kayılan nesilden ana avrat dümdüz giden 12 yaşındaki bebelerin nesiline nasıl geldik onu düşündüm
TW
ID § 13 Dec 2018, 09:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
off cringe'den eowyn'in öldürdüğü nazgul gibi oldum

Alinti
-Deno-
Station name im i de soliim size BESIKTAS yaptım.

ama en azından de'yi ayrı yazmışsın.....

y
Üye
ID § 13 Dec 2018, 09:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
OO cringefest, alırım bir dal.

Arkadaşlar, bu forumun hali ne? Sonuçta POTANSİYEL insanlarız.

Hayırdır amk?

Malruthion, 13 Eylül 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
ya acilen 1 kızı duygusallaştırmam lazm=) (biliorm cümle biraz garip oldu)

Alan yetkilisine yanlamak bizim işimiz;

Son günlerde yaşanan tartışmaları takip ediyorum da millet bırakıp duruyo seviye düştü her konuda birileri cıvıtıyo falan diye..Tarih forumunda hiç bir değişiklik yok yeni gelen arkadaşlarda eskileri aratmıyolar bence herkes insan gibi tartışıyo fikrini söylüyo..Bu vesileyle alan yetkilimize de teşekkür ediyorum bu seviyenin korunmasında katkısı büyük.edit:başlığı niye forum değil de forumları diye açtığımı bilmiyorum yeni farkettim[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...

[Bu mesaj Malruthion tarafından 30 Eylül 2005 12:03 tarihinde değiştirilmiştir]

VEEE CRINGE AWARDS OSCAR NOMINATE... Bi kız var adlı eser. HEM DE YANIMA OTURMUŞ;

[forum.paticik.com]

Spacecake#2892

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/12/2018 09:50 tarihinde sipeyskeyk tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 13 Dec 2018, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi offff, sonuncu ile nominee oldun evet. Benim yukardaki büyük özür ile kapışır bu.

Alinti
malik
umutlanma..
bırak devam etsin olay..
istihbahratı sağlam kur ne yapıo ne edio..
direk icraata girme aynı mod takıl.
baktın aynı kalıo,salla.[signature][hline]yalnızlık Tanrımın lutfu..

Ahahahaha siktir git lan Zuhal Topal.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/12/2018 10:14 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum