[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ bataryası uzun dayanan laptop...
Yazar RSS Konu: bataryası uzun dayanan laptop {703}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2018, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kız arkadaşım yeni laptop almak istiyor bataryası uzun, macbook aldırmamaya zor ikna ettim o paranın yarısına çok daha iyisini windows işletim sistemli bir bilgisayarda bulabilirsin diyerek

2-5k(tl) arası mümkünse minimum 128 ssdli şarjı uzun dayanıcak (6 saat üst üste açık kalması gerekebiliyor mesela 2 ders üst üste gelince) hatta 10 saati görsün(parlaklık minimum yada +1) hafif 11-13 inch arası bir laptop arıyoruz kendisine,

önerebiliceğiniz ya da şu siteye bak yardımcı olur gibi bir fikri olan varsa çok sevinirim

tişikürler paticik ailesi,

hergun 500gram haribo kas yapiyor

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/12/2018 23:45 tarihinde incdarkness tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 12 Dec 2018, 23:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Acer aspire 1, swift 1 swift 3. İlk iksii Türkiye'de yok galiba ama Amazondan getirilebilir. Hafifler ve baya uzun gidiyor şarjları.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Dec 2018, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
6 saat acik kalan laptop bulursaniz bana da soyleyin 15k tl'ye kadar
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 00:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
macbook air baya gidiyo bende is icin. oyle asiri pahali da degil 5.5k mi ne.
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 00:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sardalya

benim laptop
[urun.n11.com]

3500 e almıştım i5 256 gb ssd olanını 7-8 ay önce (500gb harici ekledim filmler ve oynamayı bıraktığım oyunlar için)
pil en düşükte (ekran parlaklığı +2 ve internete bağlı vesaire tabi sadece donanımsal olarak pil ayarı düşükte çalıştırdan bahsediyorum) 7 saat gidiyor dizi izleyerek ise 5 saat ve 1 kere ısınma olmadı tek eksisi hoparlörü iyi değil ki zaten jbl herkeste var artık, onun dışında hiçbir eksisini bilmiyorum

fakat kendileri hafif arıyor bu laptop 3 kg birde 11-13 inch arası çok rahat taşınabilen arıyor, sevmiyor böyle büyük pc

hatta direk söyliyim akşam 6 dan beri bilgisayar açık şarja takılı değil ders video karışık, şarjı %28 2 saat daha götürür diyor ancak 1,5 saat daha götürür tahminimce

sen düşün yani sdfgh

2 defa güncellendi. Son güncelleme 13/12/2018 00:31 tarihinde incdarkness tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 00:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paradoksalkedi
Acer aspire 1, swift 1 swift 3. İlk iksii Türkiye'de yok galiba ama Amazondan getirilebilir. Hafifler ve baya uzun gidiyor şarjları.

hocam yarın bakıcam, teşekkürler

Alinti
Bathory
macbook air baya gidiyo bende is icin. oyle asiri pahali da degil 5.5k mi ne.

abi donanımsal direk sıçış macbooklar yani 5,5k ya çok daha kullanışlısını usb-c olmayan sadece daha iyi bilgisayarlar oluyor o yüzden gerek yok yani
(şimdi render iyi falan demeyelim 3 dosya açık kalsın film izle kasıyor sdfg)

Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Dec 2018, 00:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya sadece donanıma para vermiyorsun macbook aldığında. O yüzden pahalılar.

Şimdi baştan saymaya gerek yok meritlerini de, o parayı verebiliyorsa alsın bence. Kadın kullanımı açısından da bayağı avantajı var, onu bunu kurcalamadan işlerini görür problemsizce. Makineye 3 günde milyon tane malware falan da dolduramaz sdf

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Dec 2018, 01:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sardalya

Dell xps 13
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2018, 01:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Ya sadece donanıma para vermiyorsun macbook aldığında. O yüzden pahalılar.

Şimdi baştan saymaya gerek yok meritlerini de, o parayı verebiliyorsa alsın bence. Kadın kullanımı açısından da bayağı avantajı var, onu bunu kurcalamadan işlerini görür problemsizce. Makineye 3 günde milyon tane malware falan da dolduramaz sdf

yok genel kadın anlamaz yargısından uzak biri, fakat estetiğe önem veriyor, donanım anlamasada adam akıllı en basitinden basic sql öğrettim 15 dakikada benden iyi hale geldi kodlarda. donanımı yok ki macbookun sadece görüntü yani benim gözümde, ekran çözünürlüğü birde belki o da yarışıyor

Üye
ID § 13 Dec 2018, 01:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sardalya

i7 thinkpad x230~ agir bir sey yapmiyorsan 8 saat gider temiz

erkek laptopu bu tabii ki.
Üye
ID § 13 Dec 2018, 01:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dell xps15 aldim
icinde 2 ekran karti var, ilkini calistirinca 9-11 saat arasi gidiyor agir multimedia/oyun isi olmadikca

bi de ekrani 4k kullanmiyorum, hos bunun etkisi var mi bilmiyoru gerci

sirf web cart curt 12+ 13+ gider muhtelen

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
ID § 13 Dec 2018, 02:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
macbook air

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 13 Dec 2018, 02:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yalnız şimdi macbook pro fiyatlarına baktım da, siktir et abi apple'ı. XPS 15 al direk lskdfj. Muadiline 21500 lira fiyat yazmışlar.

Ben bedavaya almışım.

hihi
Üye
ID § 13 Dec 2018, 02:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
dell xps15 aldim
icinde 2 ekran karti var, ilkini calistirinca 9-11 saat arasi gidiyor agir multimedia/oyun isi olmadikca

bi de ekrani 4k kullanmiyorum, hos bunun etkisi var mi bilmiyoru gerci

sirf web cart curt 12+ 13+ gider muhtelen

Çift ekran kartının en güzel yanı bir tanesini yaktığında diğeriyle devam edebiliyorsun. Bugüne kadar aldığım tüm laptopların ekran kartlarını bozmayı başardım.

hihi
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Dec 2018, 08:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Laptopta powerbank kullanılamıyor mu usb den şarj olanlarda

nişabürek
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum