[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Ekran Kartı GG?...
Yazar RSS Konu: Ekran Kartı GG? {1849}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
donanım gurusu
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Dec 2018, 23:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Agzina vurulasi ya

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
medal 1k
ID § 22 Dec 2018, 23:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Driverla falan alakası yok eskimiş kart
Fırın da leğimleri sağlamlaştırıyor, olayı o zaten

Sen komponent çip değiştirsen yarın öteki atar ki atmış zaten

ps2 klawye gibisi yok
Üye
medal 1k
ID § 22 Dec 2018, 23:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi yarın gene götürürsün AA bak bu da değişmesi lazım deyip bi 400 daha dener bence elemanlar sdf

ps2 klawye gibisi yok
TW
ID § 22 Dec 2018, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sözleşme gereği onu diyemiyorlar bile skdjfs

ekran kartından kaynaklı her problem garanti kapsamında lel

ha ne olacak istikrarlı bir hale getirene kadar ya kartı sikecekler ve yenisini alacaklar bana ya da en azından bir süre git gel benim yerime onlar ilgilenecek paso işte
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Dec 2018, 10:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunlarla ugrasacak zamani nasil buluyorsun. Hayretle izliyorum.

"Bir isi benim yapma surem" x "aldigim birim iscilik parasi" > "baskasina yaptirma bedeli"

Su yukaridaki denklemi saglayinca direkt is yerine gidip fazla mesai yapiyor, isi ehlillerine birakiyorum.

31.08.2014
TW
ID § 23 Dec 2018, 13:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zaten uğraşmama kafasında olduğum için ilk seferinde olay oldu, konuyu açtım sonra götürdüm servise verdim yaptırdım.

şimdi bugün kapalı elemanlar, ptesine kadar veremeyeceğim ortaya çıkınca da oturdum kendim yapmaya çalıştım da olmuyor sdafds

zaten kendim uğraşmak istesem gider fırınlama falan yapardım netten uğraşıp lel
Üye
ID § 24 Dec 2018, 01:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
donanımsal abi sorun, kart vitese geçemiyor driverla bir ilgisi yok.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/12/2018 01:41 tarihinde PrudenT tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Dec 2018, 02:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
genelde bunun tamiri abi bozulmuş bu 500 dolar + kdv ye yenisini verelim olduğu için 2 günü ziyan etmek daha kârlı

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
TW
ID § 24 Dec 2018, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet götürdüm PC'yi, anlattım böyle böyle diye. İnternetteki potansiyel sorunları ve adamda o ara açtı baktı harbi sorun var. Driver'ı bir de ben deneyeyim dedi işte Snapsy mi ne öyle bir program üzerinden, kendi USB'sinden kurdu.

Yine sorun oldu. Eleman tam garanti işlemi başlatmak için kendi PC'sine gitti ki ekran geldi. Baktık çalışıyor sıkıntısız, test ettik sorun yok askjdfhksjdf

Dedim biri 2012, biri 2014'te harici hdd'mde sakladığım eski driverları bile kurdum hiçbirinde çalışmadı falan. Doktor ayağına gelince iyileşen hasta goygoyu falan yaptı. Güldük eğlendik dağıldık.

Evet sıkıntısız çalışıyor şuan... Tek bir driver kurulumu ile.

Bu yüzden nefret ediyorum hardware işlerinden. 7 saatimi verdim, potansiyel çözümler üzerine kafa yordum ve adam benim 5 kere farklı şekilde yaptığım işi kendi yaptı ve oldu. ŞANS ...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/12/2018 14:14 tarihinde DarKRideR tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 24 Dec 2018, 14:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu hep olan şey ki, Windows update yaptıktan sonra ekran kartı driverlarını iç ediyor. DDU'yla safe mode'da kaldırıp yeniden kurun ekran kartı driverlarınızı özellikle büyük Windows updatelerinden sonra.

Tabi en son mesela bana ne oldu, safe mode'da bootlamaya çalışırken Windows update kurmaya ve sonrasında kaldırmaya kalktı ve kendi kendini patlattı Devamında Windows'u yeniden kurmam gerekti ama o da Microsoft'un yetoluğu.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/12/2018 14:22 tarihinde Bright tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 24 Dec 2018, 14:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi yaptım o işleri olmamıştı. Uptade'den sonra da olmadı, benim PC'de uptadeler kapalıydı zaten ve 4 sene önce kurduğum Win7'ydi.

Sonra işte hem Win7 formatladım tekrar, sonra olmadı Win10 kurdum onda da olmadı tekrar Win7 geçtim falna filan bir ton şey oldu.

Adam geldi taktı, 5 dk da kurdu ve sorun olmadı kajhfdsa

Çok garipti ya, kaldım böyle mal gibi.
Üye
ID § 24 Dec 2018, 14:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sorun donanımsal ise gene baş gösterir merak etme
TW
ID § 24 Dec 2018, 14:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya aklıma tek şey geliyor aslında. Nette de yazmışlar, kartınızı yuvasından çıkarın bekleyin bir süre sonra takın işte elektriğini kesin bekleyin vs. diye böyle koca karı yöntemleri resmen.

Mantıksız ve saçma bulduğum için bu tip şeyleri oldum olası yapmamıştım tabii ki. Sonra dün işte zaten açmayayım pc'yi diyip, söküp kenara koymuştum. 1 gün elektrikle alakası yoktu, acaba harbi bu tip bir şey mi oldu DASJKDhsa
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum