[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ CRM tarzı bir program ihtiyacı...
Yazar RSS Konu: CRM tarzı bir program ihtiyacı {263}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Jan 2018, 09:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selams. Böyle hem CRM, hem birbirine iş atama ne bileyim ortak bir telefon rehberi gibi şeyler içeren bir program arayışım var. Basit bir operasyon için olacak, free olması tercih sebebi. Teamgram var mesela, onun bedavası veya ucuzu olabilir smiling smiley

Spacecake#2892

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 09:34 tarihinde sipeyskeyk tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 25 Jan 2018, 10:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bitrix var, fiyat olarak en uygunlardan biri o diye biliyorum.

Hubspot var bir de.
Üye
ID § 25 Jan 2018, 10:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Teşekkürler

Spacecake#2892
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de sorayım ya şuraya.

Bana da dosya/belge/döküman arşivleme için güzel bir şey lazım. Bazıları zaten dijital olan pdf/word vb dosyalar var bazılarını da taratıp ekleyeceğiz vb. Ofiste yıllardır düzensiz yürümüş şimdi bir düzen oluşturmaya çalışıyorum. Amacımız bir dosyaya ulaşmak istediğimizde tozlu dosyalar içinde debelenmemek.

Teşekkürler şimdiden tavsiyeler için.
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 10:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasıl arşivleyeceksiniz?

herkesin ulaşabileceği şekild elektronik olarak dursun mu istiyorsunuz?

fark ederse kahrolayim
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 10:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet bir arayüz olsun ki sisteme erişebilen kişiler belgelere ulaşabilsin. Gerekirse oradan direk outlook'a gönderebilsin, çıktı alabilsin vb.
Üye
ID § 25 Jan 2018, 10:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hatta bu başlığa küçük ve orta büyüklükte işletmeleri için yazılım tavsiyelerini yazalım şunu kullanıyorum çok memnunum vs. gibi.

Rıdvan sende vardır antin kuntin şeyler yazsana

Spacecake#2892
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 11:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
irfanview
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
serjuhan
Evet bir arayüz olsun ki sisteme erişebilen kişiler belgelere ulaşabilsin. Gerekirse oradan direk outlook'a gönderebilsin, çıktı alabilsin vb.

biz 3 şubede'de NAS kullanıyoruz. hepsinde de aynı 4 TB'lık NAS kurulu, adobe acrobat pro'yla birleştirip PDF haline getiriyoruz, ya da artık tek tek koyuyoruz.

herkese account açıyoruz, herkesin kendi alanı, bir de public alan oluyo. kişisel dosyaları ya da üzerinde çalıştıkları dosyaları kendi alanlarına kaydediyolar.

iş biriktirmek için de public olan klasörü kullanıyoruz. işi kendi makinasına çekip çalışan işi tamamlayınca dosyayı siliyo ordan.

20-30 kişilik yerlerde çok randımanlı ve ekonomik oluyo.

Alinti
sipeyskeyk
Hatta bu başlığa küçük ve orta büyüklükte işletmeleri için yazılım tavsiyelerini yazalım şunu kullanıyorum çok memnunum vs. gibi.

Rıdvan sende vardır antin kuntin şeyler yazsana

biz bunu kullanmıyoruz ama TRELLO diyo herkes, bi incele istersen.

fark ederse kahrolayim
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
trello gibisi yok ya
iş atama takvim vs baya iyi
düzenli bi yapı ile başlarsan başka birşeye ihtiyaç duymazsın.

dude.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eyvallah ama işte daha yazılım gibi olsun da arayüz olsun istiyorum. Dediğin gibi tarat tarat NAS'a at filan olur da daha düzenli olsun. Yıl bazlı, iş bazlı, kurum bazlı filan düzenleyebileyim.
TW
ID § 25 Jan 2018, 11:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Küçük işletme olarak (hukuk bürosu işte, 4 kişi var) Resilio Sync Home kullanıyoruz biz dosyalar için.

Tüm aletler arasında (PC, Mac, Android, iOS) tüm dosyaları senkronize tutuyor, ofisde de Raspberry Pi 3 sunucu var, onda da yüklü, her zaman erişim için.

Microsoft Office alacaksanız da eğer çok kişi değilseniz Android üzerinden alın. ₺18,99 orada Office 365 Home. 5 bilgisayar, 5 telefon, 5 tablet işte. Microsoft'un kendisinden alınca ₺32,99. Neden böyle bir fark var bilmiyorum ama abuse edin direk. Sonra kullancılara davetiye yollayın, kendilerine özgü 1TB Onedrive da gelsin yanında böylece. Bunu kullanıyoruz biz de, 5 bilgisayar tam doluyor burada.

Posta için de Exchange Online Plan 1 kullanıyoruz, kişi başı ayda ₺14,50. Takvim ve rehberler için de iyi oluyor. Kendi kişisel hesabım da (mail, takvim, kişiler filan işte) bunda, f/p olarak daha iyisi yok.

3 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 11:36 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şu nasıldır sizce: [www.evraktakip.com]
Üye
medal 1k
ID § 25 Jan 2018, 13:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
serjuhan
Şu nasıldır sizce: [www.evraktakip.com]

Su isin altindan kalkabilecek birileri varsa alfresco var.

[www.alfresco.com]

bununla birlikte entegre liferay var.

[community.liferay.com]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Jan 2018, 13:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evraktakip'e biraz daha baktım da çok ayrıntılı bu kadarına ihtiyaç yok.

alfrescoya baktım bir bok anlamadım desem olur herhalde.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/01/2018 13:20 tarihinde serjuhan tarafindan yapilmistir.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum