[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Televizyon tavsiyesi...
Yazar RSS Konu: Televizyon tavsiyesi {3359}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 02 Jun 2018, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bizde philips var, bi sıkıntı çıkarmadı
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Jun 2018, 16:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ambilight’a alıştım diğer tv ler çok sıkıcı geliyo

verbum sat sapienti est
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Jun 2018, 19:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ambilight güzel ama tv nin yavasligindan ötürü philips tavsiye etmiyorum. Sony çok daha iyi, kanal değişimleri sırasında kabız olmazsin
Üye
ID § 02 Jun 2018, 19:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
55mu9000 alın

#TopunuzGelin
Üye
medal 1k
ID § 02 Jun 2018, 20:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
50MU7000 Aldim. Hem duvara guzel gitti. Samsung telefonlarimizla da iletisimi mukemmel. Hepsiburada dan %34 indirim denk getirdim 2900 civarina bide 1 yil fixpack kaynattim araya. Cokzel oldu.

Ama sonraki tv 9 serisi olucak o ayri. Suan butceyi zorlamamakti amac

Noone likes how they sound when they hear
Üye
ID § 17 Jun 2018, 23:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de 55” LG OLED B7 aldım bugun. Fiyat fena değildi. Bir de soundbar hediyesi varmış.
Üye
ID § 17 Sep 2018, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de hem full-featured hem de F/P canavari diye bildigim icin B7 almayi dusunuyodum da 8000 TL olmus. Arkadasim 5000 kusure almisti sene ilkbaharda falan, cildirdim bu fiyati gorunce.

Noldu yani simdi, bu civarda mi eli ayagi duzgun TV fiyatlari?

67 YEDİ KİŞİ HUNHARCA BANLANDI - İyi forumlar.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k
ID § 17 Sep 2018, 17:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
Ben de 55” LG OLED B7 aldım bugun. Fiyat fena değildi. Bir de soundbar hediyesi varmış.

gule gule kullan
OLED aldigin icin asiri mutlu olucaksin ama baska tv'ye bakamazsin artik smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 24 Dec 2018, 11:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Konuyu hortlattim ama bana da tavsiye lazim arkadaslar. TV kullanacak kisi babam. Kendisi emekli, dolayisiyla bolca TV izliyor. Netflixe filan girebilsin, adam akilli seyler izleyebilsin diye Internete de baglanabilecegi bir TV alacagiz. Ayirdigimiz butce 3K, bu civarda marka/model veya f/p onerilere ihtiyacim var. Sadece su markayi tercih et veya etme de olabilir. Bu alanda bilgim 0.
Üye
ID § 25 Dec 2018, 17:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Herhangi bir 1080p akıllı tv işini görür. Benim 2013 yazında aldığım Samsung'un bile netflix app.ı var. Mümkünse bir mağazaya gidip televizyonun UI'ını deneyin, en hızlı olanını alın.

hihi
Üye
ID § 08 Jan 2019, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1080P toshiba var bende, son 6-7 aydir hypelaniyorum 4k, egri ekran fln diye ama, topu topu izledigim de zaman buldukca hdfilmcehennemi, ve youtube takip ettigim kanallar, arada cuneyt fln asfdkj

degmez dimi simdi buna, yani ne biliim emekliligi bekleyip, cidden zaman ayirdigimiz zaman, blueray fln alcagimiz zaman mi alalim.

yoksa netflix falan hep 4k ultra super, extra uber HD fln, biz mi kaciriyoz?

not: netflix yok bu arada
Üye
ID § 09 Jan 2019, 08:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
4K, HDR falan izledikten sonra, 1080p bile rahatsız ediyor. O yüzden hiç bulaşmamak en iyisi. Gördüğün en iyi görüntü 1080 ise öyle devam et.

hopdediks
Üye
ID § 09 Jan 2019, 08:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aynen, benim tvde görüntü iyi geliyordu bana ta ki feritin evde netflixte 4k izleyene kadar. onlara gidip tvyi görünce kendi tvim inanılmaz dandik geliyor sonra alışıyor gözüm sdsfds

allahu ekler
b.net: ustoo#2754
steam: comanchi

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/01/2019 08:34 tarihinde Liebe tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2019, 03:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
One Year Update - OLED Burn-in Test

Yuhh ..
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum