[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Mekanik Klavye Hk,...
Yazar RSS Konu: Mekanik Klavye Hk, {1560}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 18 Sep 2017, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öncelikle Merhaba,

Mekanik klavyelere baya merak saldım hiç kullanmadım şu ana kadar. Artısı eksisi nedir. Gaming açısından daha mı iyi hiç bilgim yok. 300-500 TL ile alasım var bir tane mekanik klavye ama hangi markalar iyidir konfor vs açısından yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şu an kullandığım klavye,

[www.sanalmarketim.com]

Wonderful Life...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/09/2017 11:16 tarihinde darkageman tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Sep 2017, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
feels
donanım gurusu
ID § 18 Sep 2017, 11:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yetmiyo mu o iste sdfg.

Hazir varken yenisine 500 lira domalma

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 18 Sep 2017, 12:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biraz sabredip black friday'de amazon'dan corsair strafe veya baska markadan muadili patlatabilirsin. gecen sene 287tl'ye gelmisti benzer dolar kuruyla.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2017, 12:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok çetrefilli konu o be, bazıları mavi siwtch sever, bazıları brown switch, bazıları red, bazıları black.

Sen ne istiyorsun bir klavyeden ? takır tukur ses ve geri tepme iyi olsun, yoksa orta karar ses ve orta geri tepme olsun ? veya ufaktan ses gelsin ve geri tepme olmasın ?

Hayatını yaşa

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/09/2017 12:40 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Sep 2017, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sesi az ama kullanışı rahat olursa benim için iyi olur. Bizimkiler erken yatıyorlar çünkü şakır şukur ses rahatsız edebilir. Klavyem bana yetmiyor değil ama almak istiyorum nedense denemek amaçlı vs.

Wonderful Life...
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2017, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Al şunu madem, eyi diyorlar, sesi filan eyimiş, hem PUBG de pantalon hediyesi de var, giyersin oyunda, toton açıkta kalmaz, soğuk kapmaz.

[www.hepsiburada.com]

Hayatını yaşa

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/09/2017 12:56 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 18 Sep 2017, 13:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evde baska birisi varsa mekanik klavye alma yazik insanlara.
Üye
medal 1k
ID § 19 Sep 2017, 18:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
OO bak yukarıda verdiğim linkte bugün kampanyası varmış, çok şukela 365.42 tl ye geliyor fiyatı.

Hayatını yaşa
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 19 Sep 2017, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
black fridayi bekle öyle ala +1
geçen sene o dönem corsair strafe red switch almıştım 220 lira civarına, aliexpressten de o-ring alıp(1.30 dolar kargo beleş) taktım şuan hem sessiz hem direk basıyor tuşlar, godmode oldu bildiğin.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2017 21:54 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 19 Sep 2017, 22:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.hepsiburada.com]

bu nasıldır cherry redmiş, 267 tlye geliyo kdv indirimiyle

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
ID § 19 Sep 2017, 22:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yoksa şu yukarda linki olan logitech g413 de güzele benziyor ama tam 100 tl fark var, değer mi?

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
ID § 19 Sep 2017, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ama g413 siteye doğru yazdılarsa ismini şunu veriyor hediye, 150tl yazmışlar ama şu an 240tl top kek, nerdeyse klavyenin değere ulaşacak. logi mi alsam cherry değil ama galiba o

https://steamcommunity.com/market/listings/578080/Jeans%20(Tan)

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

1 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2017 22:56 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 19 Sep 2017, 23:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Naan , Aboow- la sırf o pantalon için alsam mı diye düşünmüyor değilim şu an , la PUBG de oynamıyorum.

Pantalonu satsam, 240 tl ye geliyor.

Klaveyi de okutsam 300 tl ye, sıfır diye. 540 toplam, eksi 366 klavye parası, etti sana 174 tl kar.

Değer mi o kadar kasmaya diye düşünüyorum şu an.

Klavye ihtiyacı olan g413 ü alsa, 366 dan aldığı klaveynin hediyesini 240 tan okutsa , klavye 126 liraya geliyor.

Var ise ihtiyaç kaçırmayın bence, Hepsiburada uyanmasın durumu. Veya DH ölücüleri çakarsa köfteyi, o klavye 30 saniye durmaz.

Veya alsan klaveyi pantalonu iç etsen , sonra da klaveyi iade etsen, parasını alsan. Acaba pantolu geri alırlarmı steamden ?

Vay be DH ölücülerinden beterim.

Hayatını yaşa

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2017 23:26 tarihinde Quo-Vadis tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 19 Sep 2017, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yalnız 20 gün sonra veriyormuş steam itemı anti-iade hesabı, ve kampanya 100 itemla sınırlıdır diyor. yani şimdi alsan 20 gün sonra kalmadı yok da diyebilir logitech, garantisi yok yani

logitech g'ye sordum bu arada kaç tane kaldı, şimdi alsam 20 gün sonra alabilir miyim kesin vs, bakalım cevap gelirse yazarım.

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ

2 defa güncellendi. Son güncelleme 19/09/2017 23:47 tarihinde Silphatos tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum