[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ GPU ve HDD montaj....
Yazar RSS Konu: GPU ve HDD montaj. {744}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 15 Mar 2017, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ram uygun gibi.

gpu 200tl
cpu 100tl pahalı
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Mar 2017, 22:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gençler gpuyu bağladım sıkıntısız hdd bağlamadım bağlı gelen ssd var ama pcyi açınca reboot select proper boot device diye hata alıyorum bios ayarlarında ssdyi 1st olarak tanıttım ama yine açılmadı. Ne yapmak lazım???

''Benim adım leş, leş kalleş ile kafiyeli..''
Üye
ID § 15 Mar 2017, 22:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence inventusu ara, durum böyle böyle de, teknik desteğe aktarsınlar ordan eleman tek tek yardımcı olsun canlı bi şekilde. şimdi burdan trilyon tane şunu yap bunu yap falan denir
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Mar 2017, 00:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Anlamadım, vindovz yüklü mu ssd'de
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2017, 00:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bios'tan aktive etmek falan gerekiyordu.

edit: ya ctrl-v 'ye basıp ENTER'a basınca (sadece satır atlamak istemiştim sad smiley) cart diye POST ediyor forum, thanks to mode-z. çıldırıcim. konumuzla alakası yok, sorry.

bi de vidyoda win xp'de mi ne gösteriyor ama windows 10'da buna bakarak yapmıştım.

@goldberil sen daha sevme linus'u, neye how to yazsam yardımıma koşuyor. kanada'ya gidersem kapısını çalıp baklava vericem. gaben'e yapamadığımızı bu abiye yapıcam ulan!

@op, @kasa kurar mıyım vida sıkar mıyım diyen herkes; ben yaptıysam herkes yapar np. en kötü youtube'a how to install parça marka modeli yazın basın gönderin.

keep calm and squanch on.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 16/03/2017 00:33 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Mar 2017, 00:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
SSD takılı da vindovz yoksa SSD'de bootlamaz yani.

Vindovz flash diski falan takıp onun üzerinden bootlayacan, SSD'yi formatlayıp vindovz yükleyecen
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2017, 00:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha tabi bright'ın dediği gibi ssd'de windows yüklü değilse doğal olarak windows'a giremezsin sadece ssd takılıysa smiling smiley

o usb'yle bootlama şeyi de kolay baya, şurdan go [mspoweruser.com]

biraz daha editliyim. her şeyi editliyim.

keep calm and squanch on.

4 defa güncellendi. Son güncelleme 16/03/2017 00:38 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Mar 2017, 04:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla yuklu mu değil mi bilmiyorum ben win10 yükleyiniz ssdye diye not bırakmıştım onlarda montaj ve test yaptılar zaten. Mail attım inventusa dönerler heralde. İnşallah yüklü değiildir de ssdde falan sorun yoktur. usb falan hallederim artık.

''Benim adım leş, leş kalleş ile kafiyeli..''

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/03/2017 04:30 tarihinde totemic tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum