[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ BenQ XL2411Z vs ASUS VG248QE...
Yazar RSS Konu: BenQ XL2411Z vs ASUS VG248QE {856}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 09:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sizce hangisi?

[www.vatanbilgisayar.com]

[www.vatanbilgisayar.com]

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/03/2017 09:04 tarihinde Xaero tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 09:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benq xl2420z kullanıyorum 3 senedir her şekilde memnunum. asus kullanmadım ama onun içinde pek bir olumsuz yorum duymadım.

karaktersiz
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 10:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çok eskidi abi bunlar, yeni birşeylere baksana
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Mar 2017, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
asus vg248 kullanıyorum, hatta yeni sistem ile beraber 1.5 hafta önce aldım.

memnunum, fakat gsync var diye aldım meğer gsync özelliğini bi yerden sonra kaldırmışlar. o biraz üzdü. gene de iyi ama.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 14 Mar 2017, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasıl bi yerden sonra kaldırmışlar ya
donanım gurusu
ID § 14 Mar 2017, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cok synclediniz bu monitörle , biraz da diğerleriyle sync leyin demişler.

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Viktor'yaaa
ID § 14 Mar 2017, 15:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
XL2720z aldim ben gecen hafta ki fiyatida cok uygundu tesaduf, sansa strobe olayini kesfettim ayarlarini ararken. uzun zamandir boyle CRT keyfinde oyun oynamamistim motion blursuz, neden gsynce para vermedim diye bir pismanlik sifir ahahaha. life iz gud

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
ID § 14 Mar 2017, 15:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
PrudenT

gsync'te de var mıydı emin diilim de freesync'te var. muhtemelen aynı şeyden bahsediyordur.

belli bir range'de aktif oluyorlar. mesela 40-90 araslığında falan olabiliyor. bazı monitörler direk 40-144 arası full range veriyor. ama sanırım bi software ile bu range'i yükseltmek mümkün.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 15:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin
tesaduf, sansa strobe olayini kesfettim

Bumudur dediğin olay Laurelin?

[www.blurbusters.com]
Viktor'yaaa
ID § 14 Mar 2017, 15:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tam olarak o, o sitede forumlari karistirdim ki adam baya monitor gurusu grinning smiley benq baya bi fixi bunlara danisip yapmis

gsync le calismiyor zaten bulur. firmware duzeyinde ayarladigi icin ps4 de bile blur reduction forcelayabiliyorum 60fps locka ragmen ki CRT monitor gibi oluyor goruntu ayni titresim dahil ehue tongue sticking out smiley

ornekleri var sitede alien testte ama gozle gorunce anliyor insan ancak farki, 100fps de bu hax ile cokta gitmiyor brightness

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 15:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim alacağım modelde destekliyormuş iyi olduğu söylediğin o zaman BENQ alayım ben hazır müşteriye toptan ekran çekiyorken araya gireyim smiling smiley
Viktor'yaaa
ID § 14 Mar 2017, 16:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
darkin masaya monte edilen amartisorlu vesa ayagini aldim yaninda birde, omrumde yaptigim en degen harcamalardan biri oldu grinning smiley

sirf muzik secimi bile markaya sempati nedeni tongue sticking out smiley bunsuz nasil monitor kullandim bu kadar sene diye kendimi sorguluyorum su anda

Üye
ID § 14 Mar 2017, 16:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
Alinti
PrudenT

gsync'te de var mıydı emin diilim de freesync'te var. muhtemelen aynı şeyden bahsediyordur.

belli bir range'de aktif oluyorlar. mesela 40-90 araslığında falan olabiliyor. bazı monitörler direk 40-144 arası full range veriyor. ama sanırım bi software ile bu range'i yükseltmek mümkün.

ha gsync ve freesync'in olayı o zaten ya. 30-165 benimki de. ben sandım ki monitörde varmış sonradan iptal etmişler asdjvlhsd
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 14 Mar 2017, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şahsen asus'u çok severim. vg248qe kullanıyorum ben de. ben baya bi makûl fiyata almıştım ama aynı fiyata bulsam benq alırdım. oyun için daha iyi.
videoda da söylemiş zaten özellikle de csgo gibi first-person shooter tarzı oynuyosan go go benq.

he who knows best knows how little he knows.
Üye
medal 1k
ID § 14 Mar 2017, 18:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Laurelin
darkin masaya monte edilen amartisorlu vesa ayagini aldim yaninda birde, omrumde yaptigim en degen harcamalardan biri oldu grinning smiley

sirf muzik secimi bile markaya sempati nedeni tongue sticking out smiley bunsuz nasil monitor kullandim bu kadar sene diye kendimi sorguluyorum su anda

oh o ne güzel şeymiş. tek endişem, ayarlayınca kalıyor mu ayarladığın gibi? nyüüüü diye aşağı sünme, eğilme, boynunu bükme falan yapmıyor di mi? of hatta o arkadaki boruya ufak bi modikifaksyonla headset stand'i de çözeriz! <3

bi bakayım, inşallah benim monitöre uymuyordur da paralar gitmez sad smiley

bu iyi oldu ya bayadır bilgisayara bir şey almıyordum smiling smiley

keep calm and squanch on.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/03/2017 18:31 tarihinde Cokomantis tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum