[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ wireless hub olmadan direk bağlanabilen fareler...
Yazar RSS Konu: wireless hub olmadan direk bağlanabilen fareler {813}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 30 Jan 2017, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bundan alacaksin;

[www.logitech.com]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Jan 2017, 13:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Neredeyse sifir etkiler bt. 0.1W filan.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/01/2017 13:15 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici

ID § 30 Jan 2017, 13:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
Ya hiç alışkın değilim touchpad e ben. bir de macbook u ekrana bağlayacağım. Yayıla yayıla kullanacağım amaç bu.

Şimdi size soru. Bluetooth sürekli açık olmak zorunda kalacak macbookta. Şarjı çok etkiler mi böyle olunca? Eğer şarjı çok bitirecekse o zaman yine usb slot feda edebilirim.

Nedir etkisi

Touchpad'e gesture'lariyla alismak max bi kac gun suruyo. Sonrasi OHA LAN COG IYI diye gidiyo.

Ha oyun falan oynicaksan kacari yok mouse kullanican da, diger hersey icin touchpad.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
TW
ID § 30 Jan 2017, 13:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Macbook'un trackpad'e alisinca baska bir sey kullanmak istemeyeceksin zaten. Ayarlarda tum ozellikleri var, oradan bak.
Yörünge Disi
ID § 30 Jan 2017, 13:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
di
Macbook'la ne mouse'u ya? Al bi touchpad keyfine bak.

beni cezbeden ozelligi titremesi

fark ederse kahrolayim
Yörünge Disi
ID § 30 Jan 2017, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
el yine touchpadde olcak zaten

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 30 Jan 2017, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
e abi o zaman magic mouse almak daha mantıklı. Ben macbook u kapatıp köşeye koymayı planlıyorum. ekrana bağlanacak. Klavye olacak. Gestures için de touchpad lazımsa, ikinci bir touchpad almaktansa magic mouse alınır.

Ama işte o ortadaki tekerin tırtırtır sesini duymadıktan sonra, veya o clickleri hissetmedikten sonra sanki yazacağım uygulamalar eksik kalacakmış gibi hissediyorum.
Genel Yönetici

ID § 30 Jan 2017, 15:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Touchpad > Magic mouse.

Aldim ikisini de, magic mouse nerede onu bile bilmiyorum, o kadar cok oldu kenara atip kullanmayali.

sorulmadan diyeyim: evet, az azcik teknoloji coplugu.

Üye
medal 1k
ID § 30 Jan 2017, 19:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
magic mouse un form factor rezalet, benim ki de kutusunda duruyor yillardir. Logitech mx master sahane, hem BT hem WiFi calisiyor, plus, 3 cihaza kadar pair leyip hizlica aralarinda gecis yapabiliyorsun.
Genel Yönetici

ID § 30 Jan 2017, 19:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi not da ben duseyim; Gladmir logitech'de calisiyo, o yuzden soyledigi seylerin dogrulugu saibeli bence.

Üye
medal 1k
ID § 30 Jan 2017, 19:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sad smiley
Üye
ID § 30 Jan 2017, 22:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Magic Mouse gerçekten ergonomi düşmanı bir şey. Magic Trackpad ise tam tersine süper icat, bende de var çok severek kullanıyorum

Elli lira gönderin--
www.cnr0.org/abimbiliravarmibe
--
Üye
ID § 31 Jan 2017, 08:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya hiç rahat etmeyeceğim gibi track pad ile, sanki hızımı yavaşlatacakmış gibi geliyor.

mx master alsam mı amazondan 280liraya geliyor. vergi dahil. Ekran geçişleri de yapılır sanırım yatay tuş ile baş parmağın oradaki.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 31/01/2017 08:52 tarihinde barbu tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Mar 2017, 18:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mx master siparis ettim. 270 lira civarina geliyor amazondan. Tesekkurler yardimlar icin
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum