[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ wireless hub olmadan direk bağlanabilen fareler...
Yazar RSS Konu: wireless hub olmadan direk bağlanabilen fareler {730}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Jan 2017, 08:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selamlar

Bu minik, USB'ye taktığımız wireless mouse lar için olan wireless hub var ya, o olmadan direk bağlanabilen güzel bir fare ariyorum.

Yeni Macbook pro lardan aldım. şu salak beyaz faresini sevmiyorum. Ama olabildiğince az USB harcayacak bir şey lazım.

Buradan kesin bilen birileri çıkar dedim. Nette biraz araştırdım da tam net cevaplar bulamadım.

Dolar olmuş 4. O yüzden riske atmadan almak istiyorum mouse u.

Klavye de lazım aslında bir tane.
Üye
ID § 30 Jan 2017, 09:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bluetooth mouse klavye arıyorsun, bende tek mouse olarak şu var microsoftun

[www.mediamarkt.com.tr]

Alet ele oturum ve kullanım olarak çok iyi de ağır baya, tablet için almıştım nerdeyse tablet ağırlığında çıktı asd. Bi donanım markete gidip elinle görüp bakıp seçmek en iyisi, logitech / a4 / microsoft falan alacaksın zaten.

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar
Üye
ID § 30 Jan 2017, 09:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bluetooth değil de wireless olanları yok mu? illa o hub ı takmam mı lazım?

G700S filan önermişler internette ama emin olamıyorum. Hayvan gibi pahalı. Alınca patlamasın da.
Üye
ID § 30 Jan 2017, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bluetooth da wireless da dediğin benzer teknolojiler zaten, bi frekansları farklı benim bildiğim. Bluetooth olunca direk bilgisayar algılıyor, wireless olunca zamazingosu lazım bu hani fark. Hem wireless olsun hem zamazingo olmasın hiç görmedim, yoktur heralde.

O 500 liralık mouse da çok anlamsız geldi bana, 100 liraya benim linklediğim microsoft mouse u yeter.

Üye
ID § 30 Jan 2017, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
büyük olsun sadece. o önemli bana. laptop mouseları filan minnacık oluyor. Microsoft sidewinder kullanan biriyim senelerdir. Ya uzun ya büyük olsun ki eski alışkanlık ile devam edeyim.

Bir de o ufak hub olmasın zaten.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/01/2017 10:54 tarihinde barbu tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 30 Jan 2017, 11:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bluetooth mouse dan verim alıyo musunuz ya, kopma takılma falan olmuyo mu?

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
TW
ID § 30 Jan 2017, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Microsoft'unki koptu hep Air ile, Logitech sifir sorun calisti. Logitech alin.
Üye
ID § 30 Jan 2017, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cık hiç sıkıntı yaşamadım. W10 tablet var steamden streaming yapıp oyun falan oynuyorum gayet iyi çalışıyor alet. Ha tabi fps aksyon bişiler bişiler olsa kablolu mousela aynı hızda tepki veremez haliyle.

Barbu benim dediğim büyük ve ele oturuyor, 400 liranı çöpe atma. Ama git bak işte modellere internetten sipariş vermeden.

Üye
ID § 30 Jan 2017, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
wireless dongle'ı olmadan direkt bağlanan bi wireless fare görmedim ben

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/01/2017 11:22 tarihinde razzRaziel tarafindan yapilmistir.
donanım gurusu
ID § 30 Jan 2017, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bt ler baglaniyo da cok bi performans arama

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
Üye
ID § 30 Jan 2017, 11:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi bluetooth mouse alıp, mac'e bağlayacaksın bu kadar basit. Bluetooth mouse bakman lazım senin. Dongle'ı olmasa da çalışıyor onlar.

Elli lira gönderin--
www.cnr0.org/abimbiliravarmibe
--
Üye
ID § 30 Jan 2017, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de logitexh mx master var. Hem bluetooth, hem de dongle ile çalışıyo. Ama ben bluetoothunden randuman alamadım. randuman dediğim de arada bi koptuğu oluyodu, tekrar bağlamak gerkeiyodu, ama benim etrafımda 5, 6 kişide aynı mousedan vardı ve hepsi bluetooth kullanıyodu, o yoğunluktan da oluyo olabilir.

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Yörünge Disi
ID § 30 Jan 2017, 11:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
Bluetooth mouse klavye arıyorsun, bende tek mouse olarak şu var microsoftun

[www.mediamarkt.com.tr]

Alet ele oturum ve kullanım olarak çok iyi de ağır baya, tablet için almıştım nerdeyse tablet ağırlığında çıktı asd. Bi donanım markete gidip elinle görüp bakıp seçmek en iyisi, logitech / a4 / microsoft falan alacaksın zaten.

su baya guzel, bizim bi hocada vardi, titriyo falan hatta. kopmayla ilgili bisey dememisti, benim air'e alsam mi diye dusunuyorum

fark ederse kahrolayim
Genel Yönetici

ID § 30 Jan 2017, 12:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Macbook'la ne mouse'u ya? Al bi touchpad keyfine bak.

Afyon'dan vekilime taze taze kaymak lazim.
Üye
ID § 30 Jan 2017, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya hiç alışkın değilim touchpad e ben. bir de macbook u ekrana bağlayacağım. Yayıla yayıla kullanacağım amaç bu.

Şimdi size soru. Bluetooth sürekli açık olmak zorunda kalacak macbookta. Şarjı çok etkiler mi böyle olunca? Eğer şarjı çok bitirecekse o zaman yine usb slot feda edebilirim.

Nedir etkisi
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum