[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Televizyon tavsiyesi...
Yazar RSS Konu: Televizyon tavsiyesi {2490}
Syf: ««/ 6 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Jan 2017, 21:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
barbu
Alinti
Holy
Hayvan gibi indirim var Amazon'da.

Televizyon için LG'nin türkiye garantisi oluyor mu sormak lazım tabi ama kargo beleş, fiyatlar baya iyi.

[www.amazon.de]

abi baya süper ya. Benim ihtiyacım yok. Ben bile düşünür oldum.

abi bunlara kanmayın, camelcamelcamel.com'dan mutlaka araştırın. mesela bir tanesi 800 euro'lara düşmüş diğeri de 666 euro'ya satılmış amazon'da 1 ay önce falan birkaç defa. 666 euro diye btk'ya ve gümrük müsteşarlığına şikayet ettim, amazon'a yasak gelir birkaç güne zaten ahaber gazıyla thumbs up
TW
ID § 09 Jan 2017, 05:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yazdik onceki sayfalarda ama bi daha yazayim. Karsilastirmalara ve detayli incelemelerr rtings.com dan bakin. Baktiginiz tv bu sitede yoksa listenizdrn cikarin (bazi modellerin ismi ulkeden ulkeye degisiyor ona dikkat.

Onceki sayfalarda samsung'un budget modeliyle phillips'in ust modeli karsilastirilmis mesela. Samsunglar genelde daha pahali ama samsungtur bu iyidir diye bisi yok, modeli onemli. Ayni sekilde bazi lg ler falan hdr der ama gercek hdr degil software hilesidir ona dikkat. Avsforumda aciklamasi vardir her modelin. Paraniz varsa samsung ks serisinden sasmayin.

olavanaseyided dedonreli kerabaaas
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Jan 2017, 07:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hdr dediğin high dynamic rangese zaten kavram dijital, bunun yazılımsal olmayan hdrsi nasıl oluyomuş?

Çintal #2185
Üye
ID § 09 Jan 2017, 08:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fotoğrafta farklı exposure'lar ile çekerek sonradan hdr yapmak ve tek fotoğrafla oynayarak hdr yapmak farklılık gösteriyor da tv'de nasıldır bilmem

*Hasta la victoria Siempre*
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 09 Jan 2017, 08:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunun çakma olmayanlarına yayıncı kuruluş 3 poz mu gönderiyo da gerçek hdr yayınlıyolar :p

Çintal #2185
TW
ID § 09 Jan 2017, 15:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yazilimsal degil mi yaziyor yukarda? Dikkatli oku ve google kullanmayi ogren, vaktim yok uzun uxun aciklamaya maalesef, onceki sayfalarda bahsettim zaten. Hic bir sey bilmiyorsaniz real hdr tv diye aratin illa bisey cikar.

TW
ID § 10 Jan 2017, 03:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sabah yeni uykudan kalkinca gereksiz kaba olmusum, o an hic de kaba gelmedi halbuki. simdi okuyunca sert olmus luzumsuz. pardon neyse googlelayin iste.

Üye
ID § 12 Jan 2017, 20:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Valthon
Ya bizim televizyon da hakkın rahmetine kavuştu pffffff

Ne alıyoduk şimdi asd

Vatanda 22:00 - 06:00 indirimi varmış bugün, vakti ve bilgisi olan bir bakar mı bizle, güzel bişey bulursak alalım.

Of all the words of mice and men, the saddest are "It might have been".
Üye
ID § 15 Jan 2017, 14:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
LG 55EG920V aldık.

Yardımlarınız için saolun (!)

Of all the words of mice and men, the saddest are "It might have been".
Syf: ««/ 6 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum