[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Nvidia Pascal / 10x...
Yazar RSS Konu: Nvidia Pascal / 10x {25839}
Syf: ««/ 50 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Mar 2017, 18:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende su var bitfenix phenom, mid kasaya nasil sigmiyor. lelel third world problems.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Mar 2017, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
Alinti
bingildak
1080 1440p için fazlasıyla yeterli ondan kaça alabiliyorsan al, must have

1825'e de varmış. ama benim kasaya sığmıyor anasını satiim. 8 sene önce falan cimrilik edip full tower yerine mid almıştım. şimdiye patladık işte. gerçi kasanın içindeki 3 fan falan da bozulmuştu grinning smiley

ulan bi monitör aldım, üstüne gpu, üstüne kasa. göçtük maşallah

bu arada corsair 750d aldım, amazon'dan şu anda lightning deal var, 480 liraya falan geliyo, tr fiyatı 750 tl, baya da iyi kasa, kasa almayı düşünen varsa hemen gömsün 20 dakkası mı ne kaldı deal'ın:
[www.amazon.de]

Abi cok cirkinmis sad smiley((
1 kaya alip içini oyup parcalari yerlestirsen daha guzel durur
Üye
ID § 18 Mar 2017, 19:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
güzel olduğu için almıyorum davar gibi ve kaliteli kasa 480 tl olduğu için alıyorum. biraz da dizayn olsun falan dedin mi uçuyor zaten. gerenk yok.
Üye
ID § 18 Mar 2017, 19:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyle de ne bileyim biraz gorsellik ariyor insan.
Evlat olsa sevilmez bir tipi var sdfs
Üye
ID § 18 Mar 2017, 23:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende de var 750d, seviyorum gayet ya. sade mis adam gibi kasa.
Üye
ID § 18 Mar 2017, 23:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
900 serisini de 1000 serisini de ben mid towerda kullandım. Daha iki ay önce falan aldım yeni kasa. Sığıyor genelde.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 18 Mar 2017, 23:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1080 benim mid tower'a da rahat sığıyor. tabi hdd bölme derinliği kısa. hdd'leri kart gelen hizaya değil de diğer yuvalara takınca baya boşluk kalıyor. (5-6 cm)

Life is too short to remove usb safely.
Üye
ID § 18 Mar 2017, 23:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim 970gtx 9.50 inch, 1080 msi 11 inch. 4 santime yakın fark var. zaten bu 970'i aldığımda zar zor sığdırmıştım hatta korkmuştum sığmayacak diye...

kasadan kasaya fark var tabii, belki son senelerde çıkan midtowerlar gpu için daha büyük alan ayırıyorlardır. ekran kartları gitgide büyüdüğü için normal.. benim 10 senelik midtower gpu'ya 25 santim ayırmış ancak.
di degil
medal 1k medal 5k
ID § 19 Mar 2017, 00:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
32cm gpu benim mid tower. dediğim gibi içerden hdd alanını kısaltmış adam hdd nin yarısı dışarda kalıyor.

boş yuva gereksiz işgal etmiyor alanı. bazı kasalarda gpu hizasına hiç hdd yuvası koymuyorlar. sadece alta koyuyorlar. iç tasarım çok önemli yani kasada. dışarıdan mid tower içeriden high tower olabiliyor =)

Life is too short to remove usb safely.
Üye
ID § 22 Mar 2017, 15:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
Alinti
bingildak
1080 1440p için fazlasıyla yeterli ondan kaça alabiliyorsan al, must have

1825'e de varmış. ama benim kasaya sığmıyor anasını satiim. 8 sene önce falan cimrilik edip full tower yerine mid almıştım. şimdiye patladık işte. gerçi kasanın içindeki 3 fan falan da bozulmuştu grinning smiley

ulan bi monitör aldım, üstüne gpu, üstüne kasa. göçtük maşallah

bu arada corsair 750d aldım, amazon'dan şu anda lightning deal var, 480 liraya falan geliyo, tr fiyatı 750 tl, baya da iyi kasa, kasa almayı düşünen varsa hemen gömsün 20 dakkası mı ne kaldı deal'ın:
[www.amazon.de]

Amazon senin canını yiyim ya. 4 günde geldi. Daha önce aldığım monitörü Hepsiburada daha iletemedi. Şaka gibi gerçekten.
Syf: ««/ 50 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum