[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Windows 10...
Yazar RSS Konu: Windows 10 {89823}
Syf: ««/ 135 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Dec 2017, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan oh be, 413'uncu basarisiz denemeden sonra, bugun kalkinca bi baktim, yine siyah ekran, artik ne oldugunu merak bile etmeden manual res cakip ciktim odadan, ardindan heyyo, aglama lan, guncelledik senin kulusturu mesajini gorunce inanamadim alskdfj

1703 oldum bende artik, gerci son surum ne onu bile bilmiyom.
Üye
ID § 21 Dec 2017, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
simdi update ettim. start'daki pinlerim gitmis. yerine kendi promoted applerini koymuslar...

eski program uninstall penceresi gitmis galiba, bulamadim. zorla desktopta mobil arayuzu...

muhtemelen arkaplanda tekrar bir privacy darbesi vurmuslardir.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Dec 2017, 11:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
reyou
lan oh be, 413'uncu basarisiz denemeden sonra, bugun kalkinca bi baktim, yine siyah ekran, artik ne oldugunu merak bile etmeden manual res cakip ciktim odadan, ardindan heyyo, aglama lan, guncelledik senin kulusturu mesajini gorunce inanamadim alskdfj

1709.
Üye
ID § 26 Dec 2017, 14:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi kaç aydır atıl duran tableti kullanmaya başlayınca hadi güncelle pls spamlemeye başladı, bi defa restore atıp ikinciye anca çalışır hale geldi lel. Hayır bide öyle bi bozulmuş ki ekran klavyesi de açılmıyordu, system restore için shifte basacak klavye inputu veremedim canım çıktı bluetooth klavye bul bilmemne ahah.

Bide herifler gidip split klavyeyi kaldırmışlar. Allahım yarebbim böyle bi angutluk yok, yeni koydukları küçük klavye onun yerini tutacak sanki. 2018de getireceğiz diyorlar fakin biçıs.

Ya microsoftun en büyük dramı şunu tasarlayan adamla

Onun kaldırıp yerine bunu koysak aynı işi görür

diyen gerizekalının aynı maaşı almasıdır. Sebebi de şeymiş, yeni one handed klavyeyi ekranın her yerine taşıyabiliyoruz.

BASED NADELLA

Malê axê diçe canê xulêm dêse
Ağanın malı gider uşağın canı yanar

Üye
medal 1k
ID § 26 Dec 2017, 15:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sçtkları nehirde yüzen adamların yaptırdığı ostan ne bekliyosun abi onu söyle önce
Üye
ID § 16 Jan 2018, 03:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ShadowFax
Alinti
reyou

1709.

count me in madafuckers ksladfjas

visual studio 2017, uwp app'i designer view da gostermiyo, kastira kastira yuklettim bakalim acar in$.

bedit; acti. hll team.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 16/01/2018 03:57 tarihinde reyou tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 16 Jan 2018, 09:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Promenader
sçtkları nehirde yüzen adamların yaptırdığı ostan ne bekliyosun abi onu söyle önce

Syf: ««/ 135 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum