[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Kulakiçi Kulaklık...
Yazar RSS Konu: Kulakiçi Kulaklık {12392}
Syf: ««/ 20 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 11 Feb 2016, 08:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Duz derken biraz oyle, kayirdigi bir frekans yok pek, dengeli bir ses sunuyor piyasaya oranla. Genelde zevksiz derler bu tarz kulakliklara ama sicak ve hizli bir tonla yeterince eglenceli de kendisi bence. Midrange cok neutral oldugu icin karaktersiz gelebilir bu tarza alismayanlara ama altbaslar filan yeterince karakter katiyor bence.

Cok detayli, ayrim mukemmele yakin, bas asiri iyi. Dengeli derken tekrar vurgulayayim, piyasada populer urunlerle kiyaslarsan. Yoksa bu da bass agirlikli bir kulaklik. Vokal acisindan mukemmel ama.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 11/02/2016 09:04 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 Oct 2016, 21:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iyiki satmamışım ben bunu. dh ye ilanı koyduktan bir gün sonra satıldı silinebilir yazmıştım yalandan.

1 hafta önce aklıma geldi sahibinden de ikinci el xduoo x2 mp3 player buldum 100 tl ye aldım. hiç müzik dinlemeyen ben 1 haftadır eroinman gibi müzik dinliyorum.

naxos records un the very best of serisi var klasik. kayıt çok kaliteli. orkestrada boşta bekleyen kemancı müziğe gireceği zaman yaklaşmaya başlayınca hazır ola geçer, keman yayını hafifçe tellerin üzerine değidirip bekler ya. o değdirme anının sesini bile duyabiliyosun.

audiophile deneyimi yaşamak istiyorum ama çok param yok diyene 500 tl lik şu setupın inanılmaz iyi sonuç vereceğini düşünüyorum

mp3 player [penonaudio.com]
kulaklık [penonaudio.com]
kulaklık amfisi [www.amazon.com]
kulak kiri filtreli kulaklık ucu [www.complyfoam.com]

480 tl ediyor.

amfiyi daha almadım. biraz böyle keyfini çıkarıyım sonra alcam.

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Oct 2016, 14:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
benim havi yolda otobüste yağmurda çamurda tak çıkar ziyan olmasın diye dışarda kullanmalık idare eder bi kulaklık ihtiyacı oldu. şunu aldım bugün geldi

[www.hepsiburada.com]

20 tl ye gayet müzik dinlenebilir bi kulaklık. ses net, yüksekliği yeterli. boğuk değil canlı. baslar duyulabiliyor. tizler çatlamıyor. belli bi ölçüde stereo sahnesi var. aynı fiyat aralığında her yerde bulunan sony ve philipslerde yok bunlar. el radyosundan mono müzik dinliyor gibi oluyor onlarda, bu baya baya iyi onlara göre.

zaten aynı kulaklığı 60-80-150 tl ye kakalamaya çalışanlar var nette aratırsanız. bu fiyata yediririm bu kulaklığı diye düşünmüşler.

nişabürek
Üye
ID § 27 Oct 2016, 10:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mee m6 pro'larin yerine bluetooth kulaklik bakiyorum ben de bu aralar. amazon'da asagidaki kulaklik icin ortalama yorumlar var. genelde akustik dinledigim icin bas falanda onemli degil. Baska bluetooth kulaklik onerisi olan var midir bunun yerine?

[www.amazon.com]
Üye
ID § 26 Jan 2017, 17:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sikko iphone 6s kulaklığı kullanıyordum çok fazla in-ear lazım olmuyor diye de, son zamanlarda yürüyüş yapma alışkanlığı oluşunca adam gibi bi tane iem alayım dedim.

3-5 gündür araştırıyordum, kamyon yüküyle review vs. okudum ettim derken şu RHA ma750'nin review'ına denk geldim yabancı bir sitede. Shure SE2215'le arasında kaldım sonra.

Amazon'da ikisinin de fiyatları aynıydı (98 euro). Ne yapsam diye düşünürken GERGE'nin RHA'ların Apple Store'da ucuz olduğunu söylediği geldi aklıma, girdim baktım hakkatten de Amazon'da 98 euro olan kulaklığı adamlar 320 liraya satıyorlarmış lel. Hemen kaptım, bir de 40 lira puan birikmiş; onu kullanıp peşin fiyatına 3'e böldürdüm tam bir yamyamlık örneği göstererek. Vermeyi düşündüğüm max. paranın yarısına to go kulaklık sahibi oldum lel.

hihi
Üye
ID § 31 Jan 2017, 19:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
RHA 750i kullanan arkadaşlar, bu seslerin çiğliği ne zaman geçecek; 20+ saattir dinliyorum hala tizler kafa sikiyor. Black metal dinleyemiyorum arkadaş :<

hihi
TW
ID § 31 Jan 2017, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
30-40 saat gecsin bir once. Bir de kulagini kapatamiyor tam olabilirsin, cok duyargin ona.
Üye
ID § 06 Feb 2017, 03:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
80 100 lira civarında alınabilecek en iyi kulaklık hangisi? türkiyeden olur amazondan olur farketmez

De ki, biz onu yaş üzümden yarattık
Üye
medal 1k
ID § 09 Mar 2017, 16:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
m6 pro alıcam ama foam şart mıdır, çok mu kötü default hali

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
ID § 09 Mar 2017, 17:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
d900 mini kullanan var mi?

fiyat performans olarak nasildir?

mini ama.. d900'ler kotuymus, onu ogrendim. daha sonra mini'yi cikartmislar. farkliymis.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/03/2017 17:14 tarihinde dasaaa tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 20 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum