[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini...
Yazar RSS Konu: Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini {38020}
Syf: ««/ 62 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 12 Dec 2012, 16:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yavaştan compilation albüm arşivi yapmaya başlıyorum yakında, onun için bi süredir adam gibi bi kulaklık aramaktaydım. head-fi.org'u bi süre arşınladıktan sonra şunlarda karar kıldım:
Kulaklık: Audio Technica ATH-AD700 (kafa bandı açık olduğu için G35'in aksine kafamı delmeyecek)
Ses kartı: ASUS Xonar Essence STX (bu iş için en iyi ses kartı falan)
Mikrofon: Antlion modmic (oyunlarda falan da kullanabileyim diye)

Kulaklık Sanalmarketim'de var, ama diğer ikisini Türkiye'de bulamadım. Modmic bi şekilde getirttiririm, nispeten ucuz, ama ses kartını bulmak sıkıntı olacak sanırım. 2. el ya da sıfır farketmez, Gittigidiyor, Sahibinden temalı sitelerden almak istemiyorum. Direkt mağaza olacak. Var mı Türkiye'de bu aleti satan bi yer?

Edit: Ana, alakalı bi konu varmış ama neyse sorularımın cevabı yokmuş en azından sdf [forum.paticik.com]

67 YEDİ KİŞİ HUNHARCA BANLANDI - İyi forumlar.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 defa güncellendi. Son güncelleme 12/12/2012 16:24 tarihinde Kojiroh tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Dec 2012, 16:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben asus dgx gx2.5 soledim headphone ampli dediğin kulaklık trde 400 tl amazonda 99 dolardı bugun onunda parasını cıkardım tam siparişi veriodum 1-2 gün stockda delay olabilir 17sine yetişir dedi, uçağı cocugun 15inde kalkıo kaçırdım o kulaklığı sad smiley

hatta yanında zalmanın bir kulaklığı ile alınca indirim felan vardı sad smiley

1 defa güncellendi. Son güncelleme 12/12/2012 16:42 tarihinde reampage tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 12 Dec 2012, 16:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya ben razıyım 400 vermeye, yeter ki ses kartını bulayım.
Ama sanırım kulaklığı aşağı yukarı giriş seviyesi yapmışken ses kartını da yapabilirim aslında. Sanalmarketim'de varmış ama stokta yok, stok habercisi ayarlayayım bari, olmadı o stoğa girince ikisini birden çakarım.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
ID § 12 Dec 2012, 16:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
stx o kadar fark ediomu ya ben kıyamadım 185 dolar vermeye 38 dolarda dgx illa fark çoktur ama
Üye
ID § 12 Dec 2012, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gurantee delivery var yarına arka soriyim yeri varsa getirebilirse 185 dolara solersin adresine istersen ama kutu felan çok büyük oluo feraget etmen gerkebilir grinning smiley
Üye
ID § 12 Dec 2012, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yani head-fi'da yazdıkları, DGX'te daha ucuz malzeme kullanıldığı ama giriş fiyat/performans açısından gayet yeterli olduğu.
Arkadaşına zahmet olmasın ya, DGX uygun gibi geldi, onu da araştırırım biraz. Sağol yine de teklif için smiling smiley

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Üye
medal 1k
ID § 13 Dec 2012, 19:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.newegg.com] HT omega yorumları için head-fi ye bak .

Ebay bir alternatif ikinci el almam diyorsan ,ses kartını telefon açıp sorabileceğin bir yer olarak çizgi elektronik var türkiyede [www.cizgi.com.tr] asusun türkiye ithalatçılarından biri ve tek tek servisi .Türkiyenin bir numaralı bilgisayar firmasıdır destek vb açısından.

[www.htomega.com] 15$ bütün dünyaya kargo doğrudan HT Omegadan .

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/12/2012 19:33 tarihinde jagd tarafindan yapilmistir.
Köylü
ID § 13 Dec 2012, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
getiren firmayı bulup telefon et, sipariş üzerine getirirler belki daha hızlı olabilir o şekilde
TW
ID § 14 Dec 2012, 00:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

ne gereksiz şeyler odyofillik falan

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 14 Dec 2012, 01:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fakirlere gore degil. sdf

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
TW
ID § 14 Dec 2012, 01:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dolar milyarderi olsam bi kulaklığa, ses kartına falan 500 dolar vermem

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 14 Dec 2012, 01:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
saka maka
insan hep doyumsuzluga oyunyor, muzik kalitesi konusunda.
en basta dandiri mp3 + dandiri kulaklik yeterken, simdi flac olmayan dosya'yi acamiyorum bile, ki nerde kaldi 3tl'lik walkmen kulakliklari fln

hatta bos bi vakit bulursam direk plak + lambali amp olayina giriscem. plagi aldim amp kaldi

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k
ID § 14 Dec 2012, 01:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Onceden soyleyeydin ben getirirdim gelirken, bos canta geliyorum.
Üye
ID § 14 Dec 2012, 08:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[north-america.beyerdynamic.com] bunlarda güzel aletler beyerdinamik kendi harici headphone ampinida satıo bunlarıda düşünebilirisin yurtdışından getiriosanız
Üye
ID § 14 Dec 2012, 08:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
senko
saka maka
insan hep doyumsuzluga oyunyor, muzik kalitesi konusunda.
en basta dandiri mp3 + dandiri kulaklik yeterken, simdi flac olmayan dosya'yi acamiyorum bile, ki nerde kaldi 3tl'lik walkmen kulakliklari fln

hatta bos bi vakit bulursam direk plak + lambali amp olayina giriscem. plagi aldim amp kaldi
this

Sürekli dinlediğni bi şarkının daha kaliteli bi versiyonunu bi kere dinlemen yetiyo ya. O kadar farklı geliyo ki kulağa, aşık oluyosun resmen. Şu an ayfonun ses kalitesinden pek memnun diilim mesela, eskiden süper geliyodu sdf

Çizgi'ye bi sorayım cidden, vardır belki ellerinde.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Syf: ««/ 62 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum