[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Donanım & Yazılım
|-- |-- |+ Sıkça Sorulan Sorular...
Yazar RSS Konu: Sıkça Sorulan Sorular {12922}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 May 2016, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Değil.

1.618
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 May 2016, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sorun nedir ki acaba? 32bit filan da değil sistem

y
TW
ID § 05 May 2016, 15:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

şöyle mesela.

y
Üye
ID § 22 Jul 2016, 13:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
soru: Windows 7'de Windows Explorer tuşuna basınca beni Kitaplıklara atıyor, bunu değiştirmek istiyorum, nasıl olacak?

cevap: [www.howtogeek.com]
Windows Explorer simgesine sağ tıkla, Windows Gezgini yazısına sağ tıkla, Özellikler'i seç. Kısayol'da hedef'e %SystemRoot%\explorer.exe /E,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D} yaz.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Jul 2016, 14:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
windows 10da win+E bilgisayarım ı açmıyor gezgini açıyor nasıl değiştircez?

😎
Üye
ID § 23 Jul 2016, 14:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
KillJoy
windows 10da win+E bilgisayarım ı açmıyor gezgini açıyor nasıl değiştircez?

şu dediğini windows 10'da yapmıştım sanırım.

şöyle olması gerek:

[winaero.com]
[winaero.com]
Üye
ID § 06 Jan 2017, 23:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ücretsiz veya çok cep yakmayan, performansı yerle bir etmeyecek, internette dolaşırken zırt pırt sorun çıkarmayacak bir malware koruma programı arıyorum.

Açıkçası big pharma kafasında bunlara da güvenmiyorum ama windows defender'la da olmaz yani o yüzden bilen biri tavsiye verebilirse sevinirim
Üye
ID § 09 Jan 2017, 18:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben avira free kullanıyorum. Performansı fena değil. özellikle malware için bişi yok yani. noscript herhangi bi adblock yeterli yani.

Üye
ID § 12 Jan 2017, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir not düşeyim:

24 inç 16:10 monitör = 26 inç 16:9 monitör, 21 inç 4:3 monitör, 33 inç 2.39:1 monitör
24 inç 16:9 monitör = 22 inç 16:10 monitör, 19 inç 4:3 monitör, 30 inç 2.39:1 monitör

ek: büyüklü kıyaslaması, height baz alınıyor.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 12/01/2017 18:26 tarihinde Bone tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 10 Feb 2017, 20:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zone alarm pro nasıl kaldırılır, bir türlü beceremedim.
Üye
ID § 10 Mar 2017, 04:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
soru: youtube'da bir playlist'imde deli gibi video var, bunları tek tek silmek istiyorum, ama youtube'da da toplu silmek için opsiyon sunmamışlar. ne yapabilirim?

cevap: [www.reddit.com]

browser'ınızın konsolunu açın (ctrl+shift+j chrome için, ctrl+shift+k firefox için)

playlist'ler için:

javascript:
function d(){
   var el = document.getElementsByClassName('pl-video-edit-remove');
   if (el.length > 0) {
      el[el.length-1].click();
      setTimeout(d,300);
   }
}
d();

beğenilen videolar için:

javascript:
function d(){
   var el = document.getElementsByClassName('pl-video-edit-remove-liked-video');
   if (el.length > 0) {
      el[el.length-1].click();
      setTimeout(d,300);
   }
}
d();

kodunu konsola yazıp entera basın.

playlistin altındaki "daha fazla yükleyin" tuşuna birkaç kere basarak, tüm playlist videolarının sayfada görünür olduğundan emin olun. yoksa sayfayı refresh'leyerek birkaç kere bu işlemi tekrarlamak zorunda kalabilirsiniz.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 10/03/2017 04:07 tarihinde Bone tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 16 May 2017, 16:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anakart pci express slotu kolay bozulan bişimidir ? değilse ben sli yapıyordum ve bi tanesini görmemeye başladı. kartmı bozuk vs derken onu oraya tak bunu buraya tak vs 2 kartta çalışıyor ama slotta sıkıntı var.
yani kolay bozulmayan bişiyse neden çalışmıyo. eve gidince bi biosa reset at demişler onu deniycem başka yöntem varmı.
bu arada 3 tane slot var ama ekran kartlarının büyüklüğü nedeniyle sığmıyor diğer 2 tane çalışan slota, kartlar dip dibe geliyor çünkü.

Anh Mi Sah Ko
Üye
medal 1k
ID § 21 May 2017, 23:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bu silkdimin google chrome tam ekran donma sorununu nasıl çözüyoruz.hiçbirşeyi tam ekran izleyemiyorum artıksad smiley

edit:adobe flash ı yendien kurdum aynı sad smiley
edit 2:daha beter oldu vay arkadaş..

2 defa güncellendi. Son güncelleme 22/05/2017 00:00 tarihinde Frostbite tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum