[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Mame
|-- |-- |+ Bir oyun vardı? Vol .75...
Yazar RSS Konu: Bir oyun vardı? Vol .75 {2106}
  [ A ]
Üye
ID § 04 May 2008, 12:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar 1992-93 yıllarında oynadığım bir oyundu. Street Fighter 2 ve Final Fight döneminde vardı yani. Çok popüler değildi sanırım sadece 2-3 yerde görmüşlüğüm var.

Hatırladığım kadarıyla 4 kişi desteği vardı. İlerlemeli türden bir oyun olup futuristik bir havası vardı. Roket atar, lav silahı gibi silahları vardı ve kamera nerdeyse tam üsten gösteriyordu. 2000'e yakın oyun resmi inceledim ama bulamadım sad smiley hatırlayan olursa çok çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkürler.
Üye
ID § 26 May 2008, 15:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim aklıma Shock troopers geldi dediklerine uyuyo ama bilmiyorum onumu arıyosun.
Üye
medal 1k
ID § 08 Mar 2012, 12:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Thread necro oldu birazda, paticik search database error verdi, googledan arayınca çıkan ilk bir oyun vardı vol xyz konusu buydu. Neyse efenim soruma geçelim

2-3 sene önce (belki 4 tür) bir trailer izlemiştim.

Fantazi dünyası, dev bir ayratık, ama hani mosnter değil, cute bişey, birda ufak bir oğlan çoçuğu vardı, traileri falan bayağı hoştu hmm çıksada oynasam diyordum, az önce mass effecti kötülerken komik bir şekilde aklıma geldi, hani japon muydu westernmiydi hatırlamıyorum yalnız.

şöyle 3-4 oyun ismi verirseniz bakıcam youtubedan o oyun mu diye.

Such a quiet thing it is, to fall. Far worse is to admit it. - Kreia

I'm gonna make him an offer he can't refuse. - Don Vito Corleone
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Apr 2012, 05:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu bölümden cevap alman 4 sene falan alır herhalde sdfgfh

hihi
Üye
medal 1k
ID § 23 Dec 2012, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
deadwoll
Bu bölümden cevap alman 4 sene falan alır herhalde sdfgfh

olsun abi adam 4 sene sonra cevap almis yani sdf
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 Dec 2012, 15:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum