[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Mame
|-- |-- |+ Nintendo DS Emule edilebiliyor.......
Yazar RSS Konu: Nintendo DS Emule edilebiliyor.... {2118}
  [ A ]
Diablo3 Yazarı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 29 Aug 2007, 20:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
no$gba son versiyonu söylenene göre gayet rahat bir biçimde pek çok NDS oyununu emule edebiliyormuş.Buyrun sitesi ama elimde adam gibi bir pc olmadığından deneyemiyorum. Yeni PC alınca deneyeceğim, ama siz şimdiden keyfini çıkarın tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k
ID § 04 Sep 2007, 11:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alakası yok

Emule ttiğini iddia ediyor sadece.Kaç zamandır harddiskimde SD Gundam DS romu var.Üzerinden 2 sene geçecek nerdeyse hala ilk sahnede donuyor oyun.Başka bir emuda da denedim.GBA oyunu SD Gundam Advance'de 2 saniyede gerçekleşen menüde QuickSave edip çıkma yada üniteye MOVE komutu verme işlemi neredeyse 10 DAKİKADA gerçekleşiyordu.Aman diym.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 30 Dec 2007, 02:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ds
[www.emulator-zone.com]
psp
[www.emulator-zone.com]

o kadar kötü mü yav?
Yörünge Disi
ID § 15 Jan 2008, 10:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alakası yok!

Sadece o değil, tüm DS emuları o durumda.

1-2 oyunda kör topal çalışınca laf çıktı çalıştırıyor diye. Rastgele oyun indirin deneyin çalışmadığını siz de görürsünüz.

(high end olmasa da baya güçlü bir PC var bende şu an 2 GB RAM 4.4 Ghz işlemci vs ona dayanarak söyledim alakası olmadığını)

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2008 10:46 tarihinde SturmVogel tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 19 Jan 2008, 21:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Az önce sırf meraktan 4 farklı "sözde" DS emuülatörüyle SD Gundam Cross Drive ve Super Robot Wars W oyunlarını denedim: Keşke yanıldığımı söyleyebilseydim ama hala batı cephesinde değişen birşey yok.
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum