[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Mame
|-- |-- |+ Mame - SSS & Genel...
Yazar RSS Konu: Mame - SSS & Genel {6245}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Aug 2005, 10:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok hala calısmıyor..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Yörünge Disi
ID § 05 Aug 2005, 10:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
alla alla bizde çalışıyor... eru gel mvc ye gel ![signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Üye
medal 1k
ID § 15 Aug 2005, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mame yi dl ettim nasıl çalıştırıcaz peki ??[signature][hline]vrak vrak sıkıldım bu yeşillerden grinning smiley
Üye
ID § 21 Aug 2005, 10:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Link e tıklıyorum tıklıyorum olmuyo lan!
diyen arkadaşlar tıkırdatsın
[www.arcadeathome.com]
Üye
ID § 30 Aug 2005, 22:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet madem arkadaşın teki link vermiş ve kızan olmamış o zaman size mame32k nın v90 versionun linkini veriyim.
[aterici.com]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Sep 2005, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dosyayı indirdim
icindeki .exe ler ms-dos olarak acılıyor kapanıyor geri.
ne yapcam ?[signature][hline]deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo..

---------
Mame Online hakkında bilgisi olan pm atabilirmi.
Üye
ID § 12 Sep 2005, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yf bu en son wersionu indirdim ama not found diyo oyunlara girmio bi yere extrachlamamiz fln mi lazm
Bilgisi olan biri zahmet edip yazarsa sewinirim...
Üye
ID § 15 Sep 2005, 08:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaşlar benim verdiğim Bu mame linkinden indirip bunu bir yere açıyoruz örn: c:mame daha sonra Bu bios dosyasını çekip bunu c:mameroms klasörünün içine extract ediyoruz(içindeki zipli dosyaları açmıyoruz). Daha sonra elimizde hazır olan romları bunun içine kopyalıyoruz. Şimdi ayarlarımıza geldi sıra.
Mame i açtıktan sonra yukarıdan options->directories->roms u kendi romlarımızın olduğu yeri gösteriyoruz yani (c:mameroms).
Sağ menüden avaible gelip F5 e basıyoruz ve elimizde çalışmaya hazır oyunlar gözüküyor.
Oyuna girdiğiniz zaman pencerede oynuyorsanız alt+enter tam ekran yapabilirsiniz kalıcı olması için options->default game options->display den run a windows seçeneğini kaldırın.
Oyunda ekran görüntüsü soluk ise options->default game options->Direct3d de use direct3d seçeneğini kaldırın
Eğer oyun çok hızlı ise de options->default game options->display de -start out -enforce -throttle seçili olsun.
Üye
ID § 16 Sep 2005, 14:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dediklerini yapt1m aviablede bisi dozukmuo elimizde hazir olan romlari demissinde bende rom yok onu nerden bulcam biosu indiirip extrachladim yapistircam rom yok

yardimci olabilirmsnz
Üye
ID § 16 Sep 2005, 21:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rom sitesi vermek yasak o yüzden veremiyorum bulursun zaten sağdan soldan. halledersen servera bekleriz.
Üye
medal 1k
ID § 17 Mar 2006, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yanlis oldu pardon

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 11:52 tarihinde, Mix tarafından güncellenmiştir ]
Üye
ID § 19 Mar 2006, 23:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya bu server şu anda açık mı, paticik ne durumda hala anlayabilmiş değilim, down di mi?
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2006, 11:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
paticik test aşamasında server da down!
gerçekler acı değil mi?
Üye
medal 1k
ID § 04 Mar 2007, 23:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu arada, bilgisayarda oynarken 2 yada daha fazla tuşa aynı anda basmak imkansız oluyor. Klavyenin algılama süresini nasıl geciktirebilirim? Bir ayarı var mı?
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum