[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Mame
|-- |-- |+ mame - troubleshoot...
Yazar RSS Konu: mame - troubleshoot {5505}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Apr 2007, 00:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Heh bu mame nin windowsta açılmama sorununu bende yaşadım şimdi ama daha önce olmamıştı bana öyle bişey. Düzgün bir pack yokmudur yahu?
// Bu arada çalıştıda mame bir versiyonu ama bu seferde romları görmüyorum. Acaba romlar mame değilde neo geo falanmı diye baktım ama yok öyle bişey mame miş. Şimdi neden oyun oynayamıyorum ben bu alette acaba?

[ Mesaj 18 Nisan 2007, Çarşamba - 01:00 tarihinde, Dragonfire tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Apr 2007, 02:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
birazcık lost balde falan oynayayım dedim niyetlendim ama izin vermedi uyuz alet. Onlarca emulator çektim onlarca rom çektim ama olmadı. Şu guide i bir yenilemek lazım. Linkleride tazelemek lazım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Apr 2007, 20:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Her nasılsa çalıştırmayı başardım hatta mame de samurai shodown 1 i mame32k da d&d europe versiyonunu oynadım ama diğer romları avilable görmüyor. Bisürü missing file gösteriyor. Ben eminim missing file falan yok ama çözemedim olayı. En son olarakta neogeox bios zımbırtısını yükledim. Ama hala oynayamıyorum oyunları. Daha önce böyle sorunlarla karşılaşmamıştım ne alaka şimdi anlamıyorum.
Yörünge Disi
ID § 22 May 2007, 22:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
samurai shodown 3 amakusa revenge ve samurai shodown4 u cektım rom klasorune koydum fakat ne kadar refresh yapsamda oyunları gormuyor

all games'ten oyunu secınce bu seferde oyun bozuk calısıyor
bıseyler eksık dıyor nasıl duzeltırım sorunu

mame 0.67 yuklu makınada

[ Mesaj 22 Mayıs 2007, Salı - 23:08 tarihinde, Masakari tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 26 May 2007, 04:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hımm.
İlk olarak bios dosyasının da roms klasöründe olup olmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim. Eğer bios dosyası tamamsa Mame ve neo geo emularının romları farklı olabiliyor. İndirdiğin romların boyutları ne kadar Mame romları neredeyse 15 mb dan fazla diye hatırlıyorum. Ayrıca bazı mame versiyonları bazı romlarıda görmüyor en iyisi mame.32k emusunu yükleyip öyle denemen. Eğer gene Hata almaya devam edersen buraya copy paste yaparsan hatayı yardımcı olmaya çalışırım smiling smiley
Yörünge Disi
ID § 26 May 2007, 13:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
zaten mame32k kullanıyorum versiyonu 0.67.Roms klasorunde sadece oyun rom'ları var bios dosyası yok.Oyun yınede calısıyor ama bozuk calısıyor

iste hata mesajı

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 13:31 tarihinde, Masakari tarafından güncellenmiştir ]
Üye
medal 1k
ID § 27 May 2007, 23:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[www.planetemu.net]

Bu sayfadaki bios dosyasını yükledikten sonra açmayı dene! telecharger diyince indirmeye başlıyor inen neogeo.zip dosyasınıda roms klasörünün içerisine at. Sanırım oyunların doğru düzgün çalışmamasının nedeni ya biosun eksik veya hatalı olmasından yada indirdiğin romların sendeki emulatör ile uyuşmamasından kaynaklanıyor. Şimdi neogeox ve kawaks emulatörleri ile mame emulatörünün romları farklı oluyor eğer bios dosyasını yükledikten sonra olmazsa kawaks emulatörü ile açmayı dene. Eğer gene olmazsa benim bilgim buraya kadar smiling smiley daha detayını bende bilmiyorum.
Yörünge Disi
ID § 28 May 2007, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bios dosyasını roms klasorune koydum gene calısmadı sad smiley
Yardım ıcın sagol yinede
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum