[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Soldat
|-- |-- |+ m79 culara saygı besliyorum...
Yazar RSS Konu: m79 culara saygı besliyorum {1576}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 27 Jan 2005, 20:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan oğlum şakralarım açılıyo lan o silahı kullanırken diyorum size..geometrim gelişti lan süper diyorum eğim açı hesaplıyosun resmen.hele bak:
adama bakıyorum..havada uçuyo.hafif yukarı nişan alıp ateşliyorum.bomba uçuyo,uçuyo,eğimini alıyo ve adama çarpıyo.
İŞTE O AN BULLET TİME GİRiYO,İŞTE BUU!!NIHAHAHHA!ADAM 660.000 PARÇAYA AYRILDI!
HELEOYY LAN KAFAYI YEDİM
abarttım neyse gidip yatıyım biraz.iyi gelir.bi de yoğurt çorbası yapsın annem canım çekti.[signature][hline]Vatandaşa sorduktongue sticking out smileyATİCİK NEDİR?
Dağver Odunluk(92)
-Bence paticik insanın kendine yakışanı giymesidir.İnsan pırıl pırıl giyinip 2 dirhem 1 çekirdek sokağa çıksa etraftan kızlar "sahip ol bana paticiğimm!" demezler mi?...Dubai!
Üye
ID § 27 Jan 2005, 21:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
M79 en iyi silahlardan biri ( tabe kullanabilene) . Kullanana sempati değilde silah çok şekil ya böle mousa tıklıosun piuuu !!
die çıkıveriyo beyazz bi top...
Allah !!! Zaten sana izlemek kalıyor. O, sen havada kaçmaya debelenirken, önce yukarı sonrada aşşağı doğru güzelll bi ivmeyle kafanda buluşuyo!! Ve işte son nokta adamın paramparça oluyo külleri yanarak uçuşuyo ve altta you are killed by M79 grinning smiley[signature][hline]Madem Türksün, göster ürksün!
Üye
ID § 28 Jan 2005, 22:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

ahmetc, 27 Ocak 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
O, sen havada kaçmaya debelenirken, önce yukarı sonrada aşşağı doğru güzelll bi ivmeyle kafanda buluşuyo!! Ve işte son nokta adamın paramparça oluyo külleri yanarak uçuşuyo ve altta you are killed by M79 grinning smiley
hahah yanlış söyledin "KILLED BY -TNG-PORTNOY" ahahhaha:-)
lan ahmet bigün şu m79 dan kaçmayı öğrenecen.grinning smiley[signature][hline]Vatandaşa sorduktongue sticking out smileyATİCİK NEDİR?
Dağver Odunluk(92)
-Bence paticik insanın kendine yakışanı giymesidir.İnsan pırıl pırıl giyinip 2 dirhem 1 çekirdek sokağa çıksa etraftan kızlar "sahip ol bana paticiğimm!" demezler mi?...Dubai!
Üye
ID § 01 Feb 2005, 04:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
işeme açısıyla atıyo m79... nası sen işerken yerle bi açı yapıo aynı açı m79da
Üye
medal 1k
ID § 01 Feb 2005, 12:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

severim kendisini o da beni sever.[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Üye
ID § 01 Feb 2005, 21:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
deagleların yaptığı eğimi kimse yapamaz onlarla havada uçarken bi kurşun slow time we adamın akfası başka yerde nıahahha deaglarım benem grinning smiley[signature][hline]smiley yasakmış oofff
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum