[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Soldat
|-- |-- |+ Favori silahınız hangisi? 10 soruda öğrenin...
Yazar RSS Konu: Favori silahınız hangisi? 10 soruda öğrenin {13518}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 17 Oct 2007, 16:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
israildir heralde.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Nov 2007, 21:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Stg 44'den daha iyi bir tüfek na şudur diyen kişi ikinci dünya savaşı konusunda hakkaten zır cahildir, ötesi değil grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Nov 2007, 15:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Coltçu çıktım ama gönlüm mp5'den yana.

birinin bunlari yazmasi gerekiyordu.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Nov 2007, 07:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spas 12 ve mg 34 çıktı, her ne kadar biraz yalan dolan görünse de test olabildiğince doğru sonuçlar. xm-214 istiyordum gerçi soldat silahı olarak ama spas 12 ile katliam yapmışlığım da vardır. smileys with beer
Yörünge Disi
ID § 18 Mar 2008, 11:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sig 551 da Sniper ciksin diye butun sorulari ona gore cevapladim.. kil oldum ya confused smiley adama en arkada yer almak istiyorum dedim. cok yavas bi silah olsun ama tek mermide oldursun dedim.. sig 551 verdi bana sad smiley

kusursuz
Yörünge Disi
ID § 22 Apr 2008, 22:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ruger GP 100
357 Magnuma çok benzeyen bir silahtır. 357 magnum mermisi kullanır ve oldukça tehlike bir tabancadır

ve

Alman Gewehr 98 K tüfek
7.92 x 57 mm kullanır ve beş mermi kapasitesi olan oldukça eski bir alman tüfeğidir.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum