[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Matrix Online
|-- |-- |+ bende başlıorum yardım a muhtacım :)...
Yazar RSS Konu: bende başlıorum yardım a muhtacım :) {1579}
  [ A ]
Üye
ID § 08 Feb 2006, 14:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
direct2drive dan şifre aldım gerçi henüz gelmedi ve nezaman gelir bilemiorum[bilen varmı yani hemen mi gelior normalde]

bide oyun süresi olayı nasıl oluor wow daki gibi mi otomatikman kart dan mı çekiorlar yoksa kendimiz mi yüklüoruz

ben böyle vurdulu kırdılı bi karakter istiorum yani hem sialhla combo yapıcak hemde kunfu hareketler le tabiri caiz se azını yüzünü dagıtıcak smiling smiley

veya ne bilim önerdiginiz bi karakter varmı henüz çok yeniyim yardımlarınıza ihtiyacım olcak
Üye
ID § 08 Feb 2006, 22:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tek bisi yok zaten matrixte once abilityleri bulup tel kulubesine upload ediyorsun daha sonra ister kungfu ister hacker ister handgun kullan orasi sorun deil ama attribues pointlerine gore bi yerde adha guclu opluyorsun eğer recursion da baslarsan oyuna bizim turk faction ımız var /t mreryan Poy Alad a ulaşırsan sana yardımcı olabiliriz
Üye
ID § 08 Feb 2006, 23:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
teşekkürler hala key i bekliorum mail geldi birtane ama eky fln yazmıor link fln varsadece baya kafam karıştı ya halletmeye çalışıorum parayıda çektiler karttan anlamadım gitti..
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum