[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Matrix Online
|-- |-- |+ Matrix deki en etkileyici söz ve sahne......
Yazar RSS Konu: Matrix deki en etkileyici söz ve sahne... {8127}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 17 Jul 2004, 21:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hangisiydi? ben siz biraz konuştuktan sonra yazmak istiyorum.[signature][hline]Sizin sayenizde Bay Anderson, ben hayatın anlamını bulmuş bulunuyorum. Hayatın anlamı "sona ermektir".
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Jul 2004, 22:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
There is no spoon.[signature][hline]Kafalar m3 ile bahar gelmeden çiçek açıyorsa, o an Ayşeciğin headshota doyduğu andır...
SBGG!®
Üye
ID § 17 Jul 2004, 23:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
morp-what if tomorrow the war could be over? isn't that worth fighting for? isn't that worth dying for?...[signature][hline]"All those moments will be lost in time, like tears in rain..."
Bish'in akıllara durgunlık vericek görüntüsü !
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2004, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
welcome to real world[signature][hline]
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2004, 00:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Matrix üçlemesinin tamamındaki sözlerden bahsediyorsundur sanırım. Sıfata göre hareket etmek istiyorum.
Etkileyeci olması bakımından: "What is the Matrix?" tir tabii ki de. Bakın en güzel söz denmiyor. En Dünyayı Kurtaran Hollywod'lu Esas Oğlan sözü de değil. O yüzden insanı etkileme, merak ve ilgi duygusunu uyandırması bakımından bu söz birincidir.
[hline]
Genel olarak budur. Ama tabii ki benim kişisel tercihim ayrıdır.[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
TW
ID § 18 Jul 2004, 03:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
i can only show you the door, it's you that has to go through it..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?
[The Terminator visualizes: 'POSSIBLE RESPONSE: YES/NO; OR WHAT?; GO AWAY; PLEASE COME BACK LATER; FUCK YOU, ASSHOLE; FUCK YOU']
The Terminator: Fuck you, asshole.
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2004, 04:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Morpheus'un o son saldırıdan önce yaptığı konuşma baya gazlı..
(aha arkadaş yazmış zati yukarda)...
Üye
medal 1k
ID § 18 Jul 2004, 12:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bence en etkileyicisi:
- ozaman yarın hepimiz ölebiliriz. Ama bunun diğer günlerden ne gibi bir farkı olurdu ki?[signature][hline]Sizin sayenizde Bay Anderson, ben hayatın anlamını bulmuş bulunuyorum. Hayatın anlamı "sona ermektir".
Üye
medal 1k
ID § 19 Jul 2004, 06:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi wöeeeeaAAAAh bea. Kuscam şimdi. Yaf bi filme bu kadar bağlılık olurmu ya. Bi film için zekanızı bu kadar heder etmeye değermi. Bende matrix delisiyim. 50 den fazla kez izledim ilk filmi. Ama sırf film için içindeki felsefe zart zurt için değil. çünkü kullanılan felsefe zaten yüzyıllardır insan aklınan geçen düşüncelerden oluşuyo. Bunun üzerinde yüzlerce kitap film yapılmıştır. Milletlerin bireysel kültürlerinden en evrensel dinlere kadar hepsinde geçiyo zaten bunlar. Sadece hollywood un parasal gücü ve pazarlama teknikleriyle daha kolay gözümüze sokuldu o kadar. Matrixi anlayanlar topicinde bi çok şey gördüm. Siz ayrıntılara o kadar çok takılmışsınızki kendi ulaştığınız sonuçlardan sonuç çıkarmışsınız. Daha doğrusu kendi uydurduğunuz şeylere inanıp bide üstüne yorumlar yapmışsınız. Ama saçma. Dediğiniz şeyler her filmden çıkarılır. İsteyin Selvi Boylum Al Yazmalım filmini 2-3 kez seyrediyim. Ordanda kadir inanırla ilgili bi çok şey çıkarılabilir. Çok saçma ve sallama ayrıntılara takılmışsınız.[signature][hline]Çizgi Film----->Soldan Sağa
0_o....o_0.....0_o...o_0.....o_o....0_0....O_O
--------------------------------------
Üye
ID § 19 Jul 2004, 18:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
-beni aldattın hayatım
-hayır aldatmadım
-ruj izi hiç öyle söylemiyor ama?
-hangi ruj izi?ruj izi falan yok!(yüzünü göstererek)
-yüzünden öpmemişti hayatım!

uhajae siz biraz felsefik yaklaşmıssınız ama benimkide fena diil ha? smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 19 Jul 2004, 18:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kiddo şöyle bir kaç laf vardır: seni zorla tutan yok, istemiyorsan gidersin, biz halimizden memnunuz, bi topun peşinde 20 kişinin koştuğu bir "spor" a yıllardır kafa yorarak bundan hoşlanan insanlar varsa biz de bundan zevk alıyoruz...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
TW
ID § 19 Jul 2004, 18:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Guns lots of guns.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Üye
ID § 19 Jul 2004, 19:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Don't think you are, know you are!
Üye
medal 1k
ID § 19 Jul 2004, 21:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
denth, en iyisi seninki sanırım.[signature][hline]Sizin sayenizde Bay Anderson, ben hayatın anlamını bulmuş bulunuyorum. Hayatın anlamı "sona ermektir".
TW
ID § 19 Jul 2004, 21:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"Unfortunately no one can be told what the Matrix is." var, kimse yazmamış.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum