[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ Uthgard 2 hafta!...
Yazar RSS Konu: Uthgard 2 hafta! {14359}
Syf: ««/ 22 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 24 Apr 2016, 13:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ABİ HEYECANLANDIM LAN! 2 hafta sora açılcak başlasak mı napsak abiiii off shdfhs grinning smiley çok özledim oyunu ya. 1k yı çok rahat görür bu server diyim. Başlayalım mı ? Ne diyonuz kücük bi guild de kurarız mis gibi olur valla

Üye
ID § 25 Apr 2016, 11:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Midguard FTW...
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2016, 15:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hib veya alb da başlarım
reset olması iyi oldu

Türk halkının yüzde 60'ı aptaldır.
Aziz Nesin
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 25 Apr 2016, 16:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bi arkadaşla başlıcam kesin. hatta bi kaç gün izin alıcam asdf

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2016 16:25 tarihinde imamizer tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2016, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben bu oyunu hiç oynamadım, tası tarağı alıp gelsem, bana ne nasıl yapılır, oyun nerden bulunur, nasıl kurulur, kurulum sıkıntıları nasıl aşılır falan... yol gösterecek biri bulunur mu acaba?

k
TW
ID § 25 Apr 2016, 16:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şurdan indir şunu kur tarzı how to connect kısmı vardır uthgard'ın sitesinde veya forumunda bi yerde. o sıkıntı olmaz. asıl mesela oyunun kötü arayüzüne, kontrolüne nerde ne keseceğine, buffına, abilitysine, templateine, buildine alışmakta tongue sticking out smiley
Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2016, 17:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eh, ilk gençliğini komple mmorpg'de çürütmüş insanlarız, biraz da yardımınızla yolumuzu bulabiliriz diye düşünüyorum.

yanılıyor muyum?

k
Üye
ID § 26 Apr 2016, 08:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
imamizer
şurdan indir şunu kur tarzı how to connect kısmı vardır uthgard'ın sitesinde veya forumunda bi yerde. o sıkıntı olmaz. asıl mesela oyunun kötü arayüzüne, kontrolüne nerde ne keseceğine, buffına, abilitysine, templateine, buildine alışmakta tongue sticking out smiley

Neeeyy kötü mü? Uykucu warden. Bu kadar insan varsa bir realmde buluşulur. En azından beraber lvl kasılır.
Üye
medal 1k
ID § 26 Apr 2016, 21:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eski forumlarda dolanırken buldum

Türk halkının yüzde 60'ı aptaldır.
Aziz Nesin

Üye
medal 1k
ID § 28 Apr 2016, 11:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Vallaha abi ben de hib ya da alb taraftarıyım. Mid oynamadım hiç ama çoğunluk nere geçerse ben de oraya gelirim.Healer ya da bard oynarım çılgın oynarım hemde xd ama bu aralar mobalarda fazla adc oynuyorum grinning smiley canım Damager çekmiyor değil.

Alinti
Flam
ben bu oyunu hiç oynamadım, tası tarağı alıp gelsem, bana ne nasıl yapılır, oyun nerden bulunur, nasıl kurulur, kurulum sıkıntıları nasıl aşılır falan... yol gösterecek biri bulunur mu acaba?

Ben yardımcı olmaya çalışırım vallaha. Ama midgard olursa qq çünkü midgard'ı gram bilmiyorum.
TW
ID § 28 Apr 2016, 11:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben caster seviyorum ya. çok daha hardcore oynaması diye tongue sticking out smiley
biz sorc, cleric, cabalist triosu yapıcaz bi. belki yanına bard, blademaster, hero da yapabiliriz.
Üye
medal 1k
ID § 28 Apr 2016, 23:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
of crossrealm the finger smiley sevmediğimiz şeyler bunlar grinning smiley

abi hero,armsman falan ağır meleeler tamamen artık caster bodyguard ya başka hiçbir işe yaramıo asdf Snare stun disable üzücü sad smiley

uthgardda melee damage sadece BM/MERC grinning smiley

2 defa güncellendi. Son güncelleme 28/04/2016 23:41 tarihinde hattok tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 29 Apr 2016, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beyler ne kadar aktif olabilirim bilmiyorum ama cleric,healer,druid 3'lüsüne talibim. Ölümsüzleştirebilirim. Daha önce yapmışlığım çok

Pzero:
''puhh futbol fakirleri
kepazeler''
Üye
medal 1k
ID § 29 Apr 2016, 15:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Necromancer açılmış olcak herhalde PL nin dibine vurabiliriz grinning smiley
Üye
ID § 04 May 2016, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Şu aralar Elder Scrolls Online oynuyorum ama gelirsem herhalde Midgard'da oynarım.

El Psy Kongroo
Syf: ««/ 22 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum