[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ Uthgard revamp...
Yazar RSS Konu: Uthgard revamp {1189}
  [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Feb 2014, 16:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fresh start diyolar, 1-2 ay zaman istemişler. Hep oynamak istemişimdir bunu ama atı alan üsküdarı geçtiği için gözüm yemiyodu bi türlü. Neyse newbie zone'da tek başıma kasmaktan kurtuldum ohgrinning smiley
[uthgard.net]
Üye
ID § 07 Feb 2014, 03:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu hafta sonu ESO betasına baktıktan sonra bir de buna bakayım. Yıllar sonra freeshard'da da olsa bir daha bakmak istiyorum.

El Psy Kongroo
Üye
ID § 11 Mar 2014, 11:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genesis-hib de 2-3 haftadır takılıyoruz, akşamları. Guzel relic-rvr aksiyonu dönüyor. tongue sticking out smiley

Raistlhin rr69 Sorcerer K8P Destro War
Zet,Karqath, rr8-9 DAOC
Belwar Red Guard Commando/Republic
Üye
ID § 13 Mar 2014, 06:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Genesis'e nasıl giriliyor? Ne anasayfasına girebiliyorum ne de daoc portal'dan oyuna girebiliyorum.

El Psy Kongroo
Üye
ID § 13 Mar 2014, 13:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sayfasından forumları için acct alıyorsun, 1 gun kadar bekleyip, aldığın acctla foruma giriyorsun. Sonra game acctunu yaratıp realmini seçiyorsun. ( Acctu alırken seçtiğin realmden başkasını oynuyamıyorsun, haberin olsun) Sonrada oyna gir. İster daoc portaldan ister kendi launcherından. Akşamları 800-1100 kişi arasında populasyon mevcut. Yanılmıyorsam tam TOA'dan önceki versiyon 1.65 ti. Biz 2 arkidiş hib tarafında oynuyoruz. Karakter kasması kolay, solo kasma,grupla ve frontier zoneda kasmaya,grup bulmaya bak.

Elimizi açtık topluca Uthgard'ı beklyoruz tabii.

Raistlhin rr69 Sorcerer K8P Destro War
Zet,Karqath, rr8-9 DAOC
Belwar Red Guard Commando/Republic

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/03/2014 13:13 tarihinde Mina tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2014, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Türkiyeye ip ban attılar herhalde genesis'e ben de giremiyorum. fransızca ve ingilizce mesajlar attım hiç iplemedi şerrolar.
Üye
medal 1k
ID § 15 Mar 2014, 01:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sadman
Fresh start diyolar, 1-2 ay zaman istemişler. Hep oynamak istemişimdir bunu ama atı alan üsküdarı geçtiği için gözüm yemiyodu bi türlü. Neyse newbie zone'da tek başıma kasmaktan kurtuldum ohgrinning smiley
[uthgard.net]
Alinti
Half_Cow
Genesis'e nasıl giriliyor? Ne anasayfasına girebiliyorum ne de daoc portal'dan oyuna girebiliyorum.
Alinti
Mina
Sayfasından forumları için acct alıyorsun, 1 gun kadar bekleyip, aldığın acctla foruma giriyorsun. Sonra game acctunu yaratıp realmini seçiyorsun. ( Acctu alırken seçtiğin realmden başkasını oynuyamıyorsun, haberin olsun) Sonrada oyna gir. İster daoc portaldan ister kendi launcherından. Akşamları 800-1100 kişi arasında populasyon mevcut. Yanılmıyorsam tam TOA'dan önceki versiyon 1.65 ti. Biz 2 arkidiş hib tarafında oynuyoruz. Karakter kasması kolay, solo kasma,grupla ve frontier zoneda kasmaya,grup bulmaya bak.

Elimizi açtık topluca Uthgard'ı beklyoruz tabii.

Beyler sırf size uyarı gelsin diye quoteluyom. Uthgardda hangi realm başlayacaksınız birlikte başlayalım.Tanıdığım 3 5 turk vardı onları da kendi cephemize çekeriz mis işte

Birde mina, Gmlere ulaşabilirsen bizim ip ile ilgili problemi de cözerttirebilirsen cok makbule geçer genesis için ya.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/03/2014 01:59 tarihinde hattok tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 16 Mar 2014, 07:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gladric de gelsin ya. Yine youtubedan izledim gaza geldim ne hayvansın ya sen ayıp arkadaş öyle millet mi dövülür : D
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Apr 2014, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi açılsa şu artık ya.

2 arkadaş dana gibi solo-duo karakterler kasıcaz. oynamak isteyen olursa her türlü yardım ederiz.
Üye
ID § 29 Apr 2014, 05:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Açılsa ben de başlayacağım. Midgard düşünüyorum ama birden fazla hesaba/realm'e izin veriliyorsa diğer realmleri de oynayabilirim.

El Psy Kongroo
Üye
medal 1k
ID § 29 Apr 2014, 14:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Beni de ekleyin. Alb cleric düşünüyordum ama Hib oynarsanız dru ward da oynarım sıkıntı deel :p Midgard oynarsanız problem hç oynamadım midgard sad smiley
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum