[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ arkadaş arıyorum arkadaş...
Yazar RSS Konu: arkadaş arıyorum arkadaş {2035}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 05 Jun 2012, 23:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çook öncelerden oynamışlığım vardı, tekrar denemek istedim dahada güzel olmuş varmı halen oynıyan yeniden başlamayı düşünen?
nuub nuub dolanıyom class lar realm arasındagrinning smiley
Üye
ID § 06 Jun 2012, 02:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aslında bende oyun arayısındayım baslayabilirim nasıl güzel mi oyun
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2012, 11:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
herkeş RvR lvling peşinde, daha pve sini göremedimki oyunun, ama şuan rvr için bile oynanır oynuyorumdagrinning smiley
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2012, 22:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
karakter yapılandırması oldukça zevkli ve çeşitli, crafting deniz derya daha bulaşmadım bile hele bi lvl tamamlansın onada bulaşıcam, her ne kadar güncellenmiş olsada grafik ve interface olarak 2002 yıllarında çıktığını hatırlatmak isterim,
chat kanallarında pve guild ler görüyorum baya oyuncu var oyunda, sürekli RvR dönüyo zaten,
bi dünya salak oyun indirdim bu onlardan farklı şuan için umarım oyun sonuda'da böyledir, yükleyip deneyin pişman olmazsınız.
DAOC begginer's guide
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jun 2012, 22:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uthgard mı, live mı?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Jun 2012, 22:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kaç senelik accountumu geri aldım nolmuş diye bakmak için

14 gün trial ile girdim ama ui çok ufak büyütemedim.bide unutmusum tabi tamamen.sildim sonra oyunu sdf
Üye
medal 1k
ID § 06 Jun 2012, 22:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uthgard live diye sorduğun server larmı? başlangıçta ywain4 seçtim öyle devam ediyorum.

evet başlangıçtaki o küçük çapta bu oyunda ne böle bee!!! alt+f4 e yönelme şokunu atlatırsan oyun güzel, evet interface küçük kalıyor söylediler ama oyun içi edit yapmak gerekiyormuş ben beceremedim.
Üye
ID § 10 Jun 2012, 22:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende 5 tane 50 level vardı geçen sene hesabın şifresinide buldum. bir bakayım önce dedim oyuna, uyduruk bir hesap aldım 14 gün trial ile oyuna girdim oyun içinde yürümeyi bile unutmuşum direk alt+f4 yaptım eski hesabımı açmadım. Birde şu eamystic e gıcık oldum bana karışık geliyo eskiden camelotherald dan istediğimizi yapıyoduk. En güzeli Guild War 2 yi beklemek smiling smiley
Üye
medal 1k
ID § 11 Jun 2012, 20:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
En son geçen sene oynayan 3-4 Türk'tük. Biz bıraktığımızda sanırım oynayan Türk kalmadı, oyuncu sayısı maalesef çok azaldı, bana göre MMO dünyasında halen PVP'si en iyi olan oyundur tartışmasız. WOW gibi "easy moder" oyunu olmadığından üye sayısı milyonların bile yanına yaklaşamadı zaten..
Üye
medal 1k
ID § 12 Jul 2012, 02:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Var mı şu anda oynayan? Ben sıkıntıdan bugün acc. aktif ettim, 4-5 saattir de oynuyorum smiling smiley GW2 çıkana kadar takılırım herhalde.
Üye
ID § 12 Jul 2012, 10:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben şifreyi alabilirsem bugün-yarın falan bir bakmak için gelmeyi düşünüyorum.

El Psy Kongroo
Üye
medal 1k
ID § 12 Jul 2012, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 realmde de full templi bi sürü charım var, gelirseniz haber edin, şu an mid de hunter'ımla oynuyorum, nick Sianurez..
Üye
ID § 21 Jul 2012, 21:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nasıl ortamlar shadowblade açmıştım geçen yaz bide skald rr5 falandı sanırım ikiside. duo yapıyoduk hunter arkadaşla.
Üye
ID § 05 Aug 2012, 06:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
14 gün free day dağıtıyo eamythic napsak baksak mı şöyle ucundan oyuna smiling smiley

Status: Closed | Created: 23.02.2004
Çok duygulandım drinking smiley

2 defa güncellendi. Son güncelleme 05/08/2012 06:21 tarihinde GenceKsK tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 05 Aug 2012, 07:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi ofis bilgisayarım çok tırt.daoc u yükledim kaldırdı sdasda.

DIRECT-REFINERY TO YOU
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum