[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ çok eskilerden...
Yazar RSS Konu: çok eskilerden {3988}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2011, 01:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yokmu oynayaan
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2011, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen sene oynadım en son
bi esprisi yok ya boi rp farmına dönmüş sadece keyfi yok hiç.

angut
vvvvvvv
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 22 Jun 2011, 01:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok da oğuz camelotheralda noldu?

Pzero:
''puhh futbol fakirleri
kepazeler''
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2011, 01:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[darkageofcamelot.com] ' a geçmişler sanırım anlamadım bende. bi bakıyım dedim açmışım accountu bi gaz anında yine girdim . action bol ama tek takılınmıyo ya çıkıverdim yine. peh.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2011 01:55 tarihinde poopla tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Jun 2011, 01:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben acc'ı sarıya verdikten sonra dönmedim işte bi daha, freede dorukla çok takıldık benim ekran kartı yanana kadar.

İlk cafede acclarımızın keyleri ulaştığında yaşadığımız heyecan, necro açışım ilk gün 6-7saat cafede başından kalkmamam.Daha sonraki reaver maceram falan ne güzel günlerdi dedirtiyo insana.En güzel zamanlarıydı oyunun bizim cafede oynadığımız zamanlar.

Devamında yaşadığım heyecan new frontiersa geçerken olmuştu.Off çok özlüyorum resmen.

Edit Haa bi de hala en iyidir bence.

Pzero:
''puhh futbol fakirleri
kepazeler''

2 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2011 02:01 tarihinde Dartanian tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2011, 02:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 arkadaş 3 necro açmamız kadar salakça bişey olamazdı heralde smiling smiley eldritch akmıştı sonra benim ama hey gidi. şimdide güzel oyun ama kimse dönmüyo nedense. lan gaza gelin hadi be
Üye
ID § 22 Jun 2011, 02:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sen Light eld ile zirve yaptıydın resmen benim hatırladığım kadarıyla grinning smiley

Reaverlarda 1.liğe yükselmiştim bi ara merlinde tey tey grinning smiley

Executioners guildine geçtiğimde cafenin botundan yararlanamamam trip yemem falan ahahahaha ama hayatımın gruplarını orda yaptım ya grinning smiley

Ben gaza gelsem nolcak abi çıkmaz 8 işte herkes dağıldı.

Nanatuttatanalı gruplar herif resmen radar kullanmada en iyiydi.

Pzero:
''puhh futbol fakirleri
kepazeler''

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2011 02:08 tarihinde Dartanian tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 22 Jun 2011, 02:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahaha aynen hatırladım ve yarıldım ya. biz barışla martta oynadık 1 aya yakın 4 char kastık 50. rr5 olduk stealtherlarla bıraktık sonra final dönemi falan. cuma tekrar baslıcaz. stealther mid oynuyoruz baya akıyo ama alışkın değilim ya. üstüme üstüme geliyo oyun stealth ol koş vur vanish at kaç vur zephyr falan belki bard , eldirtch kasarız yine . gel sende. doruğudagazla . kayıp gelmiş izmire , mehmetide ayartırız olduk işte 5-6 kişi smiling smiley
Üye
ID § 22 Jun 2011, 02:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Doruk çalışıyor abi ben de kaçıcam işte, Memo gelmez sanmıyorum, mümin de gider abi 1aya işte grinning smiley

Zor cidden zor grinning smiley

Fahriyi ayart geleyim sdfsadsaf

Zaten onu bunu geçtim benim sarıdan acc'ı almam lazım önce sdf

Pzero:
''puhh futbol fakirleri
kepazeler''

1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/06/2011 02:14 tarihinde Dartanian tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 22 Jun 2011, 02:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dorukla biz gelirsek eğer eylülde geliriz

Pzero:
''puhh futbol fakirleri
kepazeler''
Üye
ID § 18 Oct 2011, 22:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tüm yaz boyunca rvr yaptık siz geç kaldınız.. ( fahri ve memo bile vardı yani smiling smiley )

''Dünyadaki en tehlikeli insanlar cahil olduklarını bile bilmeyen cahil insanlardir.''
''Cahillik ne güzel bir şey. Her şeyi biliyorsun.''

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/10/2011 22:55 tarihinde Uzun tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Jan 2012, 02:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
la mümin senle bile grup olmuştuk lan yazın grinning smiley

don't look back in anger!
Yörünge Disi
ID § 16 Feb 2012, 13:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
of free 14 gün hedesine yükledim girdim baktım unutmuşum. zilyon tane spell silah görünce kaçarak bf3 kaçtım.
TW
ID § 13 Jul 2012, 14:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya ben dün accountumu kurtarmayı başarıp trialle girdim, Archived Servers'tan Excalibur'a bile girdim ama karakterler falan kalmamış. Migrate etmediler mi EU karakterlerini kalan serverlara? :/
Üye
medal 1k
ID § 14 Jul 2012, 13:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ettilerde US serverlarina girmen lazim
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum