[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ 1 vs 7.5 fg! dem hibbies video!...
Yazar RSS Konu: 1 vs 7.5 fg! dem hibbies video! {5282}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oha diyorum sadece 7 kişi 60 tane alb dövüyolar bir taneside ölmüyor Tıkla bana[signature][hline].
Pati
medal 1k medal 5k
ID § 01 Jul 2004, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla izlemedim ama böyle şeyler arada oluyor
bana sorarsan roraringstorm'un 15 kişiyi öldürdüğü SS (diğer konu altındaki) daha anlamlı geliyor mesela bu yazdığından winking smiley[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 16:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
destanmi yazmislar yahu
409mb moviemi olur[signature][hline]What does not kill,makes stronger.
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 16:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
180 mb lık dandik hali vardı üşendim onu koymaya VN board da olcaktı.Abi izle sen bu vidyoyu direk chanter aççan smiling smiley[signature][hline].
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 16:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

BlackRose, 01 Temmuz 2004 16:19 tarihinde demiş ki:
valla izlemedim ama böyle şeyler arada oluyor
bana sorarsan roraringstorm'un 15 kişiyi öldürdüğü SS (diğer konu altındaki) daha anlamlı geliyor mesela bu yazdığından winking smiley
Abi kendisi sölüyo o forumda bi odaya tıkılmış zerg ü dövmüş.İzle bu videoyu mutlaka! 2 tane rr10 ve 1 tane rr8 pbaoe nin neler yaptığına hayran kalın smiling smiley.Bir yerde bir wizardın gözünden göstermiş,üzerline çullanan 2 fg albi 3 saniye içinde öpüyolar smiling smiley[signature][hline].
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 16:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kac saat peki bu movie?[signature][hline]What does not kill,makes stronger.
Pati
medal 1k medal 5k
ID § 01 Jul 2004, 16:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olsun abi o da beceridir, ben değil 15 kişiyi, 2 kişiyi bile aynı anda tutamayacak bir class'ı oynuyorum :p

artık bu videoda tahmin ettiğim gibi olaylar da yaşanmayacak, midler açık alanda çok çok iyiler mesela albiondan (en azında kay'da böyle durum), ama iş tower hede hödö savaşına gelince şu anda kay'daki durumları ortada, resmen kum saatini ters çevirmiş gibi oldu NF, eskiden mid>alb>hib diye giderdi keep durumu, şimdi hib>alb>mid oldu, hatta albion da bazen coşuyo

diğer sunucuları bilmiyorum tabi, kay'daki olay bu[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 16:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
26 dakika galiba ama asıl olayı son sahne siz mutlaka izleyin smiling smiley Blackrose sen ne oynuyosun merak ettim.Benim kıçı kırık mercimin bile 4 tane spami vardı arka arkaya smiling smiley. Bende kendi oynadığım server adına konuşiim kayı bilmiyorum şu anda hib>alb>mid hatta mid ve albi at hibler resmen RP farm yapıyolar.Bir ss vardı 3 tane animist resmen buğday tarlası yapmış.Chanterlar zaten nerf gelmezse tek hib classı olcak.Midler ise yazık diyorum sadece canlarım arada kalıyolar sürekli smiling smiley bazı classlara acil nerf gelmesi lazım bence.Gerçi sanırım animistlere geldi[signature][hline].
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi bende merlinde oynuyorum sallama :p
hiblerin bi halt farmladiklari yok alblar zerg yapiyo savas hib mid arasinda
hiblerle midler dovusuyo
kazanani alblar zergluyo supriiz diye
uheuhae[signature][hline]What does not kill,makes stronger.
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 17:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen morgan seçtin heralde merlin yerine? yada çok oynamaktan rüyana girdi eheheh smiling smiley[signature][hline].
Pati
medal 1k medal 5k
ID § 01 Jul 2004, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben necro oynuyorum şu anda[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Üye
Üye
medal 1k
ID § 01 Jul 2004, 23:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sağolasın üşenmeyip koymuşın smiling smiley dh vs alb zerg dediğin hangisi dun crachon(muydu ?) olanmı?
Blackrose spec ne senin pain necrolar iyi diye biliyorum ama[signature][hline].
Üye
ID § 02 Jul 2004, 00:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DH in emain-amg i alb zerginden temizledigi movie.
Üye
medal 1k
ID § 02 Jul 2004, 00:23    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

BlackRose, 01 Temmuz 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
olsun abi o da beceridir, ben değil 15 kişiyi, 2 kişiyi bile aynı anda tutamayacak bir class'ı oynuyorum :p

artık bu videoda tahmin ettiğim gibi olaylar da yaşanmayacak, midler açık alanda çok çok iyiler mesela albiondan (en azında kay'da böyle durum), ama iş tower hede hödö savaşına gelince şu anda kay'daki durumları ortada, resmen kum saatini ters çevirmiş gibi oldu NF, eskiden mid>alb>hib diye giderdi keep durumu, şimdi hib>alb>mid oldu, hatta albion da bazen coşuyo

diğer sunucuları bilmiyorum tabi, kay'daki olay bu

Sen o necroyla şöyle RR6 lara gel bak kaç kişi tutacan üstünde solo gör..[signature][hline]Sungur - Scout-6L7
Necrocks - Necromancer-1L8
Olcayto - Infiltrator-3L4
Alaattin -Sorcerer-2L3
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum