[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ yeni üye yardımı...
Yazar RSS Konu: yeni üye yardımı {2939}
Syf: ««/ 2 »»   [ A ]
Üye
ID § 10 Jun 2010, 17:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
of ya yapmayın canım çok çekiyo grinning smiley huntress'imle avlanmak, thane'im le çekiçler sallamak istiyom(gerçi bunu gruplarda pek sevmiyolar tongue sticking out smiley )

El Psy Kongroo
Üye
medal 1k
ID § 11 Jun 2010, 03:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sorcla solo yapabilirsin, fakat her alb grubununda olmazsa olmazi sorc, aoe mezz ftw.
Üye
medal 1k
ID § 13 Jun 2010, 20:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyun baya değişmiş, birleşen serverlar vs. Şu an klasik serverlar kalmadı değil mi? Benim klasikte RR10 olmak üzere olan full template çok iyi bir NS'im vardı bırakmadan önce. Eğer tüm realmlerldeki charlar TOA ise dönmek istemiyorum zira TOA yüzünden oyuna ara vermiştim, klasik serverlar gelince tekrar dönmüştüm.
Üye
medal 1k
ID § 13 Jun 2010, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tek server altinda toplandi Ywain olarak Classic server yok su an Toa olsun catacombs olsun new frontiers olsun darkness rising olsun tum expansionlar dahil.3k population var bunlarin 1000'i buffbot olsa 2k pop var diyelim her saniye action var su an.
Syf: ««/ 2 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum