[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ / Dark Age of Camelot
|-- |-- |+ DAoC Geri Donus... (Geri donmek isteyenler veya yeni baslamak icin)...
Yazar RSS Konu: DAoC Geri Donus... (Geri donmek isteyenler veya yeni baslamak icin) {5372}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
ID § 20 Feb 2009, 02:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba arkadaslar,

Mythic DAoC'un eski sunucularini yenileri ile degistirerek butun serverlari birlestirmek icin buyuk bir adim atiyor. Oyuncu sayisinin maksimum oldugu saatlerde Devon clusteri 1500-1600 oyuncu arasinda degisiyor. 14 Gun free trial alan Turk arkadaslara bedava Power lvl icin msg atin.
ALB-Devon veya MID-Devon

www.darkageofcamelot.com a gidip 14 gunluk bedava hesap actirin. 14 gunun sonunda sadece aylik ucretini odeyerek devam edebiliyorsunuz. Paket almaniza gerek yok.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2009 02:41 tarihinde Lalu_theoriginal tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 20 Feb 2009, 04:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vay be. Albion İnfil mi olsam D: vazgeçtim kredi kartı istiyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/02/2009 04:52 tarihinde Underoath tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Feb 2009, 09:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayatımda oynadığım en zevkli en güzel oyundu rr8 reaver yaptım keşke yeterli pop olsa da oynasak hatta freelerde pvp serverlarında hala arkadaşımla takılıyorum ve mutluyum.Wow'a hiç başlamadım çünkü pvp'si kötü ve pveden nefret ederim ML raidleri bile bi kaç tanesini arklarıma yaptırmştım grinning smiley RvR'dir benim için önemli olan.O da camelotta çok ama çok güzeldi

Dönsün herkes döneyim
Üye
ID § 20 Feb 2009, 19:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ML ler artik cok basit, Bounty Points ile alabiliyorsun, artifactlerde ayni.

Herkes, herkesin donmesini bekliyor, herkesin bir kismi donerse geri kalan herkesde doner. grinning smiley Cidden bir suru insan geri donuyor oyuna, dun aksam 1799 kisi vardi bizim oynadigimiz clusterda.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Feb 2009, 19:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben de ben de
Yörünge Disi
ID § 20 Feb 2009, 19:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ABi deli olcam bana account alabilcek yokmu? Annem kredi kartını vermiyor ya deli etti karı, 14 gün denemek istiyorum. : D

Acc name : Underoath777 (olmazsa Osman777 buda olmazsa ebesinin gözü , Kamil777)

Teşekkür ederim cidden grinning smiley böyle bir zahmete katlanırsanız : )
Yörünge Disi
ID § 21 Feb 2009, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
almayın cünkü Bendeki Eu versiyonuymuş bu us versiyon u grinning smiley

arkadaşlar US update adresini verebilirmisiniz? Labyrnth EU var bende US için Update.dat ın içindeki Yazıya ihtiyacım var grinning smiley

neyse hallettim grinning smiley 61mb patch yapıyor suanda gelicem D:

bu arada char yaratmaya calısıyorum da Seracen ARmsman sizce nası olur?

3 defa güncellendi. Son güncelleme 21/02/2009 00:55 tarihinde Underoath tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 Feb 2009, 05:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Saracen armsman çok iyi değil, eğer illa saracen olcam diyorsan çok büyük bir sorun olmaz ama half-ogre veya highlander olman daha iyi olur. Ha illa saracen istiyorsan reaver daha iyi olur.

El Psy Kongroo
Yörünge Disi
ID § 21 Feb 2009, 12:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya girmiyor aptal şey. 14 günlük aldık trial Ama bende Labyrnth var o yüzden not authorized oluyoruz sad smiley CAtacombs a düşürdüm yine olmadı kabul etmiyor.
Üye
ID § 23 Feb 2009, 23:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bende tekrar başlıyorum lalu nun bedava pl ini kaçırmamak lazım smiling smiley)) bi sorc açiyim hemen smiling smiley)
Yörünge Disi
ID § 24 Feb 2009, 00:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Resh
bende tekrar başlıyorum lalu nun bedava pl ini kaçırmamak lazım smiling smiley)) bi sorc açiyim hemen smiling smiley)

+1 geldim hemencecik

kusursuz
Yörünge Disi
ID § 24 Feb 2009, 00:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya trial diilde direk acc nerden alioruz bu US için.

kusursuz
Üye
ID § 24 Feb 2009, 00:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bulsam şifremi vereym grinning smiley
Üye
ID § 25 Feb 2009, 00:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben 14 gün trial acc aldım zaten o acc ile devam edebiliyosun eyer ödemesini yaparsan yani acc almış oluyosun zaten..
Üye
ID § 25 Mar 2009, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/03/2009 13:12 tarihinde elesso tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum